





SHOKZ OpenFit Air, weiss Headset Wireless Ear-hook Calls/Music/Sport/Everyday Bluetooth White – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: T511-ST-WT
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 0.22kg
108.18€ (211.58лв.)
без ДДС: 90.15€ (176.32лв.)
![]() |
12 x 10.22 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
SHOKZ OpenFit Air
, weiss Headset Wireless Ear-hook Calls/Music/Sport/Everyday Bluetooth White
, T511-ST-WT
, SHOKZ
, Аудио и bluetooth слушалки
, Смартфони и аксесоари
, купете SHOKZ OpenFit Air
, weiss Headset Wireless Ear-hook Calls/Music/Sport/Everyday Bluetooth White
, цена SHOKZ OpenFit Air
, weiss Headset Wireless Ear-hook Calls/Music/Sport/Everyday Bluetooth White
, оферти SHOKZ OpenFit Air
, weiss Headset Wireless Ear-hook Calls/Music/Sport/Everyday Bluetooth White
, ревю SHOKZ OpenFit Air
, weiss Headset Wireless Ear-hook Calls/Music/Sport/Everyday Bluetooth White
, промоция SHOKZ OpenFit Air
, weiss Headset Wireless Ear-hook Calls/Music/Sport/Everyday Bluetooth White
, онлайн магазин SHOKZ OpenFit Air
, weiss Headset Wireless Ear-hook Calls/Music/Sport/Everyday Bluetooth White
, поръчай SHOKZ OpenFit Air
, weiss Headset Wireless Ear-hook Calls/Music/Sport/Everyday Bluetooth White
, SHOKZ OpenFit Air
, weiss Headset Wireless Ear-hook Calls/Music/Sport/Everyday Bluetooth White мнения
, SHOKZ OpenFit Air
, weiss Headset Wireless Ear-hook Calls/Music/Sport/Everyday Bluetooth White сравнение
, евтин Аудио и bluetooth слушалки
, топ Аудио и bluetooth слушалки
, най-добър Аудио и bluetooth слушалки
, нов Аудио и bluetooth слушалки
, shokz {ucfirst}аудио и bluetooth слушалки
, оригинален SHOKZ OpenFit Air
, weiss Headset Wireless Ear-hook Calls/Music/Sport/Everyday Bluetooth White
, гаранция SHOKZ OpenFit Air
, weiss Headset Wireless Ear-hook Calls/Music/Sport/Everyday Bluetooth White
, бърза доставка SHOKZ OpenFit Air
, weiss Headset Wireless Ear-hook Calls/Music/Sport/Everyday Bluetooth White
, SHOKZ цена
, SHOKZ промоция
, SHOKZ отстъпка
, SHOKZ Аудио и bluetooth слушалки
, аудио и bluetooth слушалки в българия
, аудио и bluetooth слушалки techmag
, онлайн поръчка Аудио и bluetooth слушалки
, магазин за Аудио и bluetooth слушалки
, топ оферти Аудио и bluetooth слушалки
, SHOKZ T511-ST-WT характеристики
, SHOKZ T511-ST-WT спецификации
, SHOKZ T511-ST-WT review
, SHOKZ T511-ST-WT сравнение
, SHOKZ T511-ST-WT отзиви
, SHOKZ T511-ST-WT намаление
| Left earpiece weight: | 8.7 g |
| Right earpiece weight: | 8.7 g |
| Charging case weight: | 56.4 g |
| Headset type: | Binaural |
| Wearing style: | Ear-hook |
| Product colour: | White |
| Product type: | Headset |
| Recommended usage: | Calls/Music/Sport/Everyday |
| International Protection (IP) code: | IP54 |
| Bluetooth version: | 5.2 |
| Connectivity technology: | Wireless |
| Bluetooth: | Yes |
| Bluetooth profiles: | AVRCP, A2DP, HFP |
| Left earpiece battery capacity: | 40 mAh |
| Right earpiece battery capacity: | 40 mAh |
| Fast charging: | Yes |
| Input voltage (charging case): | 5 V |
| Battery recharge time (charging case): | 1 h |
| Battery capacity (charging case): | 600 mAh |
| Battery capacity: | 40 mAh |
| Microphone sensitivity: | -38 dB |
| Microphone type: | Built-in |
| Ear coupling: | Intraaural |
| Headphone frequency: | 50 - 16000 Hz |
| Headphone sensitivity: | 96.2 dB |






