
Samsung VS20C8527TB 2-in-1 stick vacuum Battery Dry Bagless 580 W Black, Blue, Chrome – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: VS20C8527TB/WA
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 7.85kg
623.69€ (1,219.83лв.)
без ДДС: 519.74€ (1,016.52лв.)
![]() |
12 x 58.90 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Samsung VS20C8527TB 2-in-1 stick vacuum Battery Dry Bagless 580 W Black
, Blue
, Chrome
, VS20C8527TB/WA
, Samsung
, Аксесоари за прахосмукачки
, Прахосмукачки
, купете Samsung VS20C8527TB 2-in-1 stick vacuum Battery Dry Bagless 580 W Black
, Blue
, Chrome
, цена Samsung VS20C8527TB 2-in-1 stick vacuum Battery Dry Bagless 580 W Black
, Blue
, Chrome
, оферти Samsung VS20C8527TB 2-in-1 stick vacuum Battery Dry Bagless 580 W Black
, Blue
, Chrome
, ревю Samsung VS20C8527TB 2-in-1 stick vacuum Battery Dry Bagless 580 W Black
, Blue
, Chrome
, промоция Samsung VS20C8527TB 2-in-1 stick vacuum Battery Dry Bagless 580 W Black
, Blue
, Chrome
, онлайн магазин Samsung VS20C8527TB 2-in-1 stick vacuum Battery Dry Bagless 580 W Black
, Blue
, Chrome
, поръчай Samsung VS20C8527TB 2-in-1 stick vacuum Battery Dry Bagless 580 W Black
, Blue
, Chrome
, Samsung VS20C8527TB 2-in-1 stick vacuum Battery Dry Bagless 580 W Black
, Blue
, Chrome мнения
, Samsung VS20C8527TB 2-in-1 stick vacuum Battery Dry Bagless 580 W Black
, Blue
, Chrome сравнение
, евтин Аксесоари за прахосмукачки
, топ Аксесоари за прахосмукачки
, най-добър Аксесоари за прахосмукачки
, нов Аксесоари за прахосмукачки
, samsung {ucfirst}аксесоари за прахосмукачки
, оригинален Samsung VS20C8527TB 2-in-1 stick vacuum Battery Dry Bagless 580 W Black
, Blue
, Chrome
, гаранция Samsung VS20C8527TB 2-in-1 stick vacuum Battery Dry Bagless 580 W Black
, Blue
, Chrome
, бърза доставка Samsung VS20C8527TB 2-in-1 stick vacuum Battery Dry Bagless 580 W Black
, Blue
, Chrome
, Samsung цена
, Samsung промоция
, Samsung отстъпка
, Samsung Аксесоари за прахосмукачки
, аксесоари за прахосмукачки в българия
, аксесоари за прахосмукачки techmag
, онлайн поръчка Аксесоари за прахосмукачки
, магазин за Аксесоари за прахосмукачки
, топ оферти Аксесоари за прахосмукачки
, Samsung VS20C8527TB/WA характеристики
, Samsung VS20C8527TB/WA спецификации
, Samsung VS20C8527TB/WA review
, Samsung VS20C8527TB/WA сравнение
, Samsung VS20C8527TB/WA отзиви
, Samsung VS20C8527TB/WA намаление
| Product type: | 2-in-1 stick vacuum |
| Wall mountable: | Yes |
| Product colour: | Chrome, Black, Blue |
| Brush shape: | Rectangular |
| Dust container type: | Bagless |
| Battery technology: | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Power source: | Battery |
| Charging time: | 3.5 h |
| Battery voltage: | 25.2 V |
| Maximum input power: | 580 W |
| Runtime: | 60 min |
| Suction power: | 210 AW |
| Height: | 930 mm |
| Width: | 250 mm |
| Depth: | 202 mm |
| Weight: | 2.63 kg |
| Display type: | LCD |
| Noise level: | 86 dB |
| Built-in display: | Yes |
| Cleaning type: | Dry |
| Dirt separating method: | Multi cyclonic |
| Package weight: | 8 kg |
| Package height: | 778 mm |
| Package depth: | 272 mm |
| Package width: | 376 mm |
| Crevice tool: | Yes |











