
Samsung VS20B75ADR5 Stick vacuum AC Dry HEPA Bagless 0.8 L 550 W Black, Grey – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: VS20B75ADR5/WA
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 6.90kg
300.72€ (588.16лв.)
без ДДС: 250.60€ (490.13лв.)
![]() |
12 x 28.40 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Samsung VS20B75ADR5 Stick vacuum AC Dry HEPA Bagless 0.8 L 550 W Black
, Grey
, VS20B75ADR5/WA
, Samsung
, Аксесоари за прахосмукачки
, Прахосмукачки
, купете Samsung VS20B75ADR5 Stick vacuum AC Dry HEPA Bagless 0.8 L 550 W Black
, Grey
, цена Samsung VS20B75ADR5 Stick vacuum AC Dry HEPA Bagless 0.8 L 550 W Black
, Grey
, оферти Samsung VS20B75ADR5 Stick vacuum AC Dry HEPA Bagless 0.8 L 550 W Black
, Grey
, ревю Samsung VS20B75ADR5 Stick vacuum AC Dry HEPA Bagless 0.8 L 550 W Black
, Grey
, промоция Samsung VS20B75ADR5 Stick vacuum AC Dry HEPA Bagless 0.8 L 550 W Black
, Grey
, онлайн магазин Samsung VS20B75ADR5 Stick vacuum AC Dry HEPA Bagless 0.8 L 550 W Black
, Grey
, поръчай Samsung VS20B75ADR5 Stick vacuum AC Dry HEPA Bagless 0.8 L 550 W Black
, Grey
, Samsung VS20B75ADR5 Stick vacuum AC Dry HEPA Bagless 0.8 L 550 W Black
, Grey мнения
, Samsung VS20B75ADR5 Stick vacuum AC Dry HEPA Bagless 0.8 L 550 W Black
, Grey сравнение
, евтин Аксесоари за прахосмукачки
, топ Аксесоари за прахосмукачки
, най-добър Аксесоари за прахосмукачки
, нов Аксесоари за прахосмукачки
, samsung {ucfirst}аксесоари за прахосмукачки
, оригинален Samsung VS20B75ADR5 Stick vacuum AC Dry HEPA Bagless 0.8 L 550 W Black
, Grey
, гаранция Samsung VS20B75ADR5 Stick vacuum AC Dry HEPA Bagless 0.8 L 550 W Black
, Grey
, бърза доставка Samsung VS20B75ADR5 Stick vacuum AC Dry HEPA Bagless 0.8 L 550 W Black
, Grey
, Samsung цена
, Samsung промоция
, Samsung отстъпка
, Samsung Аксесоари за прахосмукачки
, аксесоари за прахосмукачки в българия
, аксесоари за прахосмукачки techmag
, онлайн поръчка Аксесоари за прахосмукачки
, магазин за Аксесоари за прахосмукачки
, топ оферти Аксесоари за прахосмукачки
, Samsung VS20B75ADR5/WA характеристики
, Samsung VS20B75ADR5/WA спецификации
, Samsung VS20B75ADR5/WA review
, Samsung VS20B75ADR5/WA сравнение
, Samsung VS20B75ADR5/WA отзиви
, Samsung VS20B75ADR5/WA намаление
| Dust container type: | Bagless |
| Product colour: | Silver |
| Dust capacity: | 0.8 L |
| Wall mountable: | Yes |
| Product type: | Stick vacuum |
| Battery technology: | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Runtime: | 60 min |
| Maximum input power: | 550 W |
| Battery voltage: | 21.6 V |
| Power source: | AC |
| Removable battery: | Yes |
| Charging time: | 3.5 h |
| Suction power: | 200 AW |
| Width: | 250 mm |
| Depth: | 215 mm |
| Height: | 1130 mm |
| Weight: | 2.6 kg |
| Wet mopping: | Yes |
| Display type: | LED |
| Turbo: | Yes |
| Noise level: | 86 dB |
| Inverter technology: | Yes |
| Cleaning type: | Dry |
| Built-in display: | Yes |
| Animal care: | Yes |
| Vacuum air filtering: | HEPA |
| Dirt separating method: | Multi cyclonic/filtering |
| Package depth: | 266 mm |
| Package weight: | 7.1 kg |
| Package width: | 266 mm |
| Package height: | 761 mm |
| Vacuum brushes included: | Dusting brush, Mini turbo brush, Motorised pet turbo brush |
| Charging base: | Yes |
| Crevice tool: | Yes |
| Removable handheld vacuum: | Yes |











