





Samsung VS15A60AGR5 Stick vacuum Battery Dry Bagless 0.8 L 410 W Black, Silver – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: VS15A60AGR5/WA
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 5.20kg
237.12€ (463.77лв.)
без ДДС: 197.60€ (386.47лв.)
![]() |
12 x 22.39 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Samsung VS15A60AGR5 Stick vacuum Battery Dry Bagless 0.8 L 410 W Black
, Silver
, VS15A60AGR5/WA
, Samsung
, Аксесоари за прахосмукачки
, Прахосмукачки
, купете Samsung VS15A60AGR5 Stick vacuum Battery Dry Bagless 0.8 L 410 W Black
, Silver
, цена Samsung VS15A60AGR5 Stick vacuum Battery Dry Bagless 0.8 L 410 W Black
, Silver
, оферти Samsung VS15A60AGR5 Stick vacuum Battery Dry Bagless 0.8 L 410 W Black
, Silver
, ревю Samsung VS15A60AGR5 Stick vacuum Battery Dry Bagless 0.8 L 410 W Black
, Silver
, промоция Samsung VS15A60AGR5 Stick vacuum Battery Dry Bagless 0.8 L 410 W Black
, Silver
, онлайн магазин Samsung VS15A60AGR5 Stick vacuum Battery Dry Bagless 0.8 L 410 W Black
, Silver
, поръчай Samsung VS15A60AGR5 Stick vacuum Battery Dry Bagless 0.8 L 410 W Black
, Silver
, Samsung VS15A60AGR5 Stick vacuum Battery Dry Bagless 0.8 L 410 W Black
, Silver мнения
, Samsung VS15A60AGR5 Stick vacuum Battery Dry Bagless 0.8 L 410 W Black
, Silver сравнение
, евтин Аксесоари за прахосмукачки
, топ Аксесоари за прахосмукачки
, най-добър Аксесоари за прахосмукачки
, нов Аксесоари за прахосмукачки
, samsung {ucfirst}аксесоари за прахосмукачки
, оригинален Samsung VS15A60AGR5 Stick vacuum Battery Dry Bagless 0.8 L 410 W Black
, Silver
, гаранция Samsung VS15A60AGR5 Stick vacuum Battery Dry Bagless 0.8 L 410 W Black
, Silver
, бърза доставка Samsung VS15A60AGR5 Stick vacuum Battery Dry Bagless 0.8 L 410 W Black
, Silver
, Samsung цена
, Samsung промоция
, Samsung отстъпка
, Samsung Аксесоари за прахосмукачки
, аксесоари за прахосмукачки в българия
, аксесоари за прахосмукачки techmag
, онлайн поръчка Аксесоари за прахосмукачки
, магазин за Аксесоари за прахосмукачки
, топ оферти Аксесоари за прахосмукачки
, Samsung VS15A60AGR5/WA характеристики
, Samsung VS15A60AGR5/WA спецификации
, Samsung VS15A60AGR5/WA review
, Samsung VS15A60AGR5/WA сравнение
, Samsung VS15A60AGR5/WA отзиви
, Samsung VS15A60AGR5/WA намаление
| Brush shape: | Rectangular |
| Product type: | Stick vacuum |
| Product colour: | Black, Silver |
| Dust container type: | Bagless |
| Dust capacity: | 0.8 L |
| Motor power: | 150 W |
| Runtime: | 40 min |
| Maximum input power: | 410 W |
| Battery voltage: | 21.6 V |
| Power source: | Battery |
| Battery technology: | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Height: | 1120 mm |
| Weight: | 2.3 kg |
| Width: | 250 mm |
| Depth: | 203 mm |
| Cleaning type: | Dry |
| Dirt separating method: | Multi cyclonic |
| Noise level: | 86 dB |
| Built-in display: | No |
| Cleaning surfaces: | Hard floor, Carpet |
| Package weight: | 5 kg |
| Package width: | 214 mm |
| Package depth: | 265 mm |
| Package height: | 757 mm |
| Crevice tool: | Yes |
| Upholstery nozzle included: | Yes |
| Vacuum brushes included: | Motorized brush, Mini motorized brush |
| Mounting bracket(s) included: | Yes |
| Removable handheld vacuum: | Yes |
| Warnings: | The hoover contains electrical components and must not be disposed of in the regular rubbish bin., Do not use in damp conditions or on a wet surface. |
| Hazard pictogram(s): | GHS04: Compressed gas |











