















Samsung UE40F6002FK 101.6 cm (40") Full HD Smart TV Wi-Fi Black
- Наличност: Изчерпан
- Модел: TVASA1LCD0792
- Тегло: 7.50kg
- SKU: TVASA1LCD0792
287.45€ (562.20лв.)
без ДДС: 239.54€ (468.50лв.)
![]() |
12 x 27.14 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Samsung UE40F6002FK 101.6 cm (40) Full HD Smart TV Wi-Fi Black
, TVASA1LCD0792
, Samsung
, TV & Електроника
, купете Samsung UE40F6002FK 101.6 cm (40) Full HD Smart TV Wi-Fi Black
, цена Samsung UE40F6002FK 101.6 cm (40) Full HD Smart TV Wi-Fi Black
, оферти Samsung UE40F6002FK 101.6 cm (40) Full HD Smart TV Wi-Fi Black
, ревю Samsung UE40F6002FK 101.6 cm (40) Full HD Smart TV Wi-Fi Black
, промоция Samsung UE40F6002FK 101.6 cm (40) Full HD Smart TV Wi-Fi Black
, онлайн магазин Samsung UE40F6002FK 101.6 cm (40) Full HD Smart TV Wi-Fi Black
, поръчай Samsung UE40F6002FK 101.6 cm (40) Full HD Smart TV Wi-Fi Black
, Samsung UE40F6002FK 101.6 cm (40) Full HD Smart TV Wi-Fi Black мнения
, Samsung UE40F6002FK 101.6 cm (40) Full HD Smart TV Wi-Fi Black сравнение
, евтин TV & Електроника
, топ TV & Електроника
, най-добър TV & Електроника
, нов TV & Електроника
, samsung {ucfirst}tv & електроника
, оригинален Samsung UE40F6002FK 101.6 cm (40) Full HD Smart TV Wi-Fi Black
, гаранция Samsung UE40F6002FK 101.6 cm (40) Full HD Smart TV Wi-Fi Black
, бърза доставка Samsung UE40F6002FK 101.6 cm (40) Full HD Smart TV Wi-Fi Black
, Samsung цена
, Samsung промоция
, Samsung отстъпка
, Samsung TV & Електроника
, tv & електроника в българия
, tv & електроника techmag
, онлайн поръчка TV & Електроника
, магазин за TV & Електроника
, топ оферти TV & Електроника
, Samsung TVASA1LCD0792 характеристики
, Samsung TVASA1LCD0792 спецификации
, Samsung TVASA1LCD0792 review
, Samsung TVASA1LCD0792 сравнение
, Samsung TVASA1LCD0792 отзиви
, Samsung TVASA1LCD0792 намаление
EAN: 8806095968759
MPN: UE40F6002FKXXH
Technical Specifications
| Bezel type | 3 Bezel-less |
| Stand colour | Black |
| VESA mounting | Yes |
| Product colour | Black |
| Panel mounting interface | 200 x 200 |
| Energy efficiency class (SDR) | F |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 39 kWh |
| Energy efficiency class (HDR) | G |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 59 kWh |
| Power consumption (standby) | 0.5 W |
| Power consumption (max) | 75 W |
| AC input frequency | 50/60 Hz |
| AC input voltage | 220 - 240 V |
| Power consumption (typical) | 39 W |
| Works with Samsung Bixby | Yes |
| Electronic Programme Guide (EPG) | Yes |
| Works with Amazon Alexa | Yes |
| Weight (with stand) | 5.9 kg |
| Width (with stand) | 906.3 mm |
| Height (with stand) | 546 mm |
| Depth (with stand) | 157.6 mm |
| Height (without stand) | 519.3 mm |
| Depth (without stand) | 74.8 mm |
| Width (without stand) | 906.3 mm |
| Weight (without stand) | 5.8 kg |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
| Web browser | Yes |
| Ethernet LAN | Yes |
| Backlight dimming technology | Micro Dimming Pro |
| High Dynamic Range (HDR) technology | High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus) |
| SmartThings app support | Yes |
| Game features | Gaming Hub |
| Picture processing technology | Samsung Contrast Enhancer |
| Picture processing technology | Hyper Real |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Yes |
| Package height | 587 mm |
| Package width | 988 mm |
| Package weight | 7.6 kg |
| Package depth | 118 mm |
| Cables included | AC |
| Remote control included | Yes |
| Desktop stand | Yes |
| Display diagonal (metric) | 100 cm |
| Display resolution | 1920 x 1080 pixels |
| Native aspect ratio | 16:10 |
| Display diagonal | 101.6 cm (40") |
| HD type | Full HD |
| Dynamic contrast ratio marketing name | Mega Contrast |
| Screen shape | Flat |
| Native refresh rate | 50 Hz |
| Display technology | LED |
| Enhanced Audio Return Channel (eARC) | Yes |
| Adaptive sound | Yes |
| Audio output channels | 2.0 channels |
| RMS rated power | 20 W |
| Number of speakers | 2 |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| Common interface (CI) | Yes |
| RF ports quantity | 2 |
| PC in (D-Sub) | No |
| Common interface Plus (CI+) | Yes |
| Consumer Electronics Control (CEC) | Anynet+ |
| HDMI ports quantity | 2 |
| USB 2.0 ports quantity | 1 |
| Common interface Plus (CI+) version | 1.4 |
| Tuner type | Analog & digital |
| Digital signal format system | DVB-C |
| Digital signal format system | DVB-T2 |
| Warnings | The TV has live parts, use caution when connecting and disconnecting the power cord. |
| Warnings | The product may contain small parts, keep out of reach of children. |
| Warnings | The product contains electronic components that may be hazardous to the environment, do not dispose of in the regular rubbish bin, use an electronic waste collection point. |
| Hybrid Broadcast Broadband TV (HbbTV) | Yes |
| Smart TV | Yes |
| Internet TV | Yes |
| Operating system installed | Tizen |
| Hybrid Broadcast Broadband TV (HbbTV) version | 2.0.3 |
| Samsung technologies (AV/TV) | Built-in SmartThings Hub |
| Samsung technologies (AV/TV) | Gaming Hub |
| Samsung technologies (AV/TV) | Q-Symphony |
| Samsung technologies (AV/TV) | Samsung TV Plus |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 2204695 |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 11.5 x 99 x 59 cm
Weight: 7.5 kg






