















Samsung UE32F6002FK 81.3 cm (32") Full HD Smart TV Wi-Fi Black
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: TVASA1LCD0798
- Тегло: 5.00kg
- SKU: TVASA1LCD0798
246.37€ (481.86лв.)
без ДДС: 205.31€ (401.55лв.)
![]() |
12 x 23.27 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Samsung UE32F6002FK 81.3 cm (32) Full HD Smart TV Wi-Fi Black
, TVASA1LCD0798
, Samsung
, TV & Електроника
, купете Samsung UE32F6002FK 81.3 cm (32) Full HD Smart TV Wi-Fi Black
, цена Samsung UE32F6002FK 81.3 cm (32) Full HD Smart TV Wi-Fi Black
, оферти Samsung UE32F6002FK 81.3 cm (32) Full HD Smart TV Wi-Fi Black
, ревю Samsung UE32F6002FK 81.3 cm (32) Full HD Smart TV Wi-Fi Black
, промоция Samsung UE32F6002FK 81.3 cm (32) Full HD Smart TV Wi-Fi Black
, онлайн магазин Samsung UE32F6002FK 81.3 cm (32) Full HD Smart TV Wi-Fi Black
, поръчай Samsung UE32F6002FK 81.3 cm (32) Full HD Smart TV Wi-Fi Black
, Samsung UE32F6002FK 81.3 cm (32) Full HD Smart TV Wi-Fi Black мнения
, Samsung UE32F6002FK 81.3 cm (32) Full HD Smart TV Wi-Fi Black сравнение
, евтин TV & Електроника
, топ TV & Електроника
, най-добър TV & Електроника
, нов TV & Електроника
, samsung {ucfirst}tv & електроника
, оригинален Samsung UE32F6002FK 81.3 cm (32) Full HD Smart TV Wi-Fi Black
, гаранция Samsung UE32F6002FK 81.3 cm (32) Full HD Smart TV Wi-Fi Black
, бърза доставка Samsung UE32F6002FK 81.3 cm (32) Full HD Smart TV Wi-Fi Black
, Samsung цена
, Samsung промоция
, Samsung отстъпка
, Samsung TV & Електроника
, tv & електроника в българия
, tv & електроника techmag
, онлайн поръчка TV & Електроника
, магазин за TV & Електроника
, топ оферти TV & Електроника
, Samsung TVASA1LCD0798 характеристики
, Samsung TVASA1LCD0798 спецификации
, Samsung TVASA1LCD0798 review
, Samsung TVASA1LCD0798 сравнение
, Samsung TVASA1LCD0798 отзиви
, Samsung TVASA1LCD0798 намаление
EAN: 8806095917412
MPN: UE32F6002FKXXH
Technical Specifications
| Product colour | Black |
| Stand colour | Black |
| Bezel type | 3 Bezel-less |
| Panel mounting interface | 200 x 200 |
| VESA mounting | Yes |
| AC input frequency | 50/60 Hz |
| AC input voltage | 220 - 240 V |
| Energy efficiency class (HDR) | G |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 27 kWh |
| Energy efficiency class (SDR) | F |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 50 kWh |
| Power consumption (standby) | 0.5 W |
| Power consumption (typical) | 27.4 W |
| Works with Samsung Bixby | Yes |
| Electronic Programme Guide (EPG) | Yes |
| Works with Amazon Alexa | Yes |
| Depth (with stand) | 117.3 mm |
| Width (with stand) | 732.9 mm |
| Height (with stand) | 451.5 mm |
| Depth (without stand) | 73.2 mm |
| Weight (with stand) | 3.9 kg |
| Height (without stand) | 438.7 mm |
| Width (without stand) | 732.9 mm |
| Weight (without stand) | 3.8 kg |
| Bluetooth | Yes |
| Ethernet LAN | Yes |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Web browser | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
| Backlight dimming technology | Micro Dimming Pro |
| High Dynamic Range (HDR) technology | High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus) |
| SmartThings app support | Yes |
| Game features | Gaming Hub |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Yes |
| Picture processing technology | Samsung Contrast Enhancer |
| Picture processing technology | Hyper Real |
| Package weight | 5.2 kg |
| Package width | 800 mm |
| Package height | 500 mm |
| Package depth | 114 mm |
| Remote control included | Yes |
| Desktop stand | Yes |
| Cables included | AC |
| Display resolution | 1920 x 1080 pixels |
| Display diagonal | 81.3 cm (32") |
| HD type | Full HD |
| Native aspect ratio | 16:10 |
| Screen shape | Flat |
| Dynamic contrast ratio marketing name | Mega Contrast |
| Native refresh rate | 60 Hz |
| Display technology | LED |
| Display diagonal (metric) | 80 cm |
| Audio output channels | 2.0 channels |
| Enhanced Audio Return Channel (eARC) | Yes |
| Adaptive sound | Yes |
| Number of speakers | 2 |
| RMS rated power | 10 W |
| USB 2.0 ports quantity | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| Common interface Plus (CI+) | Yes |
| Common interface Plus (CI+) version | 1.4 |
| RF ports quantity | 2 |
| PC in (D-Sub) | No |
| Consumer Electronics Control (CEC) | Anynet+ |
| Common interface (CI) | Yes |
| HDMI ports quantity | 2 |
| Digital signal format system | DVB-C |
| Digital signal format system | DVB-T2 |
| Tuner type | Analog & digital |
| Hybrid Broadcast Broadband TV (HbbTV) version | 2.0.3 |
| Smart TV | Yes |
| Hybrid Broadcast Broadband TV (HbbTV) | Yes |
| Operating system installed | Tizen |
| Internet TV | Yes |
| Samsung technologies (AV/TV) | Samsung TV Plus |
| Samsung technologies (AV/TV) | Gaming Hub |
| Samsung technologies (AV/TV) | Built-in SmartThings Hub |
| Samsung technologies (AV/TV) | Q-Symphony |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 2204698 |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 11.5 x 80 x 55 cm
Weight: 5 kg






