





















Samsung U8000F UE65U8092FUXXH TV 165.1 cm (65") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: TVASA1LCD0781
- Тегло: 20.00kg
- SKU: TVASA1LCD0781
521.65€ (1,020.26лв.)
без ДДС: 434.71€ (850.22лв.)
![]() |
12 x 49.26 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Samsung U8000F UE65U8092FUXXH TV 165.1 cm (65) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, TVASA1LCD0781
, Samsung
, TV & Електроника
, купете Samsung U8000F UE65U8092FUXXH TV 165.1 cm (65) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, цена Samsung U8000F UE65U8092FUXXH TV 165.1 cm (65) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, оферти Samsung U8000F UE65U8092FUXXH TV 165.1 cm (65) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, ревю Samsung U8000F UE65U8092FUXXH TV 165.1 cm (65) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, промоция Samsung U8000F UE65U8092FUXXH TV 165.1 cm (65) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, онлайн магазин Samsung U8000F UE65U8092FUXXH TV 165.1 cm (65) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, поръчай Samsung U8000F UE65U8092FUXXH TV 165.1 cm (65) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, Samsung U8000F UE65U8092FUXXH TV 165.1 cm (65) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black мнения
, Samsung U8000F UE65U8092FUXXH TV 165.1 cm (65) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black сравнение
, евтин TV & Електроника
, топ TV & Електроника
, най-добър TV & Електроника
, нов TV & Електроника
, samsung {ucfirst}tv & електроника
, оригинален Samsung U8000F UE65U8092FUXXH TV 165.1 cm (65) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, гаранция Samsung U8000F UE65U8092FUXXH TV 165.1 cm (65) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, бърза доставка Samsung U8000F UE65U8092FUXXH TV 165.1 cm (65) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, Samsung цена
, Samsung промоция
, Samsung отстъпка
, Samsung TV & Електроника
, tv & електроника в българия
, tv & електроника techmag
, онлайн поръчка TV & Електроника
, магазин за TV & Електроника
, топ оферти TV & Електроника
, Samsung TVASA1LCD0781 характеристики
, Samsung TVASA1LCD0781 спецификации
, Samsung TVASA1LCD0781 review
, Samsung TVASA1LCD0781 сравнение
, Samsung TVASA1LCD0781 отзиви
, Samsung TVASA1LCD0781 намаление
EAN: 8806097068594
MPN: UE65U8092FUXXH
Technical Specifications
| Stand type | Legs stand |
| Bezel type | 3 Bezel-less |
| Introduction year | 2025 |
| Stand colour | Black |
| Panel mounting interface | 200 x 200 |
| VESA mounting | Yes |
| Slim fit wall mount support | Yes |
| Product colour | Black |
| Energy efficiency scale | A to G |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 109 kWh |
| Energy efficiency class (HDR) | G |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 161 kWh |
| Energy efficiency class (SDR) | G |
| Power consumption (standby) | 0.5 W |
| Energy saving mode | Yes |
| Power consumption (max) | 170 W |
| Power consumption (typical) | 109 W |
| AC input frequency | 50/60 Hz |
| AC input voltage | 220 - 240 V |
| Works with Samsung Bixby | Yes |
| Voice guide | Yes |
| On Screen Display (OSD) languages | Multi |
| Electronic Programme Guide (EPG) | Yes |
| Number of OSD languages | 27 |
| Control type | Remote |
| Auto power off | Yes |
| On Screen Display (OSD) | Yes |
| Weight (without stand) | 14.2 kg |
| Stand width | 100.5 cm |
| Stand depth | 22.2 cm |
| Width (without stand) | 1444.1 mm |
| Weight (with stand) | 14.5 kg |
| Height (without stand) | 831.2 mm |
| Depth (without stand) | 76.8 mm |
| Depth (with stand) | 222 mm |
| Width (with stand) | 1444.1 mm |
| Height (with stand) | 882.2 mm |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Web browser | Yes |
| Bluetooth version | 5.3 |
| Ethernet LAN | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
| Bluetooth | Yes |
| High Dynamic Range (HDR) technology | Filmmaker Mode |
| High Dynamic Range (HDR) technology | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| DVD player | No |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Yes |
| TV key support | Yes |
| SmartThings app support | Yes |
| Game features | Auto Low Latency Mode (ALLM), HGiG, Variable Refresh Rate (VRR) |
| Eco sensor | Yes |
| AI Upscale | Yes |
| Plug and Play | Yes |
| Picture processing technology | Samsung Mega Contrast |
| Picture processing technology | Samsung Contrast Enhancer |
| Backlight dimming technology | UHD Dimming |
| Package depth | 142 mm |
| Package weight | 20.5 kg |
| Package width | 1578 mm |
| Package height | 930 mm |
| Manual | Yes |
| Remote control included | Yes |
| Remote control type | TM2240A |
| Cables included | AC |
| Automatic brightness control | Yes |
| Display technology | LED |
| Motion interpolation technology | Motion Xcelerator |
| Display diagonal (metric) | 163 cm |
| Supported video modes | 2160p |
| Native refresh rate | 50 Hz |
| Native aspect ratio | 16:9 |
| Display diagonal | 165.1 cm (65") |
| Display resolution | 3840 x 2160 pixels |
| Supported graphics resolutions | 3840 x 2160 |
| Screen shape | Flat |
| HD type | 4K Ultra HD |
| Enhanced Audio Return Channel (eARC) | Yes |
| Object Tracking Sound+ (OTS+) | Yes |
| Adaptive sound | Yes |
| Audio pre-selection descriptor | Yes |
| RMS rated power | 20 W |
| Audio output channels | 2.0 channels |
| Common interface Plus (CI+) version | 1.4 |
| HDMI ports quantity | 3 |
| PC in (D-Sub) | No |
| Audio Return Channel (ARC) | Yes |
| Consumer Electronics Control (CEC) | Anynet+ |
| Common interface Plus (CI+) | Yes |
| Common interface (CI) | Yes |
| RF ports quantity | 1 |
| USB 2.0 ports quantity | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| Annual energy consumption | 151 kWh |
| Tuner type | Analog & digital |
| Digital signal format system | DVB-C |
| Digital signal format system | DVB-S2 |
| Digital signal format system | DVB-T2 |
| Warnings | The product may contain small parts, keep out of reach of children. |
| Warnings | The product contains electronic components that may be hazardous to the environment, do not dispose of in the regular rubbish bin, use an electronic waste collection point. |
| Warnings | The TV has live parts, use caution when connecting and disconnecting the power cord. |
| Apple AirPlay 2 support | Yes |
| Sound mirroring | Yes |
| Operating system installed | Tizen |
| Hybrid Broadcast Broadband TV (HbbTV) | Yes |
| Smart TV | Yes |
| Hybrid Broadcast Broadband TV (HbbTV) version | 2.0.4 |
| Internet TV | Yes |
| Samsung technologies (AV/TV) | 4K Upscaling |
| Samsung technologies (AV/TV) | Q-Symphony |
| Samsung technologies (AV/TV) | Samsung Knox |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 2205182 |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 13.6 x 157.5 x 92.7 cm
Weight: 20 kg






