





















Samsung S80UD computer monitor 94 cm (37") 3840 x 2160 pixels 4K Ultra HD LCD Black
- Наличност: Изчерпан
- Модел: MONSA1MON0240
- Тегло: 12.17kg
- SKU: MONSA1MON0240
574.27€ (1,123.18лв.)
без ДДС: 478.56€ (935.98лв.)
![]() |
12 x 54.23 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Samsung S80UD computer monitor 94 cm (37) 3840 x 2160 pixels 4K Ultra HD LCD Black
, MONSA1MON0240
, Samsung
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете Samsung S80UD computer monitor 94 cm (37) 3840 x 2160 pixels 4K Ultra HD LCD Black
, цена Samsung S80UD computer monitor 94 cm (37) 3840 x 2160 pixels 4K Ultra HD LCD Black
, оферти Samsung S80UD computer monitor 94 cm (37) 3840 x 2160 pixels 4K Ultra HD LCD Black
, ревю Samsung S80UD computer monitor 94 cm (37) 3840 x 2160 pixels 4K Ultra HD LCD Black
, промоция Samsung S80UD computer monitor 94 cm (37) 3840 x 2160 pixels 4K Ultra HD LCD Black
, онлайн магазин Samsung S80UD computer monitor 94 cm (37) 3840 x 2160 pixels 4K Ultra HD LCD Black
, поръчай Samsung S80UD computer monitor 94 cm (37) 3840 x 2160 pixels 4K Ultra HD LCD Black
, Samsung S80UD computer monitor 94 cm (37) 3840 x 2160 pixels 4K Ultra HD LCD Black мнения
, Samsung S80UD computer monitor 94 cm (37) 3840 x 2160 pixels 4K Ultra HD LCD Black сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, samsung {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален Samsung S80UD computer monitor 94 cm (37) 3840 x 2160 pixels 4K Ultra HD LCD Black
, гаранция Samsung S80UD computer monitor 94 cm (37) 3840 x 2160 pixels 4K Ultra HD LCD Black
, бърза доставка Samsung S80UD computer monitor 94 cm (37) 3840 x 2160 pixels 4K Ultra HD LCD Black
, Samsung цена
, Samsung промоция
, Samsung отстъпка
, Samsung Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, Samsung MONSA1MON0240 характеристики
, Samsung MONSA1MON0240 спецификации
, Samsung MONSA1MON0240 review
, Samsung MONSA1MON0240 сравнение
, Samsung MONSA1MON0240 отзиви
, Samsung MONSA1MON0240 намаление
EAN: 8806095971025
MPN: LS37D800UAUXEN
Technical Specifications
| Product colour | Black |
| Market positioning | Professional |
| Feet colour | Black |
| Power consumption (off) | 0.3 W |
| Power consumption (max) | 190 W |
| AC input voltage | 100 - 240 V |
| Power consumption (typical) | 37 W |
| Power supply type | Internal |
| Energy efficiency scale | A to G |
| Power consumption (standby) | 0.5 W |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 66 kWh |
| Energy efficiency class (HDR) | G |
| Energy efficiency class (SDR) | F |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 37 kWh |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 - 80% |
| Operating temperature (T-T) | 10 - 40 °C |
| Width (with stand) | 823.9 mm |
| Depth (with stand) | 250 mm |
| Height (with stand) | 648 mm |
| Height (without stand) | 486.5 mm |
| Width (without stand) | 823.9 mm |
| Weight (without stand) | 5.9 kg |
| Weight (with stand) | 8.9 kg |
| Depth (without stand) | 41.8 mm |
| Ethernet LAN | Yes |
| NVIDIA G-SYNC | No |
| Flicker-free technology | Yes |
| AMD FreeSync | No |
| Package width | 921 mm |
| Package weight | 12.3 kg |
| Package depth | 604 mm |
| Stand type | HAS stand |
| Package height | 181 mm |
| Cables included | AC |
| Cables included | USB Type-C |
| Cables included | HDMI |
| Power cable length | 1.5 m |
| Stand included | Yes |
| Display diagonal | 94 cm (37") |
| Display brightness (typical) | 350 cd/m² |
| Display resolution | 3840 x 2160 pixels |
| Response time | 5 ms |
| Native aspect ratio | 16:9 |
| Viewing angle, horizontal | 178° |
| Viewing angle, vertical | 178° |
| Display number of colours | 1.07 billion colours |
| Screen shape | Flat |
| HD type | 4K Ultra HD |
| Panel type | VA |
| Maximum refresh rate | 60 Hz |
| sRGB coverage (typical) | 100% |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Yes |
| Display diagonal (metric) | 92 cm |
| Viewable size, vertical | 45.5 cm |
| Dynamic contrast ratio marketing name | Mega Infinity DCR |
| High Dynamic Range (HDR) technology | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Display technology | LCD |
| Touchscreen | No |
| Contrast ratio (typical) | 3000:1 |
| Display brightness (min) | 280 cd/m² |
| Viewable size, horizontal | 80.8 cm |
| Built-in camera | No |
| Built-in speaker(s) | No |
| Tilt angle range | -5 - 20° |
| Cable lock slot | Yes |
| VESA mounting | Yes |
| Swivel angle range | -30 - 30° |
| Panel mounting interface | 100 x 100 mm |
| Height adjustment | Yes |
| Swivelling | Yes |
| Tilt adjustment | Yes |
| Picture-in-Picture | Yes |
| Adjustable height (max) | 12 cm |
| DisplayPort version | 1.2 |
| HDCP | Yes |
| DisplayPorts quantity | 1 |
| HDMI version | 2.0 |
| HDMI ports quantity | 1 |
| USB hub version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| USB Power Delivery up to | 90 W |
| HDCP version | 2.2 |
| HDMI | Yes |
| Number of upstream ports | 1 |
| USB Power Delivery (USB PD) | Yes |
| USB upstream port type | USB Type-B |
| USB upstream port type | USB Type-C |
| USB Type-A downstream ports quantity | 2 |
| Built-in USB hub | Yes |
| Built-in KVM switch | Yes |
| Headphone out | Yes |
| Number of USB Type-C upstream ports quantity | 1 |
| Certification | Windows 11 |
| Factory tunning | Y |
| Off Timer Plus | Yes |
| Samsung Eye Saver Mode | Yes |
| USB charging port | Yes |
| Picture-by-Picture (PbP) | Yes |
| RJ-45 ports quantity | 1 |
| Auto source switch+ | Yes |
| Image size | Y |
| Adaptive picture | Yes |
| Warnings | Do not disassemble the monitor casing to avoid risk of electric shock. |
| Warnings | Unplug the monitor from the power source before cleaning. |
| Warnings | Place the monitor on a flat and stable surface to avoid tipping and damage. |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 2207801 |
| Sustainability certificates | TCO |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 17.7 x 60.2 x 91.2 cm
Weight: 12.17 kg






