



Samsung S27F320GAU computer monitor 68.6 cm (27") 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: MONSA1GAM0065
- Тегло: 4.37kg
- SKU: MONSA1GAM0065
133.79€ (261.67лв.)
без ДДС: 111.49€ (218.06лв.)
![]() |
12 x 12.63 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Samsung S27F320GAU computer monitor 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
, MONSA1GAM0065
, Samsung
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете Samsung S27F320GAU computer monitor 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
, цена Samsung S27F320GAU computer monitor 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
, оферти Samsung S27F320GAU computer monitor 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
, ревю Samsung S27F320GAU computer monitor 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
, промоция Samsung S27F320GAU computer monitor 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
, онлайн магазин Samsung S27F320GAU computer monitor 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
, поръчай Samsung S27F320GAU computer monitor 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
, Samsung S27F320GAU computer monitor 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black мнения
, Samsung S27F320GAU computer monitor 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, samsung {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален Samsung S27F320GAU computer monitor 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
, гаранция Samsung S27F320GAU computer monitor 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
, бърза доставка Samsung S27F320GAU computer monitor 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
, Samsung цена
, Samsung промоция
, Samsung отстъпка
, Samsung Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, Samsung MONSA1GAM0065 характеристики
, Samsung MONSA1GAM0065 спецификации
, Samsung MONSA1GAM0065 review
, Samsung MONSA1GAM0065 сравнение
, Samsung MONSA1GAM0065 отзиви
, Samsung MONSA1GAM0065 намаление
EAN: 8806097000372
MPN: LS27F320GAUXEN
Technical Specifications
| Detachable stand | Yes |
| Feet colour | Black |
| Refurbished | No |
| Product colour | Black |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 13 kWh |
| Energy efficiency class (HDR) | Not available |
| Energy efficiency class (SDR) | D |
| Power supply type | External |
| Power consumption (standby) | 0.5 W |
| Power consumption (typical) | 16.4 W |
| Energy efficiency scale | A to G |
| Power consumption (off) | 0.3 W |
| AC input voltage | 100 - 240 V |
| Power consumption (max) | 25 W |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 - 80% |
| Operating temperature (T-T) | 10 - 40 °C |
| Depth (without stand) | 36.2 mm |
| Width (without stand) | 612.7 mm |
| Height (without stand) | 360.9 mm |
| Weight (with stand) | 3 kg |
| Weight (without stand) | 2.5 kg |
| Height (with stand) | 470 mm |
| Width (with stand) | 612.7 mm |
| Depth (with stand) | 200.4 mm |
| AMD FreeSync | No |
| Flicker-free technology | Yes |
| NVIDIA G-SYNC | No |
| Package height | 100 mm |
| Package width | 710 mm |
| Package type | Box |
| Package depth | 403 mm |
| Package weight | 4.3 kg |
| Power cable length | 1.5 m |
| Stand included | Yes |
| Cables included | HDMI |
| Touchscreen | No |
| Viewable size, vertical | 33.6 cm |
| Display brightness (min) | 200 cd/m² |
| Maximum refresh rate | 120 Hz |
| NTSC coverage (typical) | 72% |
| Display technology | LCD |
| Panel type | IPS |
| Contrast ratio (typical) | 1000:1 |
| Viewable size, horizontal | 59.8 cm |
| Display diagonal (metric) | 68 cm |
| Display number of colours | 16.7 million colours |
| Viewing angle, vertical | 178° |
| Display resolution | 1920 x 1080 pixels |
| Display brightness (typical) | 250 cd/m² |
| Response time | 5 ms |
| Screen shape | Flat |
| Native aspect ratio | 16:9 |
| Display diagonal | 68.6 cm (27") |
| Viewing angle, horizontal | 178° |
| HD type | Full HD |
| Colour gamut standard | NTSC |
| Response time measurement type | GTG (Gray to Gray) |
| Refresh rate optimizor | Yes |
| Built-in speaker(s) | No |
| Built-in camera | No |
| Tilt adjustment | No |
| Panel mounting interface | 100 x 100 mm |
| VESA mounting | Yes |
| Swivelling | No |
| Pivot | No |
| Height adjustment | No |
| Built-in USB hub | No |
| HDMI | Yes |
| HDCP version | 1.4 |
| Headphone out | No |
| HDMI ports quantity | 2 |
| HDMI version | 1.4 |
| HDCP | Yes |
| Samsung Eye Saver Mode | Yes |
| Eco Saving Plus | Yes |
| Off Timer Plus | Yes |
| Auto source switch | Yes |
| Warnings | Do not expose to water or excessive moisture. |
| Warnings | The monitor contains materials that may be harmful to the environment; follow local regulations for the disposal of electronic devices. |
| Warnings | Avoid direct contact with liquids. |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 2231951 |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 10 x 70.7 x 39.7 cm
Weight: 4.37 kg






