





















Samsung QE48S90FAE 121.9 cm (48") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: TVASA1LCD0765
- Тегло: 15.50kg
- SKU: TVASA1LCD0765
870.18€ (1,701.92лв.)
без ДДС: 725.15€ (1,418.27лв.)
![]() |
12 x 82.17 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Samsung QE48S90FAE 121.9 cm (48) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, TVASA1LCD0765
, Samsung
, TV & Електроника
, купете Samsung QE48S90FAE 121.9 cm (48) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, цена Samsung QE48S90FAE 121.9 cm (48) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, оферти Samsung QE48S90FAE 121.9 cm (48) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, ревю Samsung QE48S90FAE 121.9 cm (48) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, промоция Samsung QE48S90FAE 121.9 cm (48) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, онлайн магазин Samsung QE48S90FAE 121.9 cm (48) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, поръчай Samsung QE48S90FAE 121.9 cm (48) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, Samsung QE48S90FAE 121.9 cm (48) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black мнения
, Samsung QE48S90FAE 121.9 cm (48) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black сравнение
, евтин TV & Електроника
, топ TV & Електроника
, най-добър TV & Електроника
, нов TV & Електроника
, samsung {ucfirst}tv & електроника
, оригинален Samsung QE48S90FAE 121.9 cm (48) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, гаранция Samsung QE48S90FAE 121.9 cm (48) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, бърза доставка Samsung QE48S90FAE 121.9 cm (48) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, Samsung цена
, Samsung промоция
, Samsung отстъпка
, Samsung TV & Електроника
, tv & електроника в българия
, tv & електроника techmag
, онлайн поръчка TV & Електроника
, магазин за TV & Електроника
, топ оферти TV & Електроника
, Samsung TVASA1LCD0765 характеристики
, Samsung TVASA1LCD0765 спецификации
, Samsung TVASA1LCD0765 review
, Samsung TVASA1LCD0765 сравнение
, Samsung TVASA1LCD0765 отзиви
, Samsung TVASA1LCD0765 намаление
EAN: 8806097079422
MPN: QE48S90FAEXXH
Technical Specifications
| Product colour | Black |
| Stand colour | Silver |
| Bezel type | 4 Bezel-less |
| Colour name | Graphite Black |
| Introduction year | 2025 |
| Panel mounting interface | 300 x 200 |
| VESA mounting | Yes |
| Stand type | Center stand |
| Slim fit wall mount support | Yes |
| AC input frequency | 50/60 Hz |
| AC input voltage | 220-240 V |
| Power consumption (max) | 230 W |
| Power consumption (typical) | 64.7 W |
| Energy efficiency class (HDR) | G |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 132 kWh |
| Energy saving mode | Yes |
| Energy efficiency class (SDR) | G |
| Power consumption (standby) | 0.5 W |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 65 kWh |
| Energy efficiency scale | A to G |
| Voice guide | Yes |
| Universal Browse & Play | Yes |
| Works with Amazon Alexa | Yes |
| Works with the Google Assistant | Yes |
| Electronic Programme Guide (EPG) | Yes |
| Works with Samsung Bixby | Yes |
| Auto power off | Yes |
| On Screen Display (OSD) languages | Multi |
| On Screen Display (OSD) | Yes |
| Number of OSD languages | 28 |
| Width (with stand) | 1069.3 mm |
| Depth (with stand) | 265.2 mm |
| Height (with stand) | 685.9 mm |
| Stand depth | 26.5 cm |
| Width (without stand) | 1069.3 mm |
| Depth (without stand) | 39.6 mm |
| Stand width | 36.6 cm |
| Weight (without stand) | 10.6 kg |
| Height (without stand) | 619.9 mm |
| Weight (with stand) | 11.9 kg |
| Bluetooth | Yes |
| Web browser | Yes |
| Ethernet LAN | Yes |
| Bluetooth version | 5.3 |
| Wi-Fi | Yes |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| High Dynamic Range (HDR) technology | High Dynamic Range 10+ Gaming (HDR10 Plus Gaming) |
| High Dynamic Range (HDR) technology | High Dynamic Range 10+ Adaptive (HDR10 Plus Adaptive) |
| Tap view | Yes |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Yes |
| Multi View | Yes |
| TV key support | Yes |
| Picture processing technology | Samsung Real Depth Enhancer |
| Game mode | Yes |
| AMD FreeSync | Yes |
| AMD FreeSync type | FreeSync Premium |
| Eco sensor | Yes |
| AI Upscale | Yes |
| Picture processor | NQ4 AI Gen3 |
| Package height | 748 mm |
| Package weight | 16.5 kg |
| Package width | 1202 mm |
| Package type | Box |
| Package depth | 143 mm |
| Remote control type | TM2360E |
| Remote control included | Yes |
| Screen shape | Flat |
| HD type | 4K Ultra HD |
| Display resolution | 3840 x 2160 pixels |
| Native aspect ratio | 16:9 |
| Display diagonal | 121.9 cm (48") |
| Display refresh rates supported | 144 Hz |
| Native refresh rate | 120 Hz |
| Motion interpolation technology | Motion Xcelerator |
| Display diagonal (metric) | 120 cm |
| Display technology | OLED |
| Audio output channels | 2.1 channels |
| Active voice amplifier (AVA) | Yes |
| Enhanced Audio Return Channel (eARC) | Yes |
| Audio pre-selection descriptor | Yes |
| Sound modes | Adaptive Sound Pro |
| Object Tracking Sound+ (OTS+) | Yes |
| RMS rated power | 40 W |
| Audio decoders | Dolby Atmos |
| HDMI ports quantity | 4 |
| Digital audio optical out | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 2 |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| Common interface Plus (CI+) version | 1.4 |
| Consumer Electronics Control (CEC) | Anynet+ |
| RF ports quantity | 4 |
| Common interface Plus (CI+) | Yes |
| Common interface (CI) | Yes |
| Tuner type | Analog & digital |
| Number of tuners | 2 tuner(s) |
| Digital signal format system | DVB-C |
| Digital signal format system | DVB-S2 |
| Digital signal format system | DVB-T2 |
| Apple AirPlay 2 support | Yes |
| Hybrid Broadcast Broadband TV (HbbTV) | Yes |
| Far-field voice interaction | Yes |
| Video apps | Samsung TV Plus |
| Hybrid Broadcast Broadband TV (HbbTV) version | HbbTV 2.0.4 |
| Sound mirroring | Yes |
| Operating system installed | Tizen |
| Smart TV | Yes |
| Internet TV | Yes |
| Samsung technologies (AV/TV) | AI Motion Enhancer Pro |
| Samsung technologies (AV/TV) | Samsung Health |
| Samsung technologies (AV/TV) | Auto HDR Remastering Pro |
| Samsung technologies (AV/TV) | Smart Calibration |
| Samsung technologies (AV/TV) | Built-in SmartThings Hub |
| Samsung technologies (AV/TV) | Q-Symphony |
| Samsung technologies (AV/TV) | EyeComfort Mode |
| Samsung technologies (AV/TV) | LaserSlim Design |
| Samsung technologies (AV/TV) | Samsung TV Plus |
| Samsung technologies (AV/TV) | Ultra Viewing Angle |
| Samsung technologies (AV/TV) | Multiple Voice Assistants |
| Samsung technologies (AV/TV) | NQ4 AI Gen3 Processor |
| Samsung technologies (AV/TV) | 4K AI Upscaling Pro |
| Samsung technologies (AV/TV) | Object Tracking Sound Lite |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 2205127 |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 13.5 x 119.5 x 74 cm
Weight: 15.5 kg






