















Samsung MUF-256AB USB flash drive 256 GB USB Type-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Grey, Silver
- Наличност: Изчерпан
- Модел: PAMSA1FLD0023
- Тегло: 0.02kg
- SKU: PAMSA1FLD0023
46.74€ (91.42лв.)
без ДДС: 38.95€ (76.18лв.)
Етикети:
Samsung MUF-256AB USB flash drive 256 GB USB Type-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Grey
, Silver
, PAMSA1FLD0023
, Samsung
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете Samsung MUF-256AB USB flash drive 256 GB USB Type-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Grey
, Silver
, цена Samsung MUF-256AB USB flash drive 256 GB USB Type-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Grey
, Silver
, оферти Samsung MUF-256AB USB flash drive 256 GB USB Type-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Grey
, Silver
, ревю Samsung MUF-256AB USB flash drive 256 GB USB Type-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Grey
, Silver
, промоция Samsung MUF-256AB USB flash drive 256 GB USB Type-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Grey
, Silver
, онлайн магазин Samsung MUF-256AB USB flash drive 256 GB USB Type-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Grey
, Silver
, поръчай Samsung MUF-256AB USB flash drive 256 GB USB Type-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Grey
, Silver
, Samsung MUF-256AB USB flash drive 256 GB USB Type-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Grey
, Silver мнения
, Samsung MUF-256AB USB flash drive 256 GB USB Type-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Grey
, Silver сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, samsung {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален Samsung MUF-256AB USB flash drive 256 GB USB Type-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Grey
, Silver
, гаранция Samsung MUF-256AB USB flash drive 256 GB USB Type-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Grey
, Silver
, бърза доставка Samsung MUF-256AB USB flash drive 256 GB USB Type-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Grey
, Silver
, Samsung цена
, Samsung промоция
, Samsung отстъпка
, Samsung Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, Samsung PAMSA1FLD0023 характеристики
, Samsung PAMSA1FLD0023 спецификации
, Samsung PAMSA1FLD0023 review
, Samsung PAMSA1FLD0023 сравнение
, Samsung PAMSA1FLD0023 отзиви
, Samsung PAMSA1FLD0023 намаление
EAN: 8801643233563
MPN: MUF-256AB/APC
Technical Specifications
| Certification | PC, laptop, Smart TV |
| Protection features | Magnet proof, Shock resistant, Temperature proof, Waterproof, X-ray proof |
| Waterproof up to | 1 m |
| Product colour | Grey |
| Form factor | Capless |
| Password protection | Yes |
| Operating vibration | 15000 G |
| Operating temperature (T-T) | -25 - 85 °C |
| Operating shock | 1500 G |
| Storage temperature (T-T) | -40 - 85 °C |
| Duration shock | 0.5 ms |
| Height | 7.3 mm |
| Width | 23.6 mm |
| Depth | 18.8 mm |
| Weight | 3.1 g |
| Device interface | USB Type-A |
| Read speed | 300 MB/s |
| Write speed | 30 MB/s |
| USB version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Capacity | 256 GB |
| Plug and Play | Yes |
| Package type | Blister |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Harmonized System (HS) code | 84717070 |
| Warnings | Avoid impacts and shocks. |
| Warnings | Keep away from sources of heat. |
| Warnings | Do not expose to moisture. |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 0.5 x 10 x 15 cm
Weight: 0.02 kg





