
Samsung MB-MC512S 512 GB MicroSDXC UHS-I – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: MB-MC512SA/EU
- Гаранция: 120 месеца
- Тегло: 0.02kg
57.08€ (111.65лв.)
без ДДС: 47.57€ (93.04лв.)
Етикети:
Samsung MB-MC512S 512 GB MicroSDXC UHS-I
, MB-MC512SA/EU
, Samsung
, Карти памет
, Смартфони и аксесоари
, купете Samsung MB-MC512S 512 GB MicroSDXC UHS-I
, цена Samsung MB-MC512S 512 GB MicroSDXC UHS-I
, оферти Samsung MB-MC512S 512 GB MicroSDXC UHS-I
, ревю Samsung MB-MC512S 512 GB MicroSDXC UHS-I
, промоция Samsung MB-MC512S 512 GB MicroSDXC UHS-I
, онлайн магазин Samsung MB-MC512S 512 GB MicroSDXC UHS-I
, поръчай Samsung MB-MC512S 512 GB MicroSDXC UHS-I
, Samsung MB-MC512S 512 GB MicroSDXC UHS-I мнения
, Samsung MB-MC512S 512 GB MicroSDXC UHS-I сравнение
, евтин Карти памет
, топ Карти памет
, най-добър Карти памет
, нов Карти памет
, samsung {ucfirst}карти памет
, оригинален Samsung MB-MC512S 512 GB MicroSDXC UHS-I
, гаранция Samsung MB-MC512S 512 GB MicroSDXC UHS-I
, бърза доставка Samsung MB-MC512S 512 GB MicroSDXC UHS-I
, Samsung цена
, Samsung промоция
, Samsung отстъпка
, Samsung Карти памет
, карти памет в българия
, карти памет techmag
, онлайн поръчка Карти памет
, магазин за Карти памет
, топ оферти Карти памет
, Samsung MB-MC512SA/EU характеристики
, Samsung MB-MC512SA/EU спецификации
, Samsung MB-MC512SA/EU review
, Samsung MB-MC512SA/EU сравнение
, Samsung MB-MC512SA/EU отзиви
, Samsung MB-MC512SA/EU намаление
| Endurance: | 10000 cycles per logical sector |
| Product colour: | White |
| Protection features: | Temperature proof, Waterproof, X-ray proof, Drop proof, Magnet proof |
| Video Speed Class: | V30 |
| Flash card type: | MicroSDXC |
| Read speed: | 160 MB/s |
| UHS Speed Class: | Class 3 (U3) |
| Capacity: | 512 GB |
| Internal memory type: | UHS-I |
| Application performance class: | A2 |
| Memory voltage: | 3.6 V, 2.7 |
| Operating temperature (T-T): | -25 - 85 °C |
| Storage temperature (T-T): | -40 - 85 °C |
| Weight: | 25 g |
| Width: | 15 mm |
| Height: | 11 mm |
| Depth: | 1 mm |
| Quantity per pack: | 1 pc(s) |
| Memory adapter included: | SD |










