Samsung LS32FG510EUXEN computer monitor 81.3 cm (32") 2560 x 1440 pixels Quad HD LED Black
Samsung LS32FG510EUXEN computer monitor 81.3 cm (32
  • Наличност: доставка 7 до 10 дни
  • Модел: MONSA1GAM0062
  • Тегло: 9.90kg
  • SKU: MONSA1GAM0062
ГПР /%/
EAN: 8806097369509
MPN: LS32FG510EUXEN
Technical Specifications
Product colourBlack
Market positioningGaming
Energy efficiency class (HDR)G
Energy consumption (HDR) per 1000 hours50 kWh
Energy efficiency class (SDR)F
Energy consumption (SDR) per 1000 hours31 kWh
Power consumption (off)0.3 W
AC input voltage100 - 240 V
Power consumption (typical)31 W
Power supply typeExternal
Power consumption (standby)0.5 W
Operating temperature (T-T)10 - 40 °C
Operating relative humidity (H-H)10 - 80%
Height (without stand)434.8 mm
Weight (without stand)4.5 kg
Height (with stand)597.4 mm
Width (with stand)719.2 mm
Depth (with stand)248.8 mm
Weight (with stand)6.2 kg
Depth (without stand)93.7 mm
Width (without stand)719.2 mm
BluetoothNo
Ethernet LANNo
Works with Samsung BixbyNo
Brand specific technologiesBlack Equalizer
Tap viewNo
AMD FreeSync typeFreeSync Premium
ConnectShare (USB)No
TV PlusNo
Wireless Dex supportNo
NVIDIA G-SYNCNo
Flicker-free technologyYes
AMD FreeSyncYes
Game modeYes
Package weight8.9 kg
Package width800 mm
Package height540 mm
Package depth192 mm
Cables includedAC
Cables includedDisplayPort
Remote control includedNo
Power cable length1.5 m
High Dynamic Range (HDR) technologyHigh Dynamic Range 10 (HDR10)
NTSC coverage (typical)72%
High Dynamic Range (HDR) supportedYes
Display resolution2560 x 1440 pixels
Display brightness (typical)300 cd/m²
Screen shapeFlat
Display diagonal81.3 cm (32")
HD typeQuad HD
Viewing angle, horizontal178°
Native aspect ratio16:9
Response time1 ms
Display number of colours16.7 million colours
Dynamic contrast ratio marketing nameMega Contrast
TouchscreenNo
Viewing angle, vertical178°
Panel typeVA
Display diagonal (metric)80 cm
Contrast ratio (typical)3000:1
Viewable size, vertical69.7 cm
Maximum refresh rate180 Hz
Viewable size, horizontal69.7 cm
Display technologyLED
Built-in cameraNo
Built-in speaker(s)No
Tilt angle range-5 - 20°
Wall mountableYes
VESA mountingYes
Panel mounting interface100 x 100 mm