





















Samsung LS27FG510EUXEN computer monitor 68.6 cm (27") 2560 x 1440 pixels Quad HD LED Black
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: MONSA1GAM0063
- Тегло: 8.00kg
- SKU: MONSA1GAM0063
229.03€ (447.95лв.)
без ДДС: 190.86€ (373.29лв.)
![]() |
12 x 21.63 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Samsung LS27FG510EUXEN computer monitor 68.6 cm (27) 2560 x 1440 pixels Quad HD LED Black
, MONSA1GAM0063
, Samsung
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете Samsung LS27FG510EUXEN computer monitor 68.6 cm (27) 2560 x 1440 pixels Quad HD LED Black
, цена Samsung LS27FG510EUXEN computer monitor 68.6 cm (27) 2560 x 1440 pixels Quad HD LED Black
, оферти Samsung LS27FG510EUXEN computer monitor 68.6 cm (27) 2560 x 1440 pixels Quad HD LED Black
, ревю Samsung LS27FG510EUXEN computer monitor 68.6 cm (27) 2560 x 1440 pixels Quad HD LED Black
, промоция Samsung LS27FG510EUXEN computer monitor 68.6 cm (27) 2560 x 1440 pixels Quad HD LED Black
, онлайн магазин Samsung LS27FG510EUXEN computer monitor 68.6 cm (27) 2560 x 1440 pixels Quad HD LED Black
, поръчай Samsung LS27FG510EUXEN computer monitor 68.6 cm (27) 2560 x 1440 pixels Quad HD LED Black
, Samsung LS27FG510EUXEN computer monitor 68.6 cm (27) 2560 x 1440 pixels Quad HD LED Black мнения
, Samsung LS27FG510EUXEN computer monitor 68.6 cm (27) 2560 x 1440 pixels Quad HD LED Black сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, samsung {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален Samsung LS27FG510EUXEN computer monitor 68.6 cm (27) 2560 x 1440 pixels Quad HD LED Black
, гаранция Samsung LS27FG510EUXEN computer monitor 68.6 cm (27) 2560 x 1440 pixels Quad HD LED Black
, бърза доставка Samsung LS27FG510EUXEN computer monitor 68.6 cm (27) 2560 x 1440 pixels Quad HD LED Black
, Samsung цена
, Samsung промоция
, Samsung отстъпка
, Samsung Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, Samsung MONSA1GAM0063 характеристики
, Samsung MONSA1GAM0063 спецификации
, Samsung MONSA1GAM0063 review
, Samsung MONSA1GAM0063 сравнение
, Samsung MONSA1GAM0063 отзиви
, Samsung MONSA1GAM0063 намаление
EAN: 8806097369479
Technical Specifications
| Market positioning | Consumer |
| Feet colour | Black |
| Front bezel colour | Black |
| Product colour | Black |
| Power consumption (standby) | 0.5 W |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 40 kWh |
| Power supply type | External |
| Energy efficiency class (HDR) | G |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 26 kWh |
| Energy efficiency class (SDR) | F |
| Energy efficiency scale | A to G |
| Power consumption (off) | 0.3 W |
| AC input voltage | 100 - 240 V |
| Power consumption (typical) | 26 W |
| Operating temperature (T-T) | 10 - 40 °C |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 - 80% |
| Weight (with stand) | 4.8 kg |
| Width (without stand) | 618.2 mm |
| Depth (without stand) | 92.4 mm |
| Weight (without stand) | 3.3 kg |
| Height (without stand) | 376.9 mm |
| Depth (with stand) | 234.2 mm |
| Width (with stand) | 618.2 mm |
| Height (with stand) | 520.6 mm |
| Bluetooth | No |
| Wi-Fi | No |
| Game features | Super Arena Gaming UX |
| AMD FreeSync type | FreeSync Premium |
| AMD FreeSync | Yes |
| Smart modes | FPS |
| Smart modes | AOS |
| Smart modes | RPG |
| Smart modes | RTS |
| Game mode | Yes |
| Flicker-free technology | Yes |
| ConnectShare (USB) | No |
| Package height | 192 mm |
| Package depth | 465 mm |
| Package width | 702 mm |
| Package weight | 7 kg |
| Stand included | Yes |
| Power cable length | 1.5 m |
| Cables included | AC |
| Cables included | DisplayPort |
| Panel type | VA |
| Display technology | LED |
| Touchscreen | No |
| Viewable size, vertical | 33.6 cm |
| High Dynamic Range (HDR) technology | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| NTSC coverage (typical) | 72% |
| Display diagonal (metric) | 68 cm |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Yes |
| Contrast ratio (typical) | 3000:1 |
| Dynamic contrast ratio marketing name | Mega Contrast |
| Viewable size, horizontal | 59.7 cm |
| Maximum refresh rate | 180 Hz |
| Response time (MPRT) | 1 ms |
| Refresh rate optimizor | Yes |
| Display resolution | 2560 x 1440 pixels |
| Display diagonal | 68.6 cm (27") |
| Display brightness (typical) | 300 cd/m² |
| Native aspect ratio | 16:9 |
| Screen shape | Flat |
| Viewing angle, vertical | 178° |
| Display number of colours | 16.7 million colours |
| HD type | Quad HD |
| Viewing angle, horizontal | 178° |
| Built-in camera | No |
| Built-in speaker(s) | No |
| Height adjustment | 12 cm |
| Height adjustment | Yes |
| Swivel angle range | -15 - 15° |
| Swivelling | Yes |
| Cable management | Yes |
| Pivot angle | -2 - 92° |
| Pivot | Yes |
| Cable lock slot | Yes |
| Tilt angle range | -5 - 20° |
| VESA mounting | Yes |
| Tilt adjustment | Yes |
| Panel mounting interface | 100 x 100 mm |
| Built-in KVM switch | No |
| HDMI | Yes |
| Headphone out | Yes |
| HDCP version | 1.4 |
| USB 2.0 connectors | 1 |
| DC-in jack | Yes |
| HDCP | Yes |
| DisplayPorts quantity | 1 |
| HDMI version | 2.0 |
| DVI port | No |
| DisplayPort version | 1.4 |
| Headphone outputs | 1 |
| HDMI ports quantity | 2 |
| Certification | Windows 10 |
| TV Plus | No |
| Video colour modes | Original |
| Video colour modes | Custom |
| Video colour modes | Cinema |
| Video colour modes | Dynamic contrast |
| Video colour modes | sRGB |
| Tap view | No |
| Samsung Eye Saver Mode | Yes |
| Brand specific technologies | Black Equalizer |
| Wireless Dex support | No |
| Works with Samsung Bixby | No |
| Virtual AIM point | Yes |
| Auto source switch | Yes |
| Off Timer Plus | Yes |
| Warnings | Avoid direct contact with liquids. |
| Warnings | Do not expose to water or excessive moisture. |
| Warnings | The monitor contains materials that may be harmful to the environment; follow local regulations for the disposal of electronic devices. |
| Total amount of recycled materials used for making | 35% |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 2244039 |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 81 x 45 x 15.5 cm
Weight: 8 kg






