





















Samsung G65B computer monitor 81.3 cm (32") 2560 x 1440 pixels Quad HD LED Black
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: MONSA1GAM0059
- Тегло: 10.25kg
- SKU: MONSA1GAM0059
446.83€ (873.93лв.)
без ДДС: 372.36€ (728.27лв.)
![]() |
12 x 42.20 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Samsung G65B computer monitor 81.3 cm (32) 2560 x 1440 pixels Quad HD LED Black
, MONSA1GAM0059
, Samsung
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете Samsung G65B computer monitor 81.3 cm (32) 2560 x 1440 pixels Quad HD LED Black
, цена Samsung G65B computer monitor 81.3 cm (32) 2560 x 1440 pixels Quad HD LED Black
, оферти Samsung G65B computer monitor 81.3 cm (32) 2560 x 1440 pixels Quad HD LED Black
, ревю Samsung G65B computer monitor 81.3 cm (32) 2560 x 1440 pixels Quad HD LED Black
, промоция Samsung G65B computer monitor 81.3 cm (32) 2560 x 1440 pixels Quad HD LED Black
, онлайн магазин Samsung G65B computer monitor 81.3 cm (32) 2560 x 1440 pixels Quad HD LED Black
, поръчай Samsung G65B computer monitor 81.3 cm (32) 2560 x 1440 pixels Quad HD LED Black
, Samsung G65B computer monitor 81.3 cm (32) 2560 x 1440 pixels Quad HD LED Black мнения
, Samsung G65B computer monitor 81.3 cm (32) 2560 x 1440 pixels Quad HD LED Black сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, samsung {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален Samsung G65B computer monitor 81.3 cm (32) 2560 x 1440 pixels Quad HD LED Black
, гаранция Samsung G65B computer monitor 81.3 cm (32) 2560 x 1440 pixels Quad HD LED Black
, бърза доставка Samsung G65B computer monitor 81.3 cm (32) 2560 x 1440 pixels Quad HD LED Black
, Samsung цена
, Samsung промоция
, Samsung отстъпка
, Samsung Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, Samsung MONSA1GAM0059 характеристики
, Samsung MONSA1GAM0059 спецификации
, Samsung MONSA1GAM0059 review
, Samsung MONSA1GAM0059 сравнение
, Samsung MONSA1GAM0059 отзиви
, Samsung MONSA1GAM0059 намаление
EAN: 8806094192711
MPN: LS32BG650EUXEN
Technical Specifications
| Front bezel colour | Black |
| Feet colour | Black |
| Product colour | Black |
| Market positioning | Consumer |
| Energy efficiency class (SDR) | F |
| Energy efficiency class (HDR) | G |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 30 kWh |
| Energy efficiency scale | A to G |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 83 kWh |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 1318290 |
| AC input voltage | 100 - 240 V |
| Power consumption (typical) | 30 W |
| AC adapter output voltage | 22 V |
| Power supply type | External |
| Power consumption (standby) | 0.5 W |
| Annual energy consumption | 44 kWh |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 - 8% |
| Operating temperature (T-T) | 10 - 40 °C |
| Depth (without stand) | 181.5 mm |
| Height (without stand) | 439.7 mm |
| Width (without stand) | 713 mm |
| Weight (without stand) | 5.5 kg |
| Weight (with stand) | 7.4 kg |
| Width (with stand) | 713 mm |
| Depth (with stand) | 311.1 mm |
| Height (with stand) | 606.2 mm |
| Bluetooth version | 5.2 |
| Bluetooth | Yes |
| Ethernet LAN | Yes |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Wi-Fi standards | 802.11b |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wi-Fi standards | 802.11g |
| Wi-Fi standards | 802.11a |
| Wi-Fi | Yes |
| Ambient lighting type | Core Sync |
| AMD FreeSync type | FreeSync Premium Pro |
| Game features | Super Ultrawide GameView |
| Flicker-free technology | Yes |
| AMD FreeSync | Yes |
| Game mode | Yes |
| ConnectShare (USB) | Yes |
| NVIDIA G-SYNC | No |
| Operating system installed | Tizen |
| Package height | 226 mm |
| Package width | 827 mm |
| Package weight | 10.1 kg |
| Package depth | 494 mm |
| Power cable length | 1.5 m |
| Stand included | Yes |
| Cables included | DisplayPort |
| Cables included | AC |
| Remote control included | Yes |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Yes |
| Colour gamut standard | DCI-P3 |
| Quantum dot color technology | Yes |
| Screen curvature rating | 1000R |
| High Dynamic Range (HDR) technology | DisplayHDR 600 |
| Viewable size, vertical | 39.2 cm |
| Colour gamut | 95% |
| Maximum refresh rate | 240 Hz |
| Response time measurement type | GTG (Gray to Gray) |
| Display resolution | 2560 x 1440 pixels |
| Display number of colours | 1 billion colours |
| Screen shape | Curved |
| Display brightness (typical) | 350 cd/m² |
| Viewing angle, vertical | 178° |
| Display diagonal | 81.3 cm (32") |
| Response time | 1 ms |
| Native aspect ratio | 16:9 |
| HD type | Quad HD |
| Viewing angle, horizontal | 178° |
| Viewable size, horizontal | 69.7 cm |
| Touchscreen | No |
| Contrast ratio (typical) | 2500:1 |
| Panel type | VA |
| Display diagonal (metric) | 80 cm |
| Display technology | LED |
| Adaptive Sound Control (ASC) | Yes |
| Built-in camera | No |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| Cable management | Yes |
| Picture-in-Picture | No |
| Adjustable height (max) | 12 cm |
| Tilt angle range | -9 - 13° |
| Cable lock slot | Yes |
| VESA mounting | Yes |
| Swivelling | Yes |
| Panel mounting interface | 100 x 100 mm |
| Tilt adjustment | Yes |
| Pivot | Yes |
| Height adjustment | Yes |
| Swivel angle range | -15 - 15° |
| Pivot angle | -92 - 92° |
| HDCP version | 2.2 |
| USB upstream port type | USB Type-B |
| USB hub version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| HDMI | Yes |
| Audio input | No |
| USB Type-A downstream ports quantity | 2 |
| Number of upstream ports | 1 |
| Headphone out | Yes |
| DisplayPorts quantity | 1 |
| HDMI ports quantity | 2 |
| DisplayPort version | 1.4 |
| HDCP | Yes |
| DC-in jack | Yes |
| Headphone outputs | 1 |
| Built-in USB hub | Yes |
| HDMI version | 2.1 |
| DVI port | No |
| Certification | Windows 10 |
| Anynet + (HDMI-CEC) | Yes |
| SmartThings app support | Yes |
| Tap view | Yes |
| TV Plus | Yes |
| Universal guide | Yes |
| Video colour modes | Graphic |
| Video colour modes | Dynamic |
| Video colour modes | Cinema |
| Video colour modes | Entertain |
| Video colour modes | Standard |
| Works with Samsung Bixby | Yes |
| Screen mirroring | Yes |
| Far-field voice interaction | Yes |
| Adaptive picture | Yes |
| Sound mirroring | Yes |
| Factory calibration report | Yes |
| Workspace | Yes |
| Virtual AIM point | Yes |
| Wireless display | Yes |
| Smart TV | Yes |
| Factory tunning | Y |
| Samsung Eye Saver Mode | Yes |
| Image size | Y |
| Auto source switch+ | Yes |
| Web service | Microsoft 365 |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 49 x 22 x 82 cm
Weight: 10.25 kg






