





















Samsung G30D computer monitor 68.6 cm (27") 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
- Наличност: Изчерпан
- Модел: MONSA1GAM0053
- Тегло: 6.47kg
- SKU: MONSA1GAM0053
172.51€ (337.40лв.)
без ДДС: 143.76€ (281.17лв.)
![]() |
12 x 16.29 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Samsung G30D computer monitor 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
, MONSA1GAM0053
, Samsung
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете Samsung G30D computer monitor 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
, цена Samsung G30D computer monitor 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
, оферти Samsung G30D computer monitor 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
, ревю Samsung G30D computer monitor 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
, промоция Samsung G30D computer monitor 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
, онлайн магазин Samsung G30D computer monitor 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
, поръчай Samsung G30D computer monitor 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
, Samsung G30D computer monitor 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black мнения
, Samsung G30D computer monitor 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, samsung {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален Samsung G30D computer monitor 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
, гаранция Samsung G30D computer monitor 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
, бърза доставка Samsung G30D computer monitor 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
, Samsung цена
, Samsung промоция
, Samsung отстъпка
, Samsung Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, Samsung MONSA1GAM0053 характеристики
, Samsung MONSA1GAM0053 спецификации
, Samsung MONSA1GAM0053 review
, Samsung MONSA1GAM0053 сравнение
, Samsung MONSA1GAM0053 отзиви
, Samsung MONSA1GAM0053 намаление
EAN: 8806095541709
MPN: LS27DG302EUXEN
Technical Specifications
| Product colour | Black |
| Feet colour | Black |
| Market positioning | Gaming |
| Frameless design | Yes |
| Power consumption (max) | 35 W |
| AC input voltage | 100 - 240 V |
| Power consumption (off) | 0.3 W |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 1974583 |
| Power consumption (standby) | 0.5 W |
| Power consumption (typical) | 20 W |
| Power supply type | External |
| Energy efficiency class (SDR) | E |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 20 kWh |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 22 kWh |
| Energy efficiency class (HDR) | F |
| Energy efficiency scale | A to G |
| Operating temperature (T-T) | 10 - 40 °C |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 - 80% |
| Width (with stand) | 618.2 mm |
| Depth (with stand) | 234.2 mm |
| Height (with stand) | 520.6 mm |
| Weight (with stand) | 4.4 kg |
| Width (without stand) | 618.2 mm |
| Height (without stand) | 376.9 mm |
| Depth (without stand) | 92.4 mm |
| Weight (without stand) | 2.9 kg |
| Ethernet LAN | No |
| Wi-Fi | No |
| NVIDIA G-SYNC | No |
| AMD FreeSync | Yes |
| Flicker-free technology | Yes |
| AMD FreeSync type | FreeSync |
| Package width | 694 mm |
| Package weight | 6.4 kg |
| Package depth | 454 mm |
| Package height | 207 mm |
| Cables included | AC |
| Cables included | HDMI |
| Cables included | DisplayPort |
| Stand included | Yes |
| Power cable length | 1.5 m |
| Native aspect ratio | 16:9 |
| Response time | 1 ms |
| Display diagonal | 68.6 cm (27") |
| Display brightness (typical) | 250 cd/m² |
| HD type | Full HD |
| Screen shape | Flat |
| Viewing angle, vertical | 178° |
| LED backlight | No |
| Display resolution | 1920 x 1080 pixels |
| Display number of colours | 16.7 million colours |
| Viewing angle, horizontal | 178° |
| Refresh rate optimizor | Yes |
| Panel type | VA |
| Viewable size, vertical | 33.6 cm |
| Display diagonal (metric) | 68 cm |
| Contrast ratio (typical) | 3000:1 |
| Viewable size, horizontal | 59.7 cm |
| Display technology | LCD |
| Dynamic contrast ratio marketing name | Mega Contrast |
| Maximum refresh rate | 180 Hz |
| Touchscreen | No |
| sRGB coverage (typical) | 95% |
| Built-in microphone | No |
| Built-in speaker(s) | No |
| Built-in camera | No |
| Tilt angle range | -5 - 20° |
| Cable lock slot | Yes |
| Adjustable height (max) | 12 cm |
| Swivelling | Yes |
| Swivel angle range | -15 - 15° |
| VESA mounting | Yes |
| Panel mounting interface | 100 x 100 mm |
| Pivot | Yes |
| Tilt adjustment | Yes |
| Cable management | Yes |
| On Screen Display (OSD) | No |
| Pivot angle | -2 - 92° |
| Height adjustment | Yes |
| DisplayPorts quantity | 1 |
| HDCP | Yes |
| DC-in jack | Yes |
| Service port type | USB Type-A |
| DisplayPort out version | 1.4 |
| Built-in USB hub | No |
| HDMI version | 2.0 |
| HDMI ports quantity | 1 |
| HDCP version | 1.3/1.4 |
| Headphone out | Yes |
| HDMI | Yes |
| Certification | Windows 11 |
| Digital signal format system | Not supported |
| Brand specific technologies | Black Equalizer, Eye Saver |
| Warranty period | 2 year(s) |
| Warnings | The monitor contains materials that may be harmful to the environment; follow local regulations for the disposal of electronic devices. |
| Warnings | Do not expose to water or excessive moisture. |
| Warnings | Avoid direct contact with liquids. |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 45.2 x 20.5 x 69 cm
Weight: 6.47 kg






