





Samsung EP-L4020 Smartphone Black Cigar lighter Fast charging Indoor – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: EP-L4020NBEGEU
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 0.06kg
31.01€ (60.65лв.)
без ДДС: 25.84€ (50.54лв.)
Етикети:
Samsung EP-L4020 Smartphone Black Cigar lighter Fast charging Indoor
, EP-L4020NBEGEU
, Samsung
, Зарядни устройства
, Смартфони и аксесоари
, купете Samsung EP-L4020 Smartphone Black Cigar lighter Fast charging Indoor
, цена Samsung EP-L4020 Smartphone Black Cigar lighter Fast charging Indoor
, оферти Samsung EP-L4020 Smartphone Black Cigar lighter Fast charging Indoor
, ревю Samsung EP-L4020 Smartphone Black Cigar lighter Fast charging Indoor
, промоция Samsung EP-L4020 Smartphone Black Cigar lighter Fast charging Indoor
, онлайн магазин Samsung EP-L4020 Smartphone Black Cigar lighter Fast charging Indoor
, поръчай Samsung EP-L4020 Smartphone Black Cigar lighter Fast charging Indoor
, Samsung EP-L4020 Smartphone Black Cigar lighter Fast charging Indoor мнения
, Samsung EP-L4020 Smartphone Black Cigar lighter Fast charging Indoor сравнение
, евтин Зарядни устройства
, топ Зарядни устройства
, най-добър Зарядни устройства
, нов Зарядни устройства
, samsung {ucfirst}зарядни устройства
, оригинален Samsung EP-L4020 Smartphone Black Cigar lighter Fast charging Indoor
, гаранция Samsung EP-L4020 Smartphone Black Cigar lighter Fast charging Indoor
, бърза доставка Samsung EP-L4020 Smartphone Black Cigar lighter Fast charging Indoor
, Samsung цена
, Samsung промоция
, Samsung отстъпка
, Samsung Зарядни устройства
, зарядни устройства в българия
, зарядни устройства techmag
, онлайн поръчка Зарядни устройства
, магазин за Зарядни устройства
, топ оферти Зарядни устройства
, Samsung EP-L4020NBEGEU характеристики
, Samsung EP-L4020NBEGEU спецификации
, Samsung EP-L4020NBEGEU review
, Samsung EP-L4020NBEGEU сравнение
, Samsung EP-L4020NBEGEU отзиви
, Samsung EP-L4020NBEGEU намаление
| Product colour: | Black |
| Input voltage: | 12 V |
| Port 2 output power: | 15 W |
| Maximum power: | 40 W |
| Port 1 output power: | 25 W |
| Depth: | 26 mm |
| Weight: | 36.5 g |
| Height: | 34 mm |
| Width: | 80 mm |
| Power source type: | Cigar lighter |
| Charger type: | Indoor |
| USB Type-C ports quantity: | 1 |
| Charger compatibility: | Smartphone |
| Fast charging: | Yes |
| Quantity per pack: | 1 pc(s) |
| Manual: | Yes |
| Harmonized System (HS) code: | 85044095 |










