





Samsung EO-IA500BBEGWW headphones/headset Wired In-ear Calls/Music Black – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: EO-IA500BBEGWW
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 0.04kg
25.38€ (49.64лв.)
без ДДС: 21.15€ (41.37лв.)
Етикети:
Samsung EO-IA500BBEGWW headphones/headset Wired In-ear Calls/Music Black
, EO-IA500BBEGWW
, Samsung
, Слушалки
, Смартфони и аксесоари
, купете Samsung EO-IA500BBEGWW headphones/headset Wired In-ear Calls/Music Black
, цена Samsung EO-IA500BBEGWW headphones/headset Wired In-ear Calls/Music Black
, оферти Samsung EO-IA500BBEGWW headphones/headset Wired In-ear Calls/Music Black
, ревю Samsung EO-IA500BBEGWW headphones/headset Wired In-ear Calls/Music Black
, промоция Samsung EO-IA500BBEGWW headphones/headset Wired In-ear Calls/Music Black
, онлайн магазин Samsung EO-IA500BBEGWW headphones/headset Wired In-ear Calls/Music Black
, поръчай Samsung EO-IA500BBEGWW headphones/headset Wired In-ear Calls/Music Black
, Samsung EO-IA500BBEGWW headphones/headset Wired In-ear Calls/Music Black мнения
, Samsung EO-IA500BBEGWW headphones/headset Wired In-ear Calls/Music Black сравнение
, евтин Слушалки
, топ Слушалки
, най-добър Слушалки
, нов Слушалки
, samsung {ucfirst}слушалки
, оригинален Samsung EO-IA500BBEGWW headphones/headset Wired In-ear Calls/Music Black
, гаранция Samsung EO-IA500BBEGWW headphones/headset Wired In-ear Calls/Music Black
, бърза доставка Samsung EO-IA500BBEGWW headphones/headset Wired In-ear Calls/Music Black
, Samsung цена
, Samsung промоция
, Samsung отстъпка
, Samsung Слушалки
, слушалки в българия
, слушалки techmag
, онлайн поръчка Слушалки
, магазин за Слушалки
, топ оферти Слушалки
, Samsung EO-IA500BBEGWW характеристики
, Samsung EO-IA500BBEGWW спецификации
, Samsung EO-IA500BBEGWW review
, Samsung EO-IA500BBEGWW сравнение
, Samsung EO-IA500BBEGWW отзиви
, Samsung EO-IA500BBEGWW намаление
| Weight: | 14.76 g |
| Control unit type: | In-line control unit |
| Wearing style: | In-ear |
| Cable length: | 1.2 m |
| Headset type: | Binaural |
| Product colour: | Black |
| Volume control: | Button |
| Product type: | Headset |
| Operating keys: | Play/Pause, Volume -, Volume + |
| Control type: | Buttons |
| Recommended usage: | Calls/Music |
| 3.5 mm connector: | Yes |
| Connectivity technology: | Wired |
| Harmonized System (HS) code: | 85183000 |
| Microphone type: | In-line |
| Headphone sensitivity: | 93.2 dB |
| Ear coupling: | Intraaural |
| Impedance: | 32 Ω |
| Headphone frequency: | 20 - 20000 Hz |










