
Russell Hobbs 20630-56 iron Dry & Steam iron Ceramic soleplate 3100 W Black, Grey – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: 20630-56
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 2.16kg
62.53€ (122.30лв.)
без ДДС: 52.11€ (101.92лв.)
Етикети:
Russell Hobbs 20630-56 iron Dry & Steam iron Ceramic soleplate 3100 W Black
, Grey
, 20630-56
, Russel Hobbs
, За гладене
, Уреди & Аксесоари за лична грижа
, купете Russell Hobbs 20630-56 iron Dry & Steam iron Ceramic soleplate 3100 W Black
, Grey
, цена Russell Hobbs 20630-56 iron Dry & Steam iron Ceramic soleplate 3100 W Black
, Grey
, оферти Russell Hobbs 20630-56 iron Dry & Steam iron Ceramic soleplate 3100 W Black
, Grey
, ревю Russell Hobbs 20630-56 iron Dry & Steam iron Ceramic soleplate 3100 W Black
, Grey
, промоция Russell Hobbs 20630-56 iron Dry & Steam iron Ceramic soleplate 3100 W Black
, Grey
, онлайн магазин Russell Hobbs 20630-56 iron Dry & Steam iron Ceramic soleplate 3100 W Black
, Grey
, поръчай Russell Hobbs 20630-56 iron Dry & Steam iron Ceramic soleplate 3100 W Black
, Grey
, Russell Hobbs 20630-56 iron Dry & Steam iron Ceramic soleplate 3100 W Black
, Grey мнения
, Russell Hobbs 20630-56 iron Dry & Steam iron Ceramic soleplate 3100 W Black
, Grey сравнение
, евтин За гладене
, топ За гладене
, най-добър За гладене
, нов За гладене
, russel hobbs {ucfirst}за гладене
, оригинален Russell Hobbs 20630-56 iron Dry & Steam iron Ceramic soleplate 3100 W Black
, Grey
, гаранция Russell Hobbs 20630-56 iron Dry & Steam iron Ceramic soleplate 3100 W Black
, Grey
, бърза доставка Russell Hobbs 20630-56 iron Dry & Steam iron Ceramic soleplate 3100 W Black
, Grey
, Russel Hobbs цена
, Russel Hobbs промоция
, Russel Hobbs отстъпка
, Russel Hobbs За гладене
, за гладене в българия
, за гладене techmag
, онлайн поръчка За гладене
, магазин за За гладене
, топ оферти За гладене
, Russel Hobbs 20630-56 характеристики
, Russel Hobbs 20630-56 спецификации
, Russel Hobbs 20630-56 review
, Russel Hobbs 20630-56 сравнение
, Russel Hobbs 20630-56 отзиви
, Russel Hobbs 20630-56 намаление
| Cordless: | No |
| Continuous steam performance: | 45 g/min |
| Variable steam: | Yes |
| Soleplate type: | Ceramic soleplate |
| Designed for travel: | No |
| Cord length: | 3 m |
| Product colour: | Grey, Black |
| Type: | Dry & Steam iron |
| Steam boost performance: | 210 g/min |
| Self-cleaning: | Yes |
| Auto power off: | Yes |
| Water tank capacity: | 0.35 L |
| Steam boost function: | Yes |
| Anti-scale system: | Yes |
| Vertical steam function: | Yes |
| Anti-drip function: | Yes |
| Iron power: | 3100 W |










