











Running bike 10" Peppa Pig pink 195 TOIMSA
- Наличност: Изчерпан
- Модел: SRETMSROW0036
- Тегло: 4.00kg
- SKU: SRETMSROW0036
74.05€ (144.83лв.)
без ДДС: 61.71€ (120.69лв.)
Етикети:
Running bike 10 Peppa Pig pink 195 TOIMSA
, SRETMSROW0036
, TOIMSA
, Играчки & Детски артикули
, купете Running bike 10 Peppa Pig pink 195 TOIMSA
, цена Running bike 10 Peppa Pig pink 195 TOIMSA
, оферти Running bike 10 Peppa Pig pink 195 TOIMSA
, ревю Running bike 10 Peppa Pig pink 195 TOIMSA
, промоция Running bike 10 Peppa Pig pink 195 TOIMSA
, онлайн магазин Running bike 10 Peppa Pig pink 195 TOIMSA
, поръчай Running bike 10 Peppa Pig pink 195 TOIMSA
, Running bike 10 Peppa Pig pink 195 TOIMSA мнения
, Running bike 10 Peppa Pig pink 195 TOIMSA сравнение
, евтин Играчки & Детски артикули
, топ Играчки & Детски артикули
, най-добър Играчки & Детски артикули
, нов Играчки & Детски артикули
, toimsa {ucfirst}играчки & детски артикули
, оригинален Running bike 10 Peppa Pig pink 195 TOIMSA
, гаранция Running bike 10 Peppa Pig pink 195 TOIMSA
, бърза доставка Running bike 10 Peppa Pig pink 195 TOIMSA
, TOIMSA цена
, TOIMSA промоция
, TOIMSA отстъпка
, TOIMSA Играчки & Детски артикули
, играчки & детски артикули в българия
, играчки & детски артикули techmag
, онлайн поръчка Играчки & Детски артикули
, магазин за Играчки & Детски артикули
, топ оферти Играчки & Детски артикули
, TOIMSA SRETMSROW0036 характеристики
, TOIMSA SRETMSROW0036 спецификации
, TOIMSA SRETMSROW0036 review
, TOIMSA SRETMSROW0036 сравнение
, TOIMSA SRETMSROW0036 отзиви
, TOIMSA SRETMSROW0036 намаление
EAN: 8422084001957
MPN: TOI195
Technical Specifications
| Minimum child height | 88 cm |
| Target audience | Child |
| Maximum load weight | 20 kg |
| Product colour | Pink |
| Brake system | No |
| Gender | Girl |
| Proper use | Asphalt |
| Luggage rack | No |
| Theme | Peppa Pig |
| Maximum child height | 105 cm |
| Number of wheels | 2 wheel(s) |
| Wheel size | 10" |
| Preassembled | Yes |
| Handlebar cover | Yes |
| Wheels type | Foam |
| Material | Plastic |
| Material | Steel |
| Wheels material | EVA foam |
| Weight | 3.5 kg |
| Package dimensions (W x D x H) | 650 x 170 x 310 mm |
| Seat height (min) | 33 cm |
| Seat height (max) | 40 cm |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 18 x 30 x 65 cm
Weight: 4 kg

