


-30 %



Rowenta RH98A9 2-in-1 stick vacuum Battery Dry Bagless 0.9 L 320 W Red, Grey – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: RH98A9WO
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 7.13kg
371.98€ (727.52лв.)
531.40€ (1,039.32лв.)
без ДДС: 309.98€ (606.27лв.)
![]() |
12 x 35.13 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Rowenta RH98A9 2-in-1 stick vacuum Battery Dry Bagless 0.9 L 320 W Red
, Grey
, RH98A9WO
, Rowenta
, Аксесоари за прахосмукачки
, Прахосмукачки
, купете Rowenta RH98A9 2-in-1 stick vacuum Battery Dry Bagless 0.9 L 320 W Red
, Grey
, цена Rowenta RH98A9 2-in-1 stick vacuum Battery Dry Bagless 0.9 L 320 W Red
, Grey
, оферти Rowenta RH98A9 2-in-1 stick vacuum Battery Dry Bagless 0.9 L 320 W Red
, Grey
, ревю Rowenta RH98A9 2-in-1 stick vacuum Battery Dry Bagless 0.9 L 320 W Red
, Grey
, промоция Rowenta RH98A9 2-in-1 stick vacuum Battery Dry Bagless 0.9 L 320 W Red
, Grey
, онлайн магазин Rowenta RH98A9 2-in-1 stick vacuum Battery Dry Bagless 0.9 L 320 W Red
, Grey
, поръчай Rowenta RH98A9 2-in-1 stick vacuum Battery Dry Bagless 0.9 L 320 W Red
, Grey
, Rowenta RH98A9 2-in-1 stick vacuum Battery Dry Bagless 0.9 L 320 W Red
, Grey мнения
, Rowenta RH98A9 2-in-1 stick vacuum Battery Dry Bagless 0.9 L 320 W Red
, Grey сравнение
, евтин Аксесоари за прахосмукачки
, топ Аксесоари за прахосмукачки
, най-добър Аксесоари за прахосмукачки
, нов Аксесоари за прахосмукачки
, rowenta {ucfirst}аксесоари за прахосмукачки
, оригинален Rowenta RH98A9 2-in-1 stick vacuum Battery Dry Bagless 0.9 L 320 W Red
, Grey
, гаранция Rowenta RH98A9 2-in-1 stick vacuum Battery Dry Bagless 0.9 L 320 W Red
, Grey
, бърза доставка Rowenta RH98A9 2-in-1 stick vacuum Battery Dry Bagless 0.9 L 320 W Red
, Grey
, Rowenta цена
, Rowenta промоция
, Rowenta отстъпка
, Rowenta Аксесоари за прахосмукачки
, аксесоари за прахосмукачки в българия
, аксесоари за прахосмукачки techmag
, онлайн поръчка Аксесоари за прахосмукачки
, магазин за Аксесоари за прахосмукачки
, топ оферти Аксесоари за прахосмукачки
, Rowenta RH98A9WO характеристики
, Rowenta RH98A9WO спецификации
, Rowenta RH98A9WO review
, Rowenta RH98A9WO сравнение
, Rowenta RH98A9WO отзиви
, Rowenta RH98A9WO намаление
| Dust capacity: | 0.9 L |
| Brush shape: | Rectangular |
| Dust container type: | Bagless |
| Product type: | 2-in-1 stick vacuum |
| Product colour: | Grey, Red |
| Charging time: | 3 h |
| Power plug type: | Type C |
| Maximum input power: | 320 W |
| Suction power: | 150 AW |
| Runtime: | 45 min |
| Battery technology: | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Battery voltage: | 25.2 V |
| Power source: | Battery |
| Weight (without accessories): | 3 kg |
| Height: | 255 mm |
| Depth: | 1250 mm |
| Width: | 120 mm |
| Weight: | 4.12 kg |
| Cleaning surfaces: | Stair steps, Upholstery, Bare floor, Carpet, Hard floor, Tile |
| Cleaning type: | Dry |
| Dirt separating method: | Cyclonic |
| Built-in display: | Yes |
| Noise level: | 84 dB |
| Package width: | 174 mm |
| Package weight: | 7.19 kg |
| Package depth: | 573 mm |
| Package height: | 425 mm |
| Vacuum brushes included: | Turbo brush |
| Crevice tool: | Yes |
| Upholstery nozzle included: | Yes |
| Easy to empty container: | Yes |
| Variable power: | Yes |
| Washable filter: | Yes |
| Removable filter: | Yes |
| Products per pallet layer: | 8 pc(s) |
| Products per pallet: | 40 pc(s) |
| Products per intermodal container (20ft): | 570 pc(s) |
| Products per intermodal container (40ft): | 1215 pc(s) |







