


-33 %



Rowenta CF3460F0 hair styling tool Curling iron Warm Black, Pink, White 1.8 m – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: CF3460F0
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 0.55kg
45.05€ (88.11лв.)
67.56€ (132.14лв.)
без ДДС: 37.54€ (73.42лв.)
Етикети:
Rowenta CF3460F0 hair styling tool Curling iron Warm Black
, Pink
, White 1.8 m
, CF3460F0
, Rowenta
, Грижа за косата
, Уреди & Аксесоари за лична грижа
, купете Rowenta CF3460F0 hair styling tool Curling iron Warm Black
, Pink
, White 1.8 m
, цена Rowenta CF3460F0 hair styling tool Curling iron Warm Black
, Pink
, White 1.8 m
, оферти Rowenta CF3460F0 hair styling tool Curling iron Warm Black
, Pink
, White 1.8 m
, ревю Rowenta CF3460F0 hair styling tool Curling iron Warm Black
, Pink
, White 1.8 m
, промоция Rowenta CF3460F0 hair styling tool Curling iron Warm Black
, Pink
, White 1.8 m
, онлайн магазин Rowenta CF3460F0 hair styling tool Curling iron Warm Black
, Pink
, White 1.8 m
, поръчай Rowenta CF3460F0 hair styling tool Curling iron Warm Black
, Pink
, White 1.8 m
, Rowenta CF3460F0 hair styling tool Curling iron Warm Black
, Pink
, White 1.8 m мнения
, Rowenta CF3460F0 hair styling tool Curling iron Warm Black
, Pink
, White 1.8 m сравнение
, евтин Грижа за косата
, топ Грижа за косата
, най-добър Грижа за косата
, нов Грижа за косата
, rowenta {ucfirst}грижа за косата
, оригинален Rowenta CF3460F0 hair styling tool Curling iron Warm Black
, Pink
, White 1.8 m
, гаранция Rowenta CF3460F0 hair styling tool Curling iron Warm Black
, Pink
, White 1.8 m
, бърза доставка Rowenta CF3460F0 hair styling tool Curling iron Warm Black
, Pink
, White 1.8 m
, Rowenta цена
, Rowenta промоция
, Rowenta отстъпка
, Rowenta Грижа за косата
, грижа за косата в българия
, грижа за косата techmag
, онлайн поръчка Грижа за косата
, магазин за Грижа за косата
, топ оферти Грижа за косата
, Rowenta CF3460F0 характеристики
, Rowenta CF3460F0 спецификации
, Rowenta CF3460F0 review
, Rowenta CF3460F0 сравнение
, Rowenta CF3460F0 отзиви
, Rowenta CF3460F0 намаление
| Product colour: | Black, Pink, White |
| Hangable: | Yes |
| Hanging type: | Hanging loop |
| Overheat protection: | Yes |
| Power source: | AC |
| Power plug type: | Type C |
| AC input voltage: | 110 - 240 V |
| Depth: | 335 mm |
| Barrel diameter: | 2.5 cm |
| Width: | 48 mm |
| Height: | 37 mm |
| Weight: | 550 g |
| Temperature (min): | 130 °C |
| Heat up time to 100°C: | 45 s |
| Type: | Curling iron |
| Technology: | Warm |
| Ionic function: | No |
| Heating element material: | Aluminium |
| Number of heating levels: | 8 |
| Temperature (max): | 200 °C |
| Hair texturizing: | Yes |
| Warm-up time: | 45 s |
| Number of temperature settings: | 8 |
| Hair curling: | Yes |
| Adjustable thermostat: | Yes |
| Package width: | 150 mm |
| Package weight: | 632 g |
| Package depth: | 373 mm |
| Package height: | 52 mm |
| Cordless: | No |
| Built-in display: | Yes |
| Auto power off: | Yes |
| Swivel cord: | Yes |
| Cord length: | 1.8 m |
| Display type: | LCD |
| Heat indicator: | Yes |






