





Router ZTE MF79N – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: MF79N
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 0.06kg
45.29€ (88.58лв.)
без ДДС: 37.74€ (73.81лв.)
Етикети:
Router ZTE MF79N
, MF79N
, ZTE Poland
, Безжични рутери
, Wireless & Networking
, купете Router ZTE MF79N
, цена Router ZTE MF79N
, оферти Router ZTE MF79N
, ревю Router ZTE MF79N
, промоция Router ZTE MF79N
, онлайн магазин Router ZTE MF79N
, поръчай Router ZTE MF79N
, Router ZTE MF79N мнения
, Router ZTE MF79N сравнение
, евтин Безжични рутери
, топ Безжични рутери
, най-добър Безжични рутери
, нов Безжични рутери
, zte poland {ucfirst}безжични рутери
, оригинален Router ZTE MF79N
, гаранция Router ZTE MF79N
, бърза доставка Router ZTE MF79N
, ZTE Poland цена
, ZTE Poland промоция
, ZTE Poland отстъпка
, ZTE Poland Безжични рутери
, безжични рутери в българия
, безжични рутери techmag
, онлайн поръчка Безжични рутери
, магазин за Безжични рутери
, топ оферти Безжични рутери
, ZTE Poland MF79N характеристики
, ZTE Poland MF79N спецификации
, ZTE Poland MF79N review
, ZTE Poland MF79N сравнение
, ZTE Poland MF79N отзиви
, ZTE Poland MF79N намаление
| Product colour: | White |
| Device type: | Cellular network modem |
| Memory card slot(s): | Yes |
| Market positioning: | Portable |
| Maximum memory card size: | 32 GB |
| Power source type: | USB |
| Weight: | 40 g |
| Depth: | 14 mm |
| Height: | 31.7 mm |
| Width: | 101.6 mm |
| Wi-Fi: | Yes |
| Antennas quantity: | 2 |
| 4G bands supported: | 1800, 2100, 800, 2600 MHz, 900 |
| 4G standard: | LTE-FDD |
| Data network: | UMTS, LTE, GSM, Edge, HSUPA |
| 3G standards: | UMTS, DC-HSPA+, HSUPA |
| 3G bands supported: | 2100 MHz, 900 |
| Ethernet LAN: | No |





