









Reolink P434 - 4K Outdoor Camera, PoE, 3X Optical Zoom, Person/Vehicle/Animal Detection, Color Night Vision
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: CIPRLNKAM0176
- Тегло: 0.84kg
- SKU: CIPRLNKAM0176
110.68€ (216.46лв.)
без ДДС: 92.23€ (180.39лв.)
![]() |
12 x 10.45 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Reolink P434 - 4K Outdoor Camera
, PoE
, 3X Optical Zoom
, Person/Vehicle/Animal Detection
, Color Night Vision
, CIPRLNKAM0176
, reolink
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете Reolink P434 - 4K Outdoor Camera
, PoE
, 3X Optical Zoom
, Person/Vehicle/Animal Detection
, Color Night Vision
, цена Reolink P434 - 4K Outdoor Camera
, PoE
, 3X Optical Zoom
, Person/Vehicle/Animal Detection
, Color Night Vision
, оферти Reolink P434 - 4K Outdoor Camera
, PoE
, 3X Optical Zoom
, Person/Vehicle/Animal Detection
, Color Night Vision
, ревю Reolink P434 - 4K Outdoor Camera
, PoE
, 3X Optical Zoom
, Person/Vehicle/Animal Detection
, Color Night Vision
, промоция Reolink P434 - 4K Outdoor Camera
, PoE
, 3X Optical Zoom
, Person/Vehicle/Animal Detection
, Color Night Vision
, онлайн магазин Reolink P434 - 4K Outdoor Camera
, PoE
, 3X Optical Zoom
, Person/Vehicle/Animal Detection
, Color Night Vision
, поръчай Reolink P434 - 4K Outdoor Camera
, PoE
, 3X Optical Zoom
, Person/Vehicle/Animal Detection
, Color Night Vision
, Reolink P434 - 4K Outdoor Camera
, PoE
, 3X Optical Zoom
, Person/Vehicle/Animal Detection
, Color Night Vision мнения
, Reolink P434 - 4K Outdoor Camera
, PoE
, 3X Optical Zoom
, Person/Vehicle/Animal Detection
, Color Night Vision сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, reolink {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален Reolink P434 - 4K Outdoor Camera
, PoE
, 3X Optical Zoom
, Person/Vehicle/Animal Detection
, Color Night Vision
, гаранция Reolink P434 - 4K Outdoor Camera
, PoE
, 3X Optical Zoom
, Person/Vehicle/Animal Detection
, Color Night Vision
, бърза доставка Reolink P434 - 4K Outdoor Camera
, PoE
, 3X Optical Zoom
, Person/Vehicle/Animal Detection
, Color Night Vision
, reolink цена
, reolink промоция
, reolink отстъпка
, reolink Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, reolink CIPRLNKAM0176 характеристики
, reolink CIPRLNKAM0176 спецификации
, reolink CIPRLNKAM0176 review
, reolink CIPRLNKAM0176 сравнение
, reolink CIPRLNKAM0176 отзиви
, reolink CIPRLNKAM0176 намаление
EAN: 6975253983971
MPN: PC833AD4K01
Technical Specifications
| Mounting type | Ceiling |
| LED indicators | Yes |
| Form factor | Dome |
| International Protection (IP) code | IP66 |
| Product colour | White |
| DC output voltage | 12, 48 |
| DC output current | 1 A |
| Power consumption (max) | 12 W |
| Power source type | DC, PoE |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 - 90% |
| Operating temperature (T-T) | -10 - 50 °C |
| Reset button | Yes |
| Diameter | 11.7 cm |
| Height | 103.8 mm |
| Weight | 510 g |
| User access level | Administrator, User |
| Ethernet interface type | Fast Ethernet |
| Number of users | 20 user(s) |
| Supported network protocols | HTTPS, SSL, TCP/IP, UDP, HTTP, IPv4, UPnP, RTSP, RTMP, ONVIF, SMTP, NTP, DHCP, DNS, DDNS, FTP, P2P |
| Networking standards | IEEE 802.3af |
| Wi-Fi | No |
| Bluetooth | No |
| Ethernet LAN | Yes |
| Mobile operating systems supported | iOS |
| Mobile operating systems supported | Android |
| Mac operating systems supported | Yes |
| Windows operating systems supported | Yes |
| Virtual assistant | Google Assistant |
| Placement supported | Indoor & outdoor |
| Type | IP security camera |
| Connectivity technology | Wired |
| Package height | 140 mm |
| Package width | 140 mm |
| Package depth | 140 mm |
| Package weight | 780 g |
| Number of cameras | 1 |
| Screws included | Yes |
| Mounting kit | Yes |
| Cables included | LAN (RJ-45) |
| Bit rate range | 64 - 8192 Kbit/s |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| Built-in microphone | Yes |
| Audio system | 2-way |
| Built-in HDD | No |
| Maximum memory card size | 256 GB |
| Card reader integrated | Yes |
| Compatible memory cards | MicroSD (TransFlash) |
| DC-in jack | Yes |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| Lens viewing angle, horizontal | 50 - 94° |
| Lens viewing angle, vertical | 30 - 53° |
| Optical sensor size | 25.4 / 2.8 mm (1 / 2.8") |
| Number of sensors | 1 |
| Sensor type | CMOS |
| Video compression formats | H.265 |
| Frame rate | 25 fps |
| Total megapixels | 8 MP |
| Maximum resolution | 3840 x 2160 pixels |
| Infra-red wavelength | 850 nm |
| Night vision distance | 30 m |
| Night vision | Yes |
| Number of illumination LEDs | 2 |
| LED type | IR |
| Focal length range | 2.8 - 8 mm |
| Maximum aperture number | 1.6 |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 16 x 14.5 x 14 cm
Weight: 0.843 kg



