



Reolink DUO Series IP Camera P750 (DUO 3 POE)
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: CIPRLNKAM0143
- Тегло: 1.18kg
- SKU: CIPRLNKAM0143
180.61€ (353.25лв.)
без ДДС: 150.51€ (294.37лв.)
![]() |
12 x 17.06 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Reolink DUO Series IP Camera P750 (DUO 3 POE)
, CIPRLNKAM0143
, reolink
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете Reolink DUO Series IP Camera P750 (DUO 3 POE)
, цена Reolink DUO Series IP Camera P750 (DUO 3 POE)
, оферти Reolink DUO Series IP Camera P750 (DUO 3 POE)
, ревю Reolink DUO Series IP Camera P750 (DUO 3 POE)
, промоция Reolink DUO Series IP Camera P750 (DUO 3 POE)
, онлайн магазин Reolink DUO Series IP Camera P750 (DUO 3 POE)
, поръчай Reolink DUO Series IP Camera P750 (DUO 3 POE)
, Reolink DUO Series IP Camera P750 (DUO 3 POE) мнения
, Reolink DUO Series IP Camera P750 (DUO 3 POE) сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, reolink {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален Reolink DUO Series IP Camera P750 (DUO 3 POE)
, гаранция Reolink DUO Series IP Camera P750 (DUO 3 POE)
, бърза доставка Reolink DUO Series IP Camera P750 (DUO 3 POE)
, reolink цена
, reolink промоция
, reolink отстъпка
, reolink Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, reolink CIPRLNKAM0143 характеристики
, reolink CIPRLNKAM0143 спецификации
, reolink CIPRLNKAM0143 review
, reolink CIPRLNKAM0143 сравнение
, reolink CIPRLNKAM0143 отзиви
, reolink CIPRLNKAM0143 намаление
EAN: 6975253984282
MPN: Series-P750
Technical Specifications
| Product colour | White |
| Product colour | Black |
| Mounting type | Wall |
| International Protection (IP) code | IP67 |
| LED indicators | Yes |
| Power over Ethernet (PoE) | Yes |
| Power source type | DC, PoE |
| DC output voltage | 12, 48 |
| DC output current | 2 A |
| PoE standard | IEEE 802.3af |
| Motion sensor | Yes |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 - 90% |
| Operating temperature (T-T) | -10 - 55 °C |
| Width | 195 mm |
| Depth | 103 mm |
| Weight | 680 g |
| Height | 56 mm |
| Number of users | 20 user(s) |
| Supported network protocols | HTTPS, SSL, TCP/IP, UDP, HTTP, IPv4, UPnP, RTSP, RTMP, SMTP, NTP, DHCP, DNS, DDNS, FTP, P2P |
| User access level | Administrator, User |
| Mac operating systems supported | Yes |
| Mobile operating systems supported | iOS |
| Mobile operating systems supported | Android |
| Browser supported | Edge, Firefox, Chrome, Safari |
| Windows operating systems supported | Yes |
| Connectivity technology | Wired |
| Type | IP security camera |
| Luminous flux | 560 lm |
| Colour temperature | 6500 K |
| Built-in light | Yes |
| Built-in microphone | Yes |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| Compatible memory cards | MicroSD (TransFlash) |
| Maximum memory card size | 256 GB |
| Card reader integrated | Yes |
| Lens viewing angle, horizontal | 180° |
| Lens viewing angle, vertical | 55° |
| Sensor type | CMOS |
| Number of sensors | 1 |
| Optical sensor size | 25.4 / 2.7 mm (1 / 2.7") |
| Video recording | Yes |
| Frame rate | 20 fps |
| Video compression formats | H.265 |
| Display resolution | 7680 x 2160 pixels |
| Total megapixels | 16 MP |
| Number of illumination LEDs | 8 |
| Night vision | Yes |
| Night vision distance | 30 m |
| LED type | IR |
| Number of lenses | 1 |
| Maximum aperture number | 1.6 |
| Fixed focal length | 2.8 mm |
| Warnings | The product contains electronic components; do not dispose of with the normal household waste. |
| Warnings | Avoid direct contact with water to prevent electrical damage. |
| Warnings | Ensure that the product is properly installed and protected against falling. |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 15 x 26 x 17 cm
Weight: 1.18 kg



