









Reolink D340W - 5MP Video Doorbell with Chime, 2.4/5 GHz Wi-Fi, Person Detection, Two-Way Audio, Works with NVRs
- Наличност: Изчерпан
- Модел: SDORLNWDB0004
- Тегло: 0.77kg
- SKU: SDORLNWDB0004
117.50€ (229.82лв.)
без ДДС: 97.92€ (191.51лв.)
![]() |
12 x 11.10 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Reolink D340W - 5MP Video Doorbell with Chime
, 2.4/5 GHz Wi-Fi
, Person Detection
, Two-Way Audio
, Works with NVRs
, SDORLNWDB0004
, reolink
, Офис
, Дом & Градина
, купете Reolink D340W - 5MP Video Doorbell with Chime
, 2.4/5 GHz Wi-Fi
, Person Detection
, Two-Way Audio
, Works with NVRs
, цена Reolink D340W - 5MP Video Doorbell with Chime
, 2.4/5 GHz Wi-Fi
, Person Detection
, Two-Way Audio
, Works with NVRs
, оферти Reolink D340W - 5MP Video Doorbell with Chime
, 2.4/5 GHz Wi-Fi
, Person Detection
, Two-Way Audio
, Works with NVRs
, ревю Reolink D340W - 5MP Video Doorbell with Chime
, 2.4/5 GHz Wi-Fi
, Person Detection
, Two-Way Audio
, Works with NVRs
, промоция Reolink D340W - 5MP Video Doorbell with Chime
, 2.4/5 GHz Wi-Fi
, Person Detection
, Two-Way Audio
, Works with NVRs
, онлайн магазин Reolink D340W - 5MP Video Doorbell with Chime
, 2.4/5 GHz Wi-Fi
, Person Detection
, Two-Way Audio
, Works with NVRs
, поръчай Reolink D340W - 5MP Video Doorbell with Chime
, 2.4/5 GHz Wi-Fi
, Person Detection
, Two-Way Audio
, Works with NVRs
, Reolink D340W - 5MP Video Doorbell with Chime
, 2.4/5 GHz Wi-Fi
, Person Detection
, Two-Way Audio
, Works with NVRs мнения
, Reolink D340W - 5MP Video Doorbell with Chime
, 2.4/5 GHz Wi-Fi
, Person Detection
, Two-Way Audio
, Works with NVRs сравнение
, евтин Офис
, Дом & Градина
, топ Офис
, Дом & Градина
, най-добър Офис
, Дом & Градина
, нов Офис
, Дом & Градина
, reolink {ucfirst}офис
, дом & градина
, оригинален Reolink D340W - 5MP Video Doorbell with Chime
, 2.4/5 GHz Wi-Fi
, Person Detection
, Two-Way Audio
, Works with NVRs
, гаранция Reolink D340W - 5MP Video Doorbell with Chime
, 2.4/5 GHz Wi-Fi
, Person Detection
, Two-Way Audio
, Works with NVRs
, бърза доставка Reolink D340W - 5MP Video Doorbell with Chime
, 2.4/5 GHz Wi-Fi
, Person Detection
, Two-Way Audio
, Works with NVRs
, reolink цена
, reolink промоция
, reolink отстъпка
, reolink Офис
, Дом & Градина
, офис
, дом & градина в българия
, офис
, дом & градина techmag
, онлайн поръчка Офис
, Дом & Градина
, магазин за Офис
, Дом & Градина
, топ оферти Офис
, Дом & Градина
, reolink SDORLNWDB0004 характеристики
, reolink SDORLNWDB0004 спецификации
, reolink SDORLNWDB0004 review
, reolink SDORLNWDB0004 сравнение
, reolink SDORLNWDB0004 отзиви
, reolink SDORLNWDB0004 намаление
EAN: 6976930222000
MPN: D340W
Technical Specifications
| Product colour | White |
| Product colour | Black |
| Audio system | 2-way |
| International Protection (IP) code | IP65 |
| Noise reduction | Yes |
| Waterproof | Yes |
| Works with the Google Assistant | Yes |
| Mounting type | Wall |
| Motion detection supported | Yes |
| Number of ringer volume levels | 5 |
| Smartphone/tablet remote support | Yes |
| Waterproof button | Yes |
| Illuminated push button | Yes |
| Package detection | Yes |
| Human detection | Yes |
| Power source type | DC |
| AC input frequency | 50/60 Hz |
| Input voltage | 12 - 24 V |
| DC input voltage | 24 V |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 - 90% |
| Operating temperature (T-T) | -10 - 50 °C |
| Package height | 160 mm |
| Weight | 96 g |
| Depth | 23 mm |
| Package width | 104 mm |
| Width | 48 mm |
| Package weight | 677 g |
| Height | 133 mm |
| Package depth | 167 mm |
| Bell depth | 6.6 cm |
| Bell height | 8.65 cm |
| Bell width | 2.9 cm |
| Reset button | Yes |
| Built-in microphone | Yes |
| Maximum memory card size | 256 GB |
| Video formats supported | H.264 |
| Card reader integrated | Yes |
| Compatible memory cards | MicroSD (TransFlash) |
| Echo cancellation | Yes |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| Screws included | Yes |
| Cables included | LAN (RJ-45) |
| Quick start guide | Yes |
| Mounting bracket(s) included | Yes |
| Supported network protocols | HTTPS, IPv4, UPNP, RTSP, RTMP, ONVIF, SMTP, NTP, DHCP, DNS, DDNS, FTP, P2P |
| Wi-Fi | Yes |
| Connectivity technology | Wired & Wireless |
| Wi-Fi standards | 802.11b |
| Wi-Fi standards | 802.11a |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Wi-Fi standards | 802.11g |
| Ethernet interface type | Fast Ethernet |
| Security algorithms | WPA2-PSK |
| Security algorithms | WPA-PSK |
| Mobile operating systems supported | Android |
| Mobile operating systems supported | iOS |
| RJ-45 ports quantity | 1 |
| Sensor type | CMOS |
| Maximum video resolution | 2560 x 1920 pixels |
| Horizontal field of view | 134° |
| Maximum aperture number | 2 |
| Built-in camera | Yes |
| Image sensor size | 1/2.7" |
| Diagonal field of view | 180° |
| Megapixel (approx.) | 5 MP |
| Fixed focal length | 2.26 mm |
| Maximum frame rate | 20 fps |
| Vertical field of view | 97° |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 16 x 16 x 10 cm
Weight: 0.766 kg



