





Remington D6077 hair dryer 2000 W Bronze, Grey – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: D6077
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 1.40kg
56.23€ (109.98лв.)
без ДДС: 46.86€ (91.65лв.)
Етикети:
Remington D6077 hair dryer 2000 W Bronze
, Grey
, D6077
, REMINGTON
, Грижа за косата
, Уреди & Аксесоари за лична грижа
, купете Remington D6077 hair dryer 2000 W Bronze
, Grey
, цена Remington D6077 hair dryer 2000 W Bronze
, Grey
, оферти Remington D6077 hair dryer 2000 W Bronze
, Grey
, ревю Remington D6077 hair dryer 2000 W Bronze
, Grey
, промоция Remington D6077 hair dryer 2000 W Bronze
, Grey
, онлайн магазин Remington D6077 hair dryer 2000 W Bronze
, Grey
, поръчай Remington D6077 hair dryer 2000 W Bronze
, Grey
, Remington D6077 hair dryer 2000 W Bronze
, Grey мнения
, Remington D6077 hair dryer 2000 W Bronze
, Grey сравнение
, евтин Грижа за косата
, топ Грижа за косата
, най-добър Грижа за косата
, нов Грижа за косата
, remington {ucfirst}грижа за косата
, оригинален Remington D6077 hair dryer 2000 W Bronze
, Grey
, гаранция Remington D6077 hair dryer 2000 W Bronze
, Grey
, бърза доставка Remington D6077 hair dryer 2000 W Bronze
, Grey
, REMINGTON цена
, REMINGTON промоция
, REMINGTON отстъпка
, REMINGTON Грижа за косата
, грижа за косата в българия
, грижа за косата techmag
, онлайн поръчка Грижа за косата
, магазин за Грижа за косата
, топ оферти Грижа за косата
, REMINGTON D6077 характеристики
, REMINGTON D6077 спецификации
, REMINGTON D6077 review
, REMINGTON D6077 сравнение
, REMINGTON D6077 отзиви
, REMINGTON D6077 намаление
| Product colour: | Grey, Bronze |
| Cord storage: | Yes |
| Designed for travel: | No |
| Power: | 2000 W |
| Weight: | 930 g |
| Height: | 292 mm |
| Depth: | 87 mm |
| Width: | 219 mm |
| Ionic function: | Yes |
| Number of speeds: | 8 |
| Number of heating levels: | 8 |
| Cool shot function: | Yes |
| Quantity per pack: | 1 pc(s) |
| Diffuser nozzle: | Yes |
| Carrying case: | Yes |
| Number of nozzles: | 1 |





