





Remington AS8810 hair styling tool Hot air brush Steam Silver, Black, Gold 1000 W 3 m – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: AS8810
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 1.11kg
52.00€ (101.70лв.)
без ДДС: 43.33€ (84.75лв.)
Етикети:
Remington AS8810 hair styling tool Hot air brush Steam Silver
, Black
, Gold 1000 W 3 m
, AS8810
, REMINGTON
, Грижа за косата
, Уреди & Аксесоари за лична грижа
, купете Remington AS8810 hair styling tool Hot air brush Steam Silver
, Black
, Gold 1000 W 3 m
, цена Remington AS8810 hair styling tool Hot air brush Steam Silver
, Black
, Gold 1000 W 3 m
, оферти Remington AS8810 hair styling tool Hot air brush Steam Silver
, Black
, Gold 1000 W 3 m
, ревю Remington AS8810 hair styling tool Hot air brush Steam Silver
, Black
, Gold 1000 W 3 m
, промоция Remington AS8810 hair styling tool Hot air brush Steam Silver
, Black
, Gold 1000 W 3 m
, онлайн магазин Remington AS8810 hair styling tool Hot air brush Steam Silver
, Black
, Gold 1000 W 3 m
, поръчай Remington AS8810 hair styling tool Hot air brush Steam Silver
, Black
, Gold 1000 W 3 m
, Remington AS8810 hair styling tool Hot air brush Steam Silver
, Black
, Gold 1000 W 3 m мнения
, Remington AS8810 hair styling tool Hot air brush Steam Silver
, Black
, Gold 1000 W 3 m сравнение
, евтин Грижа за косата
, топ Грижа за косата
, най-добър Грижа за косата
, нов Грижа за косата
, remington {ucfirst}грижа за косата
, оригинален Remington AS8810 hair styling tool Hot air brush Steam Silver
, Black
, Gold 1000 W 3 m
, гаранция Remington AS8810 hair styling tool Hot air brush Steam Silver
, Black
, Gold 1000 W 3 m
, бърза доставка Remington AS8810 hair styling tool Hot air brush Steam Silver
, Black
, Gold 1000 W 3 m
, REMINGTON цена
, REMINGTON промоция
, REMINGTON отстъпка
, REMINGTON Грижа за косата
, грижа за косата в българия
, грижа за косата techmag
, онлайн поръчка Грижа за косата
, магазин за Грижа за косата
, топ оферти Грижа за косата
, REMINGTON AS8810 характеристики
, REMINGTON AS8810 спецификации
, REMINGTON AS8810 review
, REMINGTON AS8810 сравнение
, REMINGTON AS8810 отзиви
, REMINGTON AS8810 намаление
| Product colour: | Silver, Gold, Black |
| Power source: | AC |
| Power: | 1000 W |
| Brush diameter (max): | 5 cm |
| Brush diameter (min): | 4 cm |
| Hair curling: | Yes |
| Number of speeds: | 2 |
| Technology: | Steam |
| Adjustable thermostat: | Yes |
| Hair drying: | Yes |
| Number of heating levels: | 2 |
| Type: | Hot air brush |
| Ionic function: | No |
| On/off switch: | Yes |
| Built-in display: | No |
| Cord length: | 3 m |
| Cordless: | Yes |





