











Regenerating hairbrush massager for hair and scalp MT6537
- Наличност: Изчерпан
- Модел: FIRMEDMAS0003
- Тегло: 0.45kg
- SKU: FIRMEDMAS0003
39.90€ (78.04лв.)
без ДДС: 33.25€ (65.03лв.)
Етикети:
Regenerating hairbrush massager for hair and scalp MT6537
, FIRMEDMAS0003
, Media tech
, Електроуреди
, купете Regenerating hairbrush massager for hair and scalp MT6537
, цена Regenerating hairbrush massager for hair and scalp MT6537
, оферти Regenerating hairbrush massager for hair and scalp MT6537
, ревю Regenerating hairbrush massager for hair and scalp MT6537
, промоция Regenerating hairbrush massager for hair and scalp MT6537
, онлайн магазин Regenerating hairbrush massager for hair and scalp MT6537
, поръчай Regenerating hairbrush massager for hair and scalp MT6537
, Regenerating hairbrush massager for hair and scalp MT6537 мнения
, Regenerating hairbrush massager for hair and scalp MT6537 сравнение
, евтин Електроуреди
, топ Електроуреди
, най-добър Електроуреди
, нов Електроуреди
, media tech {ucfirst}електроуреди
, оригинален Regenerating hairbrush massager for hair and scalp MT6537
, гаранция Regenerating hairbrush massager for hair and scalp MT6537
, бърза доставка Regenerating hairbrush massager for hair and scalp MT6537
, Media tech цена
, Media tech промоция
, Media tech отстъпка
, Media tech Електроуреди
, електроуреди в българия
, електроуреди techmag
, онлайн поръчка Електроуреди
, магазин за Електроуреди
, топ оферти Електроуреди
, Media tech FIRMEDMAS0003 характеристики
, Media tech FIRMEDMAS0003 спецификации
, Media tech FIRMEDMAS0003 review
, Media tech FIRMEDMAS0003 сравнение
, Media tech FIRMEDMAS0003 отзиви
, Media tech FIRMEDMAS0003 намаление
EAN: 5906453165370
MPN: MT6537
Technical Specifications
| Product colour | Grey |
| Adjustable intensity | Yes |
| Number of speeds | 5 |
| Proper use | Head |
| Easy to clean | Yes |
| Heat function | No |
| Cordless | Yes |
| Charging time | 2.5 h |
| Battery type | Built-in |
| Runtime | 240 min |
| Power source type | Battery |
| Battery technology | 18650 Lithium-ion (Li-Ion) |
| Battery capacity | 1500 mAh |
| Input: USB-C | Yes |
| Depth | 55 mm |
| Weight | 280 g |
| Height | 210 mm |
| Width | 85 mm |
| Quantity per pack | 40 pc(s) |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 6 x 22 x 11 cm
Weight: 0.45 kg
