



Razor S Spark Sport Kids Classic scooter Black, Pink – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: 13073066
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 3.00kg
54.47€ (106.53лв.)
без ДДС: 45.39€ (88.78лв.)
Етикети:
Razor S Spark Sport Kids Classic scooter Black
, Pink
, 13073066
, Razor
, Детски велосипеди
, триколки
, скейтбордове и тротинетки
, Игра на открито
, купете Razor S Spark Sport Kids Classic scooter Black
, Pink
, цена Razor S Spark Sport Kids Classic scooter Black
, Pink
, оферти Razor S Spark Sport Kids Classic scooter Black
, Pink
, ревю Razor S Spark Sport Kids Classic scooter Black
, Pink
, промоция Razor S Spark Sport Kids Classic scooter Black
, Pink
, онлайн магазин Razor S Spark Sport Kids Classic scooter Black
, Pink
, поръчай Razor S Spark Sport Kids Classic scooter Black
, Pink
, Razor S Spark Sport Kids Classic scooter Black
, Pink мнения
, Razor S Spark Sport Kids Classic scooter Black
, Pink сравнение
, евтин Детски велосипеди
, триколки
, скейтбордове и тротинетки
, топ Детски велосипеди
, триколки
, скейтбордове и тротинетки
, най-добър Детски велосипеди
, триколки
, скейтбордове и тротинетки
, нов Детски велосипеди
, триколки
, скейтбордове и тротинетки
, razor {ucfirst}детски велосипеди
, триколки
, скейтбордове и тротинетки
, оригинален Razor S Spark Sport Kids Classic scooter Black
, Pink
, гаранция Razor S Spark Sport Kids Classic scooter Black
, Pink
, бърза доставка Razor S Spark Sport Kids Classic scooter Black
, Pink
, Razor цена
, Razor промоция
, Razor отстъпка
, Razor Детски велосипеди
, триколки
, скейтбордове и тротинетки
, детски велосипеди
, триколки
, скейтбордове и тротинетки в българия
, детски велосипеди
, триколки
, скейтбордове и тротинетки techmag
, онлайн поръчка Детски велосипеди
, триколки
, скейтбордове и тротинетки
, магазин за Детски велосипеди
, триколки
, скейтбордове и тротинетки
, топ оферти Детски велосипеди
, триколки
, скейтбордове и тротинетки
, Razor 13073066 характеристики
, Razor 13073066 спецификации
, Razor 13073066 review
, Razor 13073066 сравнение
, Razor 13073066 отзиви
, Razor 13073066 намаление
| Maximum load weight: | 100 kg |
| Product colour: | Pink, Black |
| Foldable: | Yes |
| Recommended age (min): | 8 yr(s) |
| Kickstand: | No |
| Type: | Classic scooter |
| Recommended gender: | Any gender |
| Frame material: | Steel |
| Brake system: | Foot brake |
| Number of wheels: | 2 wheel(s) |
| Recommended age group: | Kids |
| Deck material: | Steel |
| Width: | 288 mm |
| Height: | 825 mm |
| Depth: | 630 mm |






