





Razor S Spark Scooter - Blue Kids Classic scooter Black, Blue
- Наличност: Изчерпан
- Модел: SRERZOHUL0009
- Тегло: 3.00kg
- SKU: SRERZOHUL0009
54.70€ (106.98лв.)
без ДДС: 45.58€ (89.15лв.)
Етикети:
Razor S Spark Scooter - Blue Kids Classic scooter Black
, Blue
, SRERZOHUL0009
, Razor
, Играчки & Детски артикули
, купете Razor S Spark Scooter - Blue Kids Classic scooter Black
, Blue
, цена Razor S Spark Scooter - Blue Kids Classic scooter Black
, Blue
, оферти Razor S Spark Scooter - Blue Kids Classic scooter Black
, Blue
, ревю Razor S Spark Scooter - Blue Kids Classic scooter Black
, Blue
, промоция Razor S Spark Scooter - Blue Kids Classic scooter Black
, Blue
, онлайн магазин Razor S Spark Scooter - Blue Kids Classic scooter Black
, Blue
, поръчай Razor S Spark Scooter - Blue Kids Classic scooter Black
, Blue
, Razor S Spark Scooter - Blue Kids Classic scooter Black
, Blue мнения
, Razor S Spark Scooter - Blue Kids Classic scooter Black
, Blue сравнение
, евтин Играчки & Детски артикули
, топ Играчки & Детски артикули
, най-добър Играчки & Детски артикули
, нов Играчки & Детски артикули
, razor {ucfirst}играчки & детски артикули
, оригинален Razor S Spark Scooter - Blue Kids Classic scooter Black
, Blue
, гаранция Razor S Spark Scooter - Blue Kids Classic scooter Black
, Blue
, бърза доставка Razor S Spark Scooter - Blue Kids Classic scooter Black
, Blue
, Razor цена
, Razor промоция
, Razor отстъпка
, Razor Играчки & Детски артикули
, играчки & детски артикули в българия
, играчки & детски артикули techmag
, онлайн поръчка Играчки & Детски артикули
, магазин за Играчки & Детски артикули
, топ оферти Играчки & Детски артикули
, Razor SRERZOHUL0009 характеристики
, Razor SRERZOHUL0009 спецификации
, Razor SRERZOHUL0009 review
, Razor SRERZOHUL0009 сравнение
, Razor SRERZOHUL0009 отзиви
, Razor SRERZOHUL0009 намаление
EAN: 845423016654
MPN: 13073048
Technical Specifications
| Number of wheels | 2 wheel(s) |
| Recommended gender | Any gender |
| Maximum load weight | 100 kg |
| Type | Classic scooter |
| Brake system | Foot brake |
| Product colour | Black |
| Product colour | Blue |
| Frame material | Steel |
| Foldable | Yes |
| Deck material | Steel |
| Kickstand | No |
| Recommended age group | Kids |
| Recommended age (min) | 8 yr(s) |
| Depth | 630 mm |
| Width | 288 mm |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 17.9 x 11.5 x 59.5 cm
Weight: 3.003 kg

