





Razor Pocket Mod Petite electric scooter 1 seat(s) 13 km/h – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: 15173839
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 16.32kg
384.13€ (751.30лв.)
без ДДС: 320.11€ (626.08лв.)
![]() |
12 x 36.27 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Razor Pocket Mod Petite electric scooter 1 seat(s) 13 km/h
, 15173839
, Razor
, Детски велосипеди
, триколки
, скейтбордове и тротинетки
, Игра на открито
, купете Razor Pocket Mod Petite electric scooter 1 seat(s) 13 km/h
, цена Razor Pocket Mod Petite electric scooter 1 seat(s) 13 km/h
, оферти Razor Pocket Mod Petite electric scooter 1 seat(s) 13 km/h
, ревю Razor Pocket Mod Petite electric scooter 1 seat(s) 13 km/h
, промоция Razor Pocket Mod Petite electric scooter 1 seat(s) 13 km/h
, онлайн магазин Razor Pocket Mod Petite electric scooter 1 seat(s) 13 km/h
, поръчай Razor Pocket Mod Petite electric scooter 1 seat(s) 13 km/h
, Razor Pocket Mod Petite electric scooter 1 seat(s) 13 km/h мнения
, Razor Pocket Mod Petite electric scooter 1 seat(s) 13 km/h сравнение
, евтин Детски велосипеди
, триколки
, скейтбордове и тротинетки
, топ Детски велосипеди
, триколки
, скейтбордове и тротинетки
, най-добър Детски велосипеди
, триколки
, скейтбордове и тротинетки
, нов Детски велосипеди
, триколки
, скейтбордове и тротинетки
, razor {ucfirst}детски велосипеди
, триколки
, скейтбордове и тротинетки
, оригинален Razor Pocket Mod Petite electric scooter 1 seat(s) 13 km/h
, гаранция Razor Pocket Mod Petite electric scooter 1 seat(s) 13 km/h
, бърза доставка Razor Pocket Mod Petite electric scooter 1 seat(s) 13 km/h
, Razor цена
, Razor промоция
, Razor отстъпка
, Razor Детски велосипеди
, триколки
, скейтбордове и тротинетки
, детски велосипеди
, триколки
, скейтбордове и тротинетки в българия
, детски велосипеди
, триколки
, скейтбордове и тротинетки techmag
, онлайн поръчка Детски велосипеди
, триколки
, скейтбордове и тротинетки
, магазин за Детски велосипеди
, триколки
, скейтбордове и тротинетки
, топ оферти Детски велосипеди
, триколки
, скейтбордове и тротинетки
, Razor 15173839 характеристики
, Razor 15173839 спецификации
, Razor 15173839 review
, Razor 15173839 сравнение
, Razor 15173839 отзиви
, Razor 15173839 намаление
| Style: | Retro |
| Assembly required: | Yes |
| Number of wheels: | 2 wheel(s) |
| Drive type: | Rear wheel drive |
| Maximum load weight: | 50 kg |
| Maximum speed: | 13 km/h |
| Wheel size: | 10" |
| Product colour: | Blue |
| Recommended age (min): | 7 yr(s) |
| Material: | Steel |
| Handbrake control: | Yes |
| Number of seats: | 1 seat(s) |
| Kickstand: | Yes |
| Easy to transport: | Yes |
| Height: | 650 mm |
| Width: | 1050 mm |
| Depth: | 460 mm |
| Weight: | 14.6 kg |
| Charger: | 1 |
| Battery voltage: | 12 V |
| Operating time: | 40 min |
| Motor power: | 100 W |







