







Ravanson OH-11 electric space heater Oil electric space heater Indoor White, Silver 2500 W
- Наличност: Изчерпан
- Модел: AGDRAVGRO0015
- Тегло: 8.10kg
- SKU: AGDRAVGRO0015
81.91€ (160.21лв.)
без ДДС: 68.26€ (133.50лв.)
![]() |
12 x 7.74 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Ravanson OH-11 electric space heater Oil electric space heater Indoor White
, Silver 2500 W
, AGDRAVGRO0015
, Ravanson
, Електроуреди
, купете Ravanson OH-11 electric space heater Oil electric space heater Indoor White
, Silver 2500 W
, цена Ravanson OH-11 electric space heater Oil electric space heater Indoor White
, Silver 2500 W
, оферти Ravanson OH-11 electric space heater Oil electric space heater Indoor White
, Silver 2500 W
, ревю Ravanson OH-11 electric space heater Oil electric space heater Indoor White
, Silver 2500 W
, промоция Ravanson OH-11 electric space heater Oil electric space heater Indoor White
, Silver 2500 W
, онлайн магазин Ravanson OH-11 electric space heater Oil electric space heater Indoor White
, Silver 2500 W
, поръчай Ravanson OH-11 electric space heater Oil electric space heater Indoor White
, Silver 2500 W
, Ravanson OH-11 electric space heater Oil electric space heater Indoor White
, Silver 2500 W мнения
, Ravanson OH-11 electric space heater Oil electric space heater Indoor White
, Silver 2500 W сравнение
, евтин Електроуреди
, топ Електроуреди
, най-добър Електроуреди
, нов Електроуреди
, ravanson {ucfirst}електроуреди
, оригинален Ravanson OH-11 electric space heater Oil electric space heater Indoor White
, Silver 2500 W
, гаранция Ravanson OH-11 electric space heater Oil electric space heater Indoor White
, Silver 2500 W
, бърза доставка Ravanson OH-11 electric space heater Oil electric space heater Indoor White
, Silver 2500 W
, Ravanson цена
, Ravanson промоция
, Ravanson отстъпка
, Ravanson Електроуреди
, електроуреди в българия
, електроуреди techmag
, онлайн поръчка Електроуреди
, магазин за Електроуреди
, топ оферти Електроуреди
, Ravanson AGDRAVGRO0015 характеристики
, Ravanson AGDRAVGRO0015 спецификации
, Ravanson AGDRAVGRO0015 review
, Ravanson AGDRAVGRO0015 сравнение
, Ravanson AGDRAVGRO0015 отзиви
, Ravanson AGDRAVGRO0015 намаление
EAN: 5902230901681
MPN: OH-11
Technical Specifications
| Type | Electric space oil heater |
| Overheat protection | Yes |
| On/off switch | Yes |
| Timer | No |
| Number of tubes | 11 |
| Heating element type | Oil |
| Suitable for | Indoor |
| Cord storage | Yes |
| Castor wheels | Yes |
| Product colour | Grey |
| Placement options | Floor |
| Portable | Yes |
| Built-in display | No |
| Handle(s) | Yes |
| Control type | Buttons |
| AC input frequency | 50/60 Hz |
| AC input voltage | 220 - 240 V |
| Package depth | 135 mm |
| Weight | 7.5 kg |
| Package height | 590 mm |
| Package weight | 8.2 kg |
| Depth | 240 mm |
| Height | 545 mm |
| Width | 480 mm |
| Package width | 505 mm |
| Adjustable thermostat | Yes |
| Heating power | 2500 W |
| Hazard pictogram(s) | GHS06: Toxic |
| Hazard pictogram(s) | GHS04: Compressed gas |
| Warnings | The oil heater should be placed away from flammable materials. |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 51 x 13.5 x 59 cm
Weight: 8.1 kg


