





Ravanson OH-07 electric space heater Oil electric space heater Indoor Grey 1500 W – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: OH-07
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 5.77kg
61.14€ (119.58лв.)
без ДДС: 50.95€ (99.65лв.)
Етикети:
Ravanson OH-07 electric space heater Oil electric space heater Indoor Grey 1500 W
, OH-07
, Ravanson
, Отопление на ток
, Уреди за отопление
, купете Ravanson OH-07 electric space heater Oil electric space heater Indoor Grey 1500 W
, цена Ravanson OH-07 electric space heater Oil electric space heater Indoor Grey 1500 W
, оферти Ravanson OH-07 electric space heater Oil electric space heater Indoor Grey 1500 W
, ревю Ravanson OH-07 electric space heater Oil electric space heater Indoor Grey 1500 W
, промоция Ravanson OH-07 electric space heater Oil electric space heater Indoor Grey 1500 W
, онлайн магазин Ravanson OH-07 electric space heater Oil electric space heater Indoor Grey 1500 W
, поръчай Ravanson OH-07 electric space heater Oil electric space heater Indoor Grey 1500 W
, Ravanson OH-07 electric space heater Oil electric space heater Indoor Grey 1500 W мнения
, Ravanson OH-07 electric space heater Oil electric space heater Indoor Grey 1500 W сравнение
, евтин Отопление на ток
, топ Отопление на ток
, най-добър Отопление на ток
, нов Отопление на ток
, ravanson {ucfirst}отопление на ток
, оригинален Ravanson OH-07 electric space heater Oil electric space heater Indoor Grey 1500 W
, гаранция Ravanson OH-07 electric space heater Oil electric space heater Indoor Grey 1500 W
, бърза доставка Ravanson OH-07 electric space heater Oil electric space heater Indoor Grey 1500 W
, Ravanson цена
, Ravanson промоция
, Ravanson отстъпка
, Ravanson Отопление на ток
, отопление на ток в българия
, отопление на ток techmag
, онлайн поръчка Отопление на ток
, магазин за Отопление на ток
, топ оферти Отопление на ток
, Ravanson OH-07 характеристики
, Ravanson OH-07 спецификации
, Ravanson OH-07 review
, Ravanson OH-07 сравнение
, Ravanson OH-07 отзиви
, Ravanson OH-07 намаление
| On/off switch: | Yes |
| Type: | Oil electric space heater |
| Overheat protection: | Yes |
| Heating element type: | Oil |
| Number of tubes: | 7 |
| Handle(s): | Yes |
| Built-in display: | No |
| Suitable for: | Indoor |
| Control type: | Rotary, Buttons |
| Castor wheels: | Yes |
| Product colour: | Grey |
| Indication light: | Yes |
| Cord storage: | Yes |
| Placement options: | Floor |
| Portable: | Yes |
| AC input frequency: | 50 - 60 Hz |
| AC input voltage: | 220 - 240 V |
| Weight: | 5.5 kg |
| Package height: | 590 mm |
| Height: | 545 mm |
| Package depth: | 135 mm |
| Depth: | 240 mm |
| Package width: | 370 mm |
| Width: | 330 mm |
| Package weight: | 6 kg |
| Adjustable thermostat: | Yes |
| Heating power: | 1500 W |





