



Ravanson KWGE-K90A Cheff (inox) gas and electric cooker
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: AGDRAVKWS0022
- Тегло: 63.70kg
- SKU: AGDRAVKWS0022
931.78€ (1,822.40лв.)
без ДДС: 776.48€ (1,518.66лв.)
![]() |
12 x 87.99 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Ravanson KWGE-K90A Cheff (inox) gas and electric cooker
, AGDRAVKWS0022
, Ravanson
, Електроуреди
, купете Ravanson KWGE-K90A Cheff (inox) gas and electric cooker
, цена Ravanson KWGE-K90A Cheff (inox) gas and electric cooker
, оферти Ravanson KWGE-K90A Cheff (inox) gas and electric cooker
, ревю Ravanson KWGE-K90A Cheff (inox) gas and electric cooker
, промоция Ravanson KWGE-K90A Cheff (inox) gas and electric cooker
, онлайн магазин Ravanson KWGE-K90A Cheff (inox) gas and electric cooker
, поръчай Ravanson KWGE-K90A Cheff (inox) gas and electric cooker
, Ravanson KWGE-K90A Cheff (inox) gas and electric cooker мнения
, Ravanson KWGE-K90A Cheff (inox) gas and electric cooker сравнение
, евтин Електроуреди
, топ Електроуреди
, най-добър Електроуреди
, нов Електроуреди
, ravanson {ucfirst}електроуреди
, оригинален Ravanson KWGE-K90A Cheff (inox) gas and electric cooker
, гаранция Ravanson KWGE-K90A Cheff (inox) gas and electric cooker
, бърза доставка Ravanson KWGE-K90A Cheff (inox) gas and electric cooker
, Ravanson цена
, Ravanson промоция
, Ravanson отстъпка
, Ravanson Електроуреди
, електроуреди в българия
, електроуреди techmag
, онлайн поръчка Електроуреди
, магазин за Електроуреди
, топ оферти Електроуреди
, Ravanson AGDRAVKWS0022 характеристики
, Ravanson AGDRAVKWS0022 спецификации
, Ravanson AGDRAVKWS0022 review
, Ravanson AGDRAVKWS0022 сравнение
, Ravanson AGDRAVKWS0022 отзиви
, Ravanson AGDRAVKWS0022 намаление
EAN: 5902230902909
MPN: KWGE-K90A Cheff
Technical Specifications
| Oven door material | Glass |
| Product type | Freestanding cooker |
| Countdown timer | Yes |
| Control type | Rotary |
| Handle colour | Silver |
| Timer | Y |
| Adjustable feet | Yes |
| Product colour | Silver |
| Heat-resistant knobs | Yes |
| Burner lighter | In the knob |
| Grate type | Cast iron |
| Gas backflow protection | Yes |
| Energy efficiency class (old) | A |
| Depth | 630 mm |
| Height | 885 mm |
| Width | 900 mm |
| Weight | 65 kg |
| Package tare weight | 67,5 kg |
| Package depth | 660 mm |
| Quantity inner carton | 1 pc(s) |
| Package width | 955 mm |
| Package height | 875 mm |
| Guide bar | Y |
| Number of trays | 2 |
| DFU / User manual | Y |
| Rotisserie | Yes |
| Warnings | Remember to unplug the unit before cleaning or carrying out any repairs. |
| Warnings | Do not store flammable materials near the unit. |
| Warnings | During use, parts of the unit's surface may become hot. |
| Convection cooking | Yes |
| Lighting | Yes |
| Oven power source | Electric |
| Guide bar | Y |
| Thermostat | Yes |
| Number of ovens | 1 |
| Number of glass door panels | 2 |
| Grill | Yes |
| Adjustable temperature | Yes |
| Top and bottom heating | Yes |
| Interior capacity | 110 l |
| Barbecue | Yes |
| Guides type | Metal |
| Number of gas cooking zones | 5 zone(s) |
| Cooking zone 3 type | Large |
| Cooking zone 1 type | Small |
| Wok burner power | 3000 W |
| Cooking zone 2 type | Medium |
| Hob type | Gas |
| Number of cooking zones | 5 zone(s) |
| Wok burner | Yes |
| Cooking zone 1 power | 1000 W |
| Cooking zone 3 power | 2850 W |
| Cooking zone 2 power | 1750 W |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 2422947 |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 64.5 x 97 x 77 cm
Weight: 63.7 kg

