


-39 %



RAM Patriot Viper Steel RGB, DDR4, 64 GB, 3200MHz, CL18 – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: PVSR464G320C8K
- Гаранция: 60 месеца
- Тегло: 0.16kg
159.43€ (311.82лв.)
260.89€ (510.26лв.)
без ДДС: 132.86€ (259.85лв.)
![]() |
12 x 15.06 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
RAM Patriot Viper Steel RGB
, DDR4
, 64 GB
, 3200MHz
, CL18
, PVSR464G320C8K
, Patriot
, Оперативна памет
, PC компоненти
, купете RAM Patriot Viper Steel RGB
, DDR4
, 64 GB
, 3200MHz
, CL18
, цена RAM Patriot Viper Steel RGB
, DDR4
, 64 GB
, 3200MHz
, CL18
, оферти RAM Patriot Viper Steel RGB
, DDR4
, 64 GB
, 3200MHz
, CL18
, ревю RAM Patriot Viper Steel RGB
, DDR4
, 64 GB
, 3200MHz
, CL18
, промоция RAM Patriot Viper Steel RGB
, DDR4
, 64 GB
, 3200MHz
, CL18
, онлайн магазин RAM Patriot Viper Steel RGB
, DDR4
, 64 GB
, 3200MHz
, CL18
, поръчай RAM Patriot Viper Steel RGB
, DDR4
, 64 GB
, 3200MHz
, CL18
, RAM Patriot Viper Steel RGB
, DDR4
, 64 GB
, 3200MHz
, CL18 мнения
, RAM Patriot Viper Steel RGB
, DDR4
, 64 GB
, 3200MHz
, CL18 сравнение
, евтин Оперативна памет
, топ Оперативна памет
, най-добър Оперативна памет
, нов Оперативна памет
, patriot {ucfirst}оперативна памет
, оригинален RAM Patriot Viper Steel RGB
, DDR4
, 64 GB
, 3200MHz
, CL18
, гаранция RAM Patriot Viper Steel RGB
, DDR4
, 64 GB
, 3200MHz
, CL18
, бърза доставка RAM Patriot Viper Steel RGB
, DDR4
, 64 GB
, 3200MHz
, CL18
, Patriot цена
, Patriot промоция
, Patriot отстъпка
, Patriot Оперативна памет
, оперативна памет в българия
, оперативна памет techmag
, онлайн поръчка Оперативна памет
, магазин за Оперативна памет
, топ оферти Оперативна памет
, Patriot PVSR464G320C8K характеристики
, Patriot PVSR464G320C8K спецификации
, Patriot PVSR464G320C8K review
, Patriot PVSR464G320C8K сравнение
, Patriot PVSR464G320C8K отзиви
, Patriot PVSR464G320C8K намаление
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) version: | 2.0 |
| Memory layout (modules x size): | 2 x 32 GB |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP): | Yes |
| Component for: | PC/Server |
| CAS latency: | 18 |
| Internal memory type: | DDR4 |
| Cooling type: | Heatsink |
| Illumination colour: | RGB |
| Internal memory: | 64 GB |
| Memory clock speed: | 3200 MHz |
| Memory voltage: | 1.35 V |
| Memory channels: | Dual-channel |
| Backlight: | Yes |
| Buffered memory type: | Unregistered (unbuffered) |







