





Qoltec Monolith uninterruptible power supply (UPS) Double-conversion (Online) 0.45 kVA 240 W 2 AC outlet(s) – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: 53977
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 3.90kg
62.92€ (123.05лв.)
без ДДС: 52.43€ (102.54лв.)
Етикети:
Qoltec Monolith uninterruptible power supply (UPS) Double-conversion (Online) 0.45 kVA 240 W 2 AC outlet(s)
, 53977
, Qoltec
, Line Interactive UPS
, UPS
, купете Qoltec Monolith uninterruptible power supply (UPS) Double-conversion (Online) 0.45 kVA 240 W 2 AC outlet(s)
, цена Qoltec Monolith uninterruptible power supply (UPS) Double-conversion (Online) 0.45 kVA 240 W 2 AC outlet(s)
, оферти Qoltec Monolith uninterruptible power supply (UPS) Double-conversion (Online) 0.45 kVA 240 W 2 AC outlet(s)
, ревю Qoltec Monolith uninterruptible power supply (UPS) Double-conversion (Online) 0.45 kVA 240 W 2 AC outlet(s)
, промоция Qoltec Monolith uninterruptible power supply (UPS) Double-conversion (Online) 0.45 kVA 240 W 2 AC outlet(s)
, онлайн магазин Qoltec Monolith uninterruptible power supply (UPS) Double-conversion (Online) 0.45 kVA 240 W 2 AC outlet(s)
, поръчай Qoltec Monolith uninterruptible power supply (UPS) Double-conversion (Online) 0.45 kVA 240 W 2 AC outlet(s)
, Qoltec Monolith uninterruptible power supply (UPS) Double-conversion (Online) 0.45 kVA 240 W 2 AC outlet(s) мнения
, Qoltec Monolith uninterruptible power supply (UPS) Double-conversion (Online) 0.45 kVA 240 W 2 AC outlet(s) сравнение
, евтин Line Interactive UPS
, топ Line Interactive UPS
, най-добър Line Interactive UPS
, нов Line Interactive UPS
, qoltec {ucfirst}line interactive ups
, оригинален Qoltec Monolith uninterruptible power supply (UPS) Double-conversion (Online) 0.45 kVA 240 W 2 AC outlet(s)
, гаранция Qoltec Monolith uninterruptible power supply (UPS) Double-conversion (Online) 0.45 kVA 240 W 2 AC outlet(s)
, бърза доставка Qoltec Monolith uninterruptible power supply (UPS) Double-conversion (Online) 0.45 kVA 240 W 2 AC outlet(s)
, Qoltec цена
, Qoltec промоция
, Qoltec отстъпка
, Qoltec Line Interactive UPS
, line interactive ups в българия
, line interactive ups techmag
, онлайн поръчка Line Interactive UPS
, магазин за Line Interactive UPS
, топ оферти Line Interactive UPS
, Qoltec 53977 характеристики
, Qoltec 53977 спецификации
, Qoltec 53977 review
, Qoltec 53977 сравнение
, Qoltec 53977 отзиви
, Qoltec 53977 намаление
| Noise level: | 40 dB |
| Power protection features: | Short circuit, Over voltage, Overload |
| Output power: | 240 W |
| Input operation voltage (max): | 300 V |
| Output operation voltage (max): | 230 V |
| Output operation voltage (min): | 220 V |
| Input frequency: | 50/60 Hz |
| Output power capacity: | 0.45 kVA |
| Waveform: | Pure sine |
| Input operation voltage (min): | 140 V |
| UPS topology: | Double-conversion (Online) |
| Output voltage regulation: | 5% |
| LED indicators: | Yes |
| Cooling type: | Passive |
| Form factor: | Compact |
| Product colour: | Black |
| Display type: | LCD |
| Built-in fan: | Yes |
| Control type: | Buttons |
| Operating temperature (T-T): | 0 - 40 °C |
| Package width: | 142 mm |
| Width: | 100 mm |
| Weight: | 3.54 kg |
| Height: | 144 mm |
| Depth: | 286 mm |
| Package type: | Box |
| Package height: | 222 mm |
| USB 2.0 ports quantity: | 1 |
| AC outlets quantity: | 2 AC outlet(s) |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 2 |
| AC outlet types: | Type F |
| USB port: | Yes |
| Serial interface: | Yes |
| USB port type: | USB Type-B |
| Serial interface type: | RJ-45 |
| Battery voltage: | 12 V |
| Battery capacity: | 4.5 Ah |
| Number of batteries supported: | 1 |
| Overcharge protection: | Y |





