















Qoltec 57046 Wi-Fi antenna 2.4/2.5 GHz | 5.1/5.8 GHz | 5dBi | omnidirectional | Indoor
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: KILQOCANT0026
- Тегло: 0.04kg
- SKU: KILQOCANT0026
19.19€ (37.53лв.)
без ДДС: 15.99€ (31.27лв.)
Етикети:
Qoltec 57046 Wi-Fi antenna 2.4/2.5 GHz | 5.1/5.8 GHz | 5dBi | omnidirectional | Indoor
, KILQOCANT0026
, Qoltec
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете Qoltec 57046 Wi-Fi antenna 2.4/2.5 GHz | 5.1/5.8 GHz | 5dBi | omnidirectional | Indoor
, цена Qoltec 57046 Wi-Fi antenna 2.4/2.5 GHz | 5.1/5.8 GHz | 5dBi | omnidirectional | Indoor
, оферти Qoltec 57046 Wi-Fi antenna 2.4/2.5 GHz | 5.1/5.8 GHz | 5dBi | omnidirectional | Indoor
, ревю Qoltec 57046 Wi-Fi antenna 2.4/2.5 GHz | 5.1/5.8 GHz | 5dBi | omnidirectional | Indoor
, промоция Qoltec 57046 Wi-Fi antenna 2.4/2.5 GHz | 5.1/5.8 GHz | 5dBi | omnidirectional | Indoor
, онлайн магазин Qoltec 57046 Wi-Fi antenna 2.4/2.5 GHz | 5.1/5.8 GHz | 5dBi | omnidirectional | Indoor
, поръчай Qoltec 57046 Wi-Fi antenna 2.4/2.5 GHz | 5.1/5.8 GHz | 5dBi | omnidirectional | Indoor
, Qoltec 57046 Wi-Fi antenna 2.4/2.5 GHz | 5.1/5.8 GHz | 5dBi | omnidirectional | Indoor мнения
, Qoltec 57046 Wi-Fi antenna 2.4/2.5 GHz | 5.1/5.8 GHz | 5dBi | omnidirectional | Indoor сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, qoltec {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален Qoltec 57046 Wi-Fi antenna 2.4/2.5 GHz | 5.1/5.8 GHz | 5dBi | omnidirectional | Indoor
, гаранция Qoltec 57046 Wi-Fi antenna 2.4/2.5 GHz | 5.1/5.8 GHz | 5dBi | omnidirectional | Indoor
, бърза доставка Qoltec 57046 Wi-Fi antenna 2.4/2.5 GHz | 5.1/5.8 GHz | 5dBi | omnidirectional | Indoor
, Qoltec цена
, Qoltec промоция
, Qoltec отстъпка
, Qoltec Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, Qoltec KILQOCANT0026 характеристики
, Qoltec KILQOCANT0026 спецификации
, Qoltec KILQOCANT0026 review
, Qoltec KILQOCANT0026 сравнение
, Qoltec KILQOCANT0026 отзиви
, Qoltec KILQOCANT0026 намаление
EAN: 5901878570464
MPN: 57046
Technical Specifications
| Antenna type | Omnidirectional Antenna |
| Polarization | Vertical polarization |
| Housing material | Plastic |
| Housing material | Copper |
| Product colour | Black |
| Weight | 12 g |
| Frequency band | 2400 - 2500 / 5100 - 5800 MHz |
| Antenna gain level (max) | 5 dBi |
| Impedance | 50 Ω |
| Power | 50 W |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 4 x 20 x 2.5 cm
Weight: 0.04 kg
