





















Qoltec 57044 4G LTE DUAL antenna | 5dBi | omnidirectional | outdoor
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: KILQOCANT0024
- Тегло: 0.61kg
- SKU: KILQOCANT0024
29.10€ (56.91лв.)
без ДДС: 24.25€ (47.43лв.)
Етикети:
Qoltec 57044 4G LTE DUAL antenna | 5dBi | omnidirectional | outdoor
, KILQOCANT0024
, Qoltec
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете Qoltec 57044 4G LTE DUAL antenna | 5dBi | omnidirectional | outdoor
, цена Qoltec 57044 4G LTE DUAL antenna | 5dBi | omnidirectional | outdoor
, оферти Qoltec 57044 4G LTE DUAL antenna | 5dBi | omnidirectional | outdoor
, ревю Qoltec 57044 4G LTE DUAL antenna | 5dBi | omnidirectional | outdoor
, промоция Qoltec 57044 4G LTE DUAL antenna | 5dBi | omnidirectional | outdoor
, онлайн магазин Qoltec 57044 4G LTE DUAL antenna | 5dBi | omnidirectional | outdoor
, поръчай Qoltec 57044 4G LTE DUAL antenna | 5dBi | omnidirectional | outdoor
, Qoltec 57044 4G LTE DUAL antenna | 5dBi | omnidirectional | outdoor мнения
, Qoltec 57044 4G LTE DUAL antenna | 5dBi | omnidirectional | outdoor сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, qoltec {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален Qoltec 57044 4G LTE DUAL antenna | 5dBi | omnidirectional | outdoor
, гаранция Qoltec 57044 4G LTE DUAL antenna | 5dBi | omnidirectional | outdoor
, бърза доставка Qoltec 57044 4G LTE DUAL antenna | 5dBi | omnidirectional | outdoor
, Qoltec цена
, Qoltec промоция
, Qoltec отстъпка
, Qoltec Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, Qoltec KILQOCANT0024 характеристики
, Qoltec KILQOCANT0024 спецификации
, Qoltec KILQOCANT0024 review
, Qoltec KILQOCANT0024 сравнение
, Qoltec KILQOCANT0024 отзиви
, Qoltec KILQOCANT0024 намаление
EAN: 5901878570440
MPN: 57044
Technical Specifications
| Antenna type | Omnidirectional Antenna |
| Polarization | Horizontal polarization |
| Housing material | Steel |
| Housing material | Copper |
| Housing material | Plastic |
| Product colour | White |
| Weight | 536 g |
| Impedance | 50 Ω |
| Power | 50 W |
| Frequency band | 600-2700 MHz |
| Antenna gain level (max) | 5 dBi |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 7.2 x 45 x 7.2 cm
Weight: 0.61 kg
