









Qoltec 52465 Mobile charger for EV 2-in-1 Type2 with regulation | 3.5kW | 230V | LCD | Portable | Wallbox | 5m
- Наличност: Изчерпан
- Модел: LPEQOCLAM0002
- Тегло: 3.19kg
- SKU: LPEQOCLAM0002
172.03€ (336.47лв.)
без ДДС: 143.36€ (280.39лв.)
![]() |
12 x 16.25 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Qoltec 52465 Mobile charger for EV 2-in-1 Type2 with regulation | 3.5kW | 230V | LCD | Portable | Wallbox | 5m
, LPEQOCLAM0002
, Qoltec
, Зареждане на електрически превозни средства
, Авто-Мото Хоби
, купете Qoltec 52465 Mobile charger for EV 2-in-1 Type2 with regulation | 3.5kW | 230V | LCD | Portable | Wallbox | 5m
, цена Qoltec 52465 Mobile charger for EV 2-in-1 Type2 with regulation | 3.5kW | 230V | LCD | Portable | Wallbox | 5m
, оферти Qoltec 52465 Mobile charger for EV 2-in-1 Type2 with regulation | 3.5kW | 230V | LCD | Portable | Wallbox | 5m
, ревю Qoltec 52465 Mobile charger for EV 2-in-1 Type2 with regulation | 3.5kW | 230V | LCD | Portable | Wallbox | 5m
, промоция Qoltec 52465 Mobile charger for EV 2-in-1 Type2 with regulation | 3.5kW | 230V | LCD | Portable | Wallbox | 5m
, онлайн магазин Qoltec 52465 Mobile charger for EV 2-in-1 Type2 with regulation | 3.5kW | 230V | LCD | Portable | Wallbox | 5m
, поръчай Qoltec 52465 Mobile charger for EV 2-in-1 Type2 with regulation | 3.5kW | 230V | LCD | Portable | Wallbox | 5m
, Qoltec 52465 Mobile charger for EV 2-in-1 Type2 with regulation | 3.5kW | 230V | LCD | Portable | Wallbox | 5m мнения
, Qoltec 52465 Mobile charger for EV 2-in-1 Type2 with regulation | 3.5kW | 230V | LCD | Portable | Wallbox | 5m сравнение
, евтин Зареждане на електрически превозни средства
, топ Зареждане на електрически превозни средства
, най-добър Зареждане на електрически превозни средства
, нов Зареждане на електрически превозни средства
, qoltec {ucfirst}зареждане на електрически превозни средства
, оригинален Qoltec 52465 Mobile charger for EV 2-in-1 Type2 with regulation | 3.5kW | 230V | LCD | Portable | Wallbox | 5m
, гаранция Qoltec 52465 Mobile charger for EV 2-in-1 Type2 with regulation | 3.5kW | 230V | LCD | Portable | Wallbox | 5m
, бърза доставка Qoltec 52465 Mobile charger for EV 2-in-1 Type2 with regulation | 3.5kW | 230V | LCD | Portable | Wallbox | 5m
, Qoltec цена
, Qoltec промоция
, Qoltec отстъпка
, Qoltec Зареждане на електрически превозни средства
, зареждане на електрически превозни средства в българия
, зареждане на електрически превозни средства techmag
, онлайн поръчка Зареждане на електрически превозни средства
, магазин за Зареждане на електрически превозни средства
, топ оферти Зареждане на електрически превозни средства
, Qoltec LPEQOCLAM0002 характеристики
, Qoltec LPEQOCLAM0002 спецификации
, Qoltec LPEQOCLAM0002 review
, Qoltec LPEQOCLAM0002 сравнение
, Qoltec LPEQOCLAM0002 отзиви
, Qoltec LPEQOCLAM0002 намаление
EAN: 5901878524658
MPN: 52465
Technical Specifications
| Frequency | 50 Hz |
| Charging interface | IEC62196-2, plug type 2 |
| Insulation resistance | >10MΩ |
| Safety features | UVP, SCP, OVP, OTP, OCP, Ungrounded protection, Leakage protection |
| International Protection (IP) code | IP65 |
| Output voltage | 230 V |
| Input voltage | 230 V |
| Current | 16 A |
| Package height | 140 mm |
| Package width | 410 mm |
| Package depth | 340 mm |
| Warnings | Do not disassemble the unit yourself - risk of electric shock. |
| Warnings | Avoid contact with water, the product may be damaged. |
| Warnings | Store in a dry and cool place, away from heat sources. |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 34.9 x 41.1 x 16.1 cm
Weight: 3.186 kg

