





Qoltec 51751 Power adapter for Huawei 65W | 19V |3.42A | 4.0*1.7 – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: 51751
- Гаранция: 36 месеца
- Тегло: 0.25kg
27.47€ (53.72лв.)
без ДДС: 22.89€ (44.77лв.)
Етикети:
Qoltec 51751 Power adapter for Huawei 65W | 19V |3.42A | 4.0*1.7
, 51751
, Qoltec
, Универсални захранвания за лаптоп
, Лаптопи и аксесоари
, купете Qoltec 51751 Power adapter for Huawei 65W | 19V |3.42A | 4.0*1.7
, цена Qoltec 51751 Power adapter for Huawei 65W | 19V |3.42A | 4.0*1.7
, оферти Qoltec 51751 Power adapter for Huawei 65W | 19V |3.42A | 4.0*1.7
, ревю Qoltec 51751 Power adapter for Huawei 65W | 19V |3.42A | 4.0*1.7
, промоция Qoltec 51751 Power adapter for Huawei 65W | 19V |3.42A | 4.0*1.7
, онлайн магазин Qoltec 51751 Power adapter for Huawei 65W | 19V |3.42A | 4.0*1.7
, поръчай Qoltec 51751 Power adapter for Huawei 65W | 19V |3.42A | 4.0*1.7
, Qoltec 51751 Power adapter for Huawei 65W | 19V |3.42A | 4.0*1.7 мнения
, Qoltec 51751 Power adapter for Huawei 65W | 19V |3.42A | 4.0*1.7 сравнение
, евтин Универсални захранвания за лаптоп
, топ Универсални захранвания за лаптоп
, най-добър Универсални захранвания за лаптоп
, нов Универсални захранвания за лаптоп
, qoltec {ucfirst}универсални захранвания за лаптоп
, оригинален Qoltec 51751 Power adapter for Huawei 65W | 19V |3.42A | 4.0*1.7
, гаранция Qoltec 51751 Power adapter for Huawei 65W | 19V |3.42A | 4.0*1.7
, бърза доставка Qoltec 51751 Power adapter for Huawei 65W | 19V |3.42A | 4.0*1.7
, Qoltec цена
, Qoltec промоция
, Qoltec отстъпка
, Qoltec Универсални захранвания за лаптоп
, универсални захранвания за лаптоп в българия
, универсални захранвания за лаптоп techmag
, онлайн поръчка Универсални захранвания за лаптоп
, магазин за Универсални захранвания за лаптоп
, топ оферти Универсални захранвания за лаптоп
, Qoltec 51751 характеристики
, Qoltec 51751 спецификации
, Qoltec 51751 review
, Qoltec 51751 сравнение
, Qoltec 51751 отзиви
, Qoltec 51751 намаление
| Product colour: | Black |
| Output power: | 65 W |
| Input voltage: | 220 - 240 V |
| Output voltage: | 19 V |
| Power current type: | AC-to-DC |
| Brand compatibility: | Huawei |
| Output current: | 3.42 A |
| Adjustable output voltage: | No |
| Input frequency: | 50 - 60 Hz |
| Weight: | 186 g |
| Cable length: | 1.7 m |
| Height: | 73 mm |
| Depth: | 110 mm |
| Width: | 30 mm |
| Cables included: | AC |
| Quantity per pack: | 1 pc(s) |





