





















Qnap TS-855eU-8G, 2U, 8 x 2.5"/3.5" SATA, Intel Atom C5125 8C/8T, 8 GB SODIMM DDR4 (max. 64GB ), 2 x 2.5GbE, Single PSU
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: NASQNANAS0395
- Тегло: 9.62kg
- SKU: NASQNANAS0395
2,098.46€ (4,104.24лв.)
без ДДС: 1,748.72€ (3,420.20лв.)
![]() |
12 x 198.16 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Qnap TS-855eU-8G
, 2U
, 8 x 2.5/3.5 SATA
, Intel Atom C5125 8C/8T
, 8 GB SODIMM DDR4 (max. 64GB )
, 2 x 2.5GbE
, Single PSU
, NASQNANAS0395
, QNAP
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете Qnap TS-855eU-8G
, 2U
, 8 x 2.5/3.5 SATA
, Intel Atom C5125 8C/8T
, 8 GB SODIMM DDR4 (max. 64GB )
, 2 x 2.5GbE
, Single PSU
, цена Qnap TS-855eU-8G
, 2U
, 8 x 2.5/3.5 SATA
, Intel Atom C5125 8C/8T
, 8 GB SODIMM DDR4 (max. 64GB )
, 2 x 2.5GbE
, Single PSU
, оферти Qnap TS-855eU-8G
, 2U
, 8 x 2.5/3.5 SATA
, Intel Atom C5125 8C/8T
, 8 GB SODIMM DDR4 (max. 64GB )
, 2 x 2.5GbE
, Single PSU
, ревю Qnap TS-855eU-8G
, 2U
, 8 x 2.5/3.5 SATA
, Intel Atom C5125 8C/8T
, 8 GB SODIMM DDR4 (max. 64GB )
, 2 x 2.5GbE
, Single PSU
, промоция Qnap TS-855eU-8G
, 2U
, 8 x 2.5/3.5 SATA
, Intel Atom C5125 8C/8T
, 8 GB SODIMM DDR4 (max. 64GB )
, 2 x 2.5GbE
, Single PSU
, онлайн магазин Qnap TS-855eU-8G
, 2U
, 8 x 2.5/3.5 SATA
, Intel Atom C5125 8C/8T
, 8 GB SODIMM DDR4 (max. 64GB )
, 2 x 2.5GbE
, Single PSU
, поръчай Qnap TS-855eU-8G
, 2U
, 8 x 2.5/3.5 SATA
, Intel Atom C5125 8C/8T
, 8 GB SODIMM DDR4 (max. 64GB )
, 2 x 2.5GbE
, Single PSU
, Qnap TS-855eU-8G
, 2U
, 8 x 2.5/3.5 SATA
, Intel Atom C5125 8C/8T
, 8 GB SODIMM DDR4 (max. 64GB )
, 2 x 2.5GbE
, Single PSU мнения
, Qnap TS-855eU-8G
, 2U
, 8 x 2.5/3.5 SATA
, Intel Atom C5125 8C/8T
, 8 GB SODIMM DDR4 (max. 64GB )
, 2 x 2.5GbE
, Single PSU сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, qnap {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален Qnap TS-855eU-8G
, 2U
, 8 x 2.5/3.5 SATA
, Intel Atom C5125 8C/8T
, 8 GB SODIMM DDR4 (max. 64GB )
, 2 x 2.5GbE
, Single PSU
, гаранция Qnap TS-855eU-8G
, 2U
, 8 x 2.5/3.5 SATA
, Intel Atom C5125 8C/8T
, 8 GB SODIMM DDR4 (max. 64GB )
, 2 x 2.5GbE
, Single PSU
, бърза доставка Qnap TS-855eU-8G
, 2U
, 8 x 2.5/3.5 SATA
, Intel Atom C5125 8C/8T
, 8 GB SODIMM DDR4 (max. 64GB )
, 2 x 2.5GbE
, Single PSU
, QNAP цена
, QNAP промоция
, QNAP отстъпка
, QNAP Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, QNAP NASQNANAS0395 характеристики
, QNAP NASQNANAS0395 спецификации
, QNAP NASQNANAS0395 review
, QNAP NASQNANAS0395 сравнение
, QNAP NASQNANAS0395 отзиви
, QNAP NASQNANAS0395 намаление
EAN: 4711103083376
MPN: TS-855eU-8G
Technical Specifications
| Processor cores | 8 |
| Processor family | Intel Atom® |
| Processor frequency | 2.8 GHz |
| Number of processors installed | 1 |
| Processor threads | 8 |
| Processor model | C5125 |
| ECC supported by processor | Yes |
| Processor manufacturer | Intel |
| Processor cache | 9 MB |
| Thermal Design Power (TDP) | 50 W |
| Flash memory | 5000 MB |
| Maximum RAM supported | 64 GB |
| Internal memory | 8 GB |
| Internal memory type | DDR4 |
| Memory slots | 2 |
| Memory form factor | SO-DIMM |
| LED indicators | Yes |
| Product colour | Black |
| Cooling type | Active |
| Fan diameter | 6 cm |
| Number of fans | 3 fan(s) |
| Chassis type | Rack (2U) |
| AC input voltage | 100 - 240 V |
| Power supply unit (PSU) capacity | 250 W |
| Number of power supply units | 1 |
| Power supply location | Built-in |
| Power consumption (sleep) | 49.799 W |
| Fan voltage | 12 V |
| Power consumption (typical) | 79.113 W |
| Operating relative humidity (H-H) | 5 - 95% |
| Storage temperature (T-T) | -20 - 70 °C |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 40 °C |
| Weight | 7.61 kg |
| Depth | 297.4 mm |
| Width | 432 mm |
| Height | 88.6 mm |
| Ethernet LAN data rates | 10 |
| Ethernet LAN data rates | 100 |
| Ethernet LAN data rates | 1000 |
| Ethernet LAN data rates | 2500 Mbit/s |
| Wake-on-LAN ready | Yes |
| Dynamic DNS (DDNS) | Yes |
| DHCP server | Yes |
| Supported network protocols | IPv4, IPv6 |
| Ethernet LAN | Yes |
| iSCSI support | Yes |
| Jumbo frames support | Yes |
| Reset button | Yes |
| Security algorithms | SSH |
| Security algorithms | FIPS 140 |
| Security algorithms | AES |
| Security algorithms | HTTPS |
| Hot spare | Yes |
| Device class | Small & Medium Business |
| Backup features | iSCSI LUN |
| Backup features | USB drive |
| USB copy function | Yes |
| Share folder | CIFS/SMB |
| Built-in FTP server | Yes |
| Management protocols | SNMP V2, V3 |
| System log | Yes |
| Snapshot | Yes |
| Browser supported | Apple Safari (latest version) Google Chrome (latest version) Microsoft Edge (latest version) Mozilla Firefox (latest version) |
| Access Control List (ACL) | Yes |
| S.M.A.R.T. support | Yes |
| On/off switch | Yes |
| Backup function | Yes |
| Type | NAS |
| Buzzer | Yes |
| Number of screws | 56 |
| Power cables quantity | 1 |
| Quick installation guide | Yes |
| Cables included | LAN (RJ-45) |
| Cables included | AC |
| Other operating systems supported | Solaris 10 |
| Other operating systems supported | IBM AIX 7.1 |
| Server operating systems supported | Windows Server 2012 |
| Server operating systems supported | Windows Server 2012 R2 |
| Server operating systems supported | Windows Server 2016 |
| Server operating systems supported | Windows Server 2008 R2 |
| Server operating systems supported | Windows Server 2019 |
| Operating system version | h5.0.1 |
| Linux operating systems supported | Yes |
| Linux operating systems supported | CentOS 7.0 |
| Linux operating systems supported | Ubuntu 14.04 |
| Operating system installed | QuTS hero |
| Windows operating systems supported | Windows 11 |
| Windows operating systems supported | Windows 7 |
| Windows operating systems supported | Windows 8 |
| Windows operating systems supported | Windows 10 |
| Mac operating systems supported | Yes |
| Mac operating systems supported | Mac OS X 10.10 Yosemite |
| Supported storage drive types | HDD & SSD |
| Supported storage drive interfaces | Serial ATA III, Serial ATA II |
| RAID support | Yes |
| Hot-swap drive bays | Yes |
| Supported file systems | HFS+ |
| Supported file systems | ZFS |
| Supported file systems | FAT32 |
| Supported file systems | exFAT |
| Supported file systems | ext4 |
| Supported file systems | ext3 |
| Supported file systems | NTFS |
| Storage drives installed | No |
| Online RAID expansion | Yes |
| Storage drive capacity | 0 GB |
| Online RAID migration | Yes |
| RAID levels | 50 |
| RAID levels | 60 |
| RAID levels | 10 |
| RAID levels | JBOD |
| RAID levels | 5 |
| RAID levels | 1 |
| Number of M.2 (M & B) slots | 2 |
| Disk roaming | Yes |
| Installed storage drive type | No |
| RAID rebuild | Yes |
| Storage drive sizes supported | 2.5 |
| Storage drive sizes supported | 3.5" |
| Total installed storage capacity | 0 TB |
| Number of storage drives supported | 8 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 4 |
| USB port | Yes |
| PCI Express x4 (Gen 3.x) slots | 2 |
| Fiber optic connector | MTP |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 2 |
| Fibre Channel | Yes |
| Warnings | Do not dismantle the appliance yourself. |
| Warnings | Do not dispose of the device in the regular rubbish bin. The product requires special disposal. |
| Warnings | Avoid contact with liquids. |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 59.5 x 53 x 22.3 cm
Weight: 9.62 kg


