



Pyramis Fido Granit Kitchen mixer 090920138 black dotted – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: 090 920 138
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 1.45kg
56.06€ (109.65лв.)
без ДДС: 46.72€ (91.38лв.)
Етикети:
Pyramis Fido Granit Kitchen mixer 090920138 black dotted
, 090 920 138
, PYRAMIS
, Кухненски смесители
, Продукти за дома
, купете Pyramis Fido Granit Kitchen mixer 090920138 black dotted
, цена Pyramis Fido Granit Kitchen mixer 090920138 black dotted
, оферти Pyramis Fido Granit Kitchen mixer 090920138 black dotted
, ревю Pyramis Fido Granit Kitchen mixer 090920138 black dotted
, промоция Pyramis Fido Granit Kitchen mixer 090920138 black dotted
, онлайн магазин Pyramis Fido Granit Kitchen mixer 090920138 black dotted
, поръчай Pyramis Fido Granit Kitchen mixer 090920138 black dotted
, Pyramis Fido Granit Kitchen mixer 090920138 black dotted мнения
, Pyramis Fido Granit Kitchen mixer 090920138 black dotted сравнение
, евтин Кухненски смесители
, топ Кухненски смесители
, най-добър Кухненски смесители
, нов Кухненски смесители
, pyramis {ucfirst}кухненски смесители
, оригинален Pyramis Fido Granit Kitchen mixer 090920138 black dotted
, гаранция Pyramis Fido Granit Kitchen mixer 090920138 black dotted
, бърза доставка Pyramis Fido Granit Kitchen mixer 090920138 black dotted
, PYRAMIS цена
, PYRAMIS промоция
, PYRAMIS отстъпка
, PYRAMIS Кухненски смесители
, кухненски смесители в българия
, кухненски смесители techmag
, онлайн поръчка Кухненски смесители
, магазин за Кухненски смесители
, топ оферти Кухненски смесители
, PYRAMIS 090 920 138 характеристики
, PYRAMIS 090 920 138 спецификации
, PYRAMIS 090 920 138 review
, PYRAMIS 090 920 138 сравнение
, PYRAMIS 090 920 138 отзиви
, PYRAMIS 090 920 138 намаление
| Set contents: | Assembly instruction x1, All necessary mounting accessories, Kitchen mixer |
| Product colour: | Black |
| Thermostat: | No |
| Surface finish: | Matt |
| Head material: | Ceramic |
| Number of valves/levers: | Single |
| Mounting: | Horizontal |
| Mousseur: | Y |
| Rotating spout: | Y |
| Water flow control: | Lever handles |
| Pull-out spray handle: | Yes |
| Body material: | Granite |
| Spout range: | 245 mm |
| Height (max): | 16,5 cm |
| Mounting hole diameter: | 3,5 cm |








