
-28 %
Purina Pro Plan Small & Mini Opti start - chicken - dry food for dogs - 7 kg – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: DLZPUIKSP0048
- Тегло: 7.10kg
48.07€ (94.02лв.)
66.56€ (130.19лв.)
без ДДС: 40.06€ (78.35лв.)
Етикети:
Purina Pro Plan Small & Mini Opti start - chicken - dry food for dogs - 7 kg
, DLZPUIKSP0048
, PURINA NESTLE
, Храна за кучета
, Домашни любимци
, купете Purina Pro Plan Small & Mini Opti start - chicken - dry food for dogs - 7 kg
, цена Purina Pro Plan Small & Mini Opti start - chicken - dry food for dogs - 7 kg
, оферти Purina Pro Plan Small & Mini Opti start - chicken - dry food for dogs - 7 kg
, ревю Purina Pro Plan Small & Mini Opti start - chicken - dry food for dogs - 7 kg
, промоция Purina Pro Plan Small & Mini Opti start - chicken - dry food for dogs - 7 kg
, онлайн магазин Purina Pro Plan Small & Mini Opti start - chicken - dry food for dogs - 7 kg
, поръчай Purina Pro Plan Small & Mini Opti start - chicken - dry food for dogs - 7 kg
, Purina Pro Plan Small & Mini Opti start - chicken - dry food for dogs - 7 kg мнения
, Purina Pro Plan Small & Mini Opti start - chicken - dry food for dogs - 7 kg сравнение
, евтин Храна за кучета
, топ Храна за кучета
, най-добър Храна за кучета
, нов Храна за кучета
, purina nestle {ucfirst}храна за кучета
, оригинален Purina Pro Plan Small & Mini Opti start - chicken - dry food for dogs - 7 kg
, гаранция Purina Pro Plan Small & Mini Opti start - chicken - dry food for dogs - 7 kg
, бърза доставка Purina Pro Plan Small & Mini Opti start - chicken - dry food for dogs - 7 kg
, PURINA NESTLE цена
, PURINA NESTLE промоция
, PURINA NESTLE отстъпка
, PURINA NESTLE Храна за кучета
, храна за кучета в българия
, храна за кучета techmag
, онлайн поръчка Храна за кучета
, магазин за Храна за кучета
, топ оферти Храна за кучета
, PURINA NESTLE DLZPUIKSP0048 характеристики
, PURINA NESTLE DLZPUIKSP0048 спецификации
, PURINA NESTLE DLZPUIKSP0048 review
, PURINA NESTLE DLZPUIKSP0048 сравнение
, PURINA NESTLE DLZPUIKSP0048 отзиви
, PURINA NESTLE DLZPUIKSP0048 намаление
| Pet life stage: | Mature |
| Animal type(s): | Dog |
| Includes vitamins: | Vitamin D3 |
| Dosage form: | Solid |
| Health effects: | Eye support |
| Breed size: | Mini (5 - 10kg), Small (up to 5 kg) |
| Dog breed: | All breeds of small dogs |
| Weight: | 7 kg |
| Package type: | Sack |
| Pet food flavor: | Pork, Chicken |
| Pet specific needs: | Growth period |
| No artificial colours: | Yes |
| Age of the pet : | Junior |
| Product type: | Dry food |
| Product category : | Dry food |
| Series : | PURINA Pro Plan |
| Additional features: | Pregnancy and lactation |
| Seasonal offer: | Spring |
| Main flavor: | Chicken |
| Weight range: | 5 kg - 9,9 kg |
| Category: | For dog |
| Size of breed: | Small breed 5 - 10 kg |
| Manganese content: | 110 mg/kg |
| Copper content: | 50 mg/kg |
| Gluten free: | No data available |
| Crude fibres: | 2% |
| Protein: | 32% |
| Iron content: | 9 mg/kg |
| Crude ash: | 7.5% |
| Calcium: | 3.2% |
| Zinc content: | 420 mg/kg |
| Sodium: | 0,29% |
| Sugar free: | No data available |
| Fat content: | 21% |
| Lactose free: | No data |
| No artificial additives: | No data available |
| No artificial colours: | No data available |




