





PURINA Pro Plan Sensitive Skin Small & Mini Adult Salmon - dry dog food - 700g – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: DLSPUIZWI0085
- Тегло: 0.73kg
22.70€ (44.41лв.)
без ДДС: 18.92€ (37.00лв.)
Етикети:
PURINA Pro Plan Sensitive Skin Small & Mini Adult Salmon - dry dog food - 700g
, DLSPUIZWI0085
, PURINA NESTLE
, Храна за кучета
, Домашни любимци
, купете PURINA Pro Plan Sensitive Skin Small & Mini Adult Salmon - dry dog food - 700g
, цена PURINA Pro Plan Sensitive Skin Small & Mini Adult Salmon - dry dog food - 700g
, оферти PURINA Pro Plan Sensitive Skin Small & Mini Adult Salmon - dry dog food - 700g
, ревю PURINA Pro Plan Sensitive Skin Small & Mini Adult Salmon - dry dog food - 700g
, промоция PURINA Pro Plan Sensitive Skin Small & Mini Adult Salmon - dry dog food - 700g
, онлайн магазин PURINA Pro Plan Sensitive Skin Small & Mini Adult Salmon - dry dog food - 700g
, поръчай PURINA Pro Plan Sensitive Skin Small & Mini Adult Salmon - dry dog food - 700g
, PURINA Pro Plan Sensitive Skin Small & Mini Adult Salmon - dry dog food - 700g мнения
, PURINA Pro Plan Sensitive Skin Small & Mini Adult Salmon - dry dog food - 700g сравнение
, евтин Храна за кучета
, топ Храна за кучета
, най-добър Храна за кучета
, нов Храна за кучета
, purina nestle {ucfirst}храна за кучета
, оригинален PURINA Pro Plan Sensitive Skin Small & Mini Adult Salmon - dry dog food - 700g
, гаранция PURINA Pro Plan Sensitive Skin Small & Mini Adult Salmon - dry dog food - 700g
, бърза доставка PURINA Pro Plan Sensitive Skin Small & Mini Adult Salmon - dry dog food - 700g
, PURINA NESTLE цена
, PURINA NESTLE промоция
, PURINA NESTLE отстъпка
, PURINA NESTLE Храна за кучета
, храна за кучета в българия
, храна за кучета techmag
, онлайн поръчка Храна за кучета
, магазин за Храна за кучета
, топ оферти Храна за кучета
, PURINA NESTLE DLSPUIZWI0085 характеристики
, PURINA NESTLE DLSPUIZWI0085 спецификации
, PURINA NESTLE DLSPUIZWI0085 review
, PURINA NESTLE DLSPUIZWI0085 сравнение
, PURINA NESTLE DLSPUIZWI0085 отзиви
, PURINA NESTLE DLSPUIZWI0085 намаление
| Soy free: | N |
| Dosage form: | Solid |
| Dog breed: | All breeds of small dogs |
| Package type: | Sachet |
| Weight: | 700 g |
| Pet specific needs: | Skin and coat, Improve skin health |
| Sugar free: | No data available |
| No artificial colours: | Yes |
| Gluten free: | Yes |
| Series : | PURINA Pro Plan |
| Additional features: | Hair and skin, Gluten-free |
| Category: | For dog |
| Age of the pet : | Adult |
| Size of breed: | Small breed 5 - 10 kg |
| Product category : | Dry food |
| Weight range: | 500 g - 999 g |
| Main flavor: | Salmon |
| Crude ash: | 7% |
| Protein: | 30% |
| Fat content: | 18% |
| Crude fibres: | 2.5% |





