
PURINA One Mini/Small Sensitive Salmon, rice - dry dog food - 800 g – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: DLZPUIKSP0095
- Тегло: 0.85kg
19.30€ (37.74лв.)
без ДДС: 16.08€ (31.45лв.)
Етикети:
PURINA One Mini/Small Sensitive Salmon
, rice - dry dog food - 800 g
, DLZPUIKSP0095
, PURINA NESTLE
, Храна за кучета
, Домашни любимци
, купете PURINA One Mini/Small Sensitive Salmon
, rice - dry dog food - 800 g
, цена PURINA One Mini/Small Sensitive Salmon
, rice - dry dog food - 800 g
, оферти PURINA One Mini/Small Sensitive Salmon
, rice - dry dog food - 800 g
, ревю PURINA One Mini/Small Sensitive Salmon
, rice - dry dog food - 800 g
, промоция PURINA One Mini/Small Sensitive Salmon
, rice - dry dog food - 800 g
, онлайн магазин PURINA One Mini/Small Sensitive Salmon
, rice - dry dog food - 800 g
, поръчай PURINA One Mini/Small Sensitive Salmon
, rice - dry dog food - 800 g
, PURINA One Mini/Small Sensitive Salmon
, rice - dry dog food - 800 g мнения
, PURINA One Mini/Small Sensitive Salmon
, rice - dry dog food - 800 g сравнение
, евтин Храна за кучета
, топ Храна за кучета
, най-добър Храна за кучета
, нов Храна за кучета
, purina nestle {ucfirst}храна за кучета
, оригинален PURINA One Mini/Small Sensitive Salmon
, rice - dry dog food - 800 g
, гаранция PURINA One Mini/Small Sensitive Salmon
, rice - dry dog food - 800 g
, бърза доставка PURINA One Mini/Small Sensitive Salmon
, rice - dry dog food - 800 g
, PURINA NESTLE цена
, PURINA NESTLE промоция
, PURINA NESTLE отстъпка
, PURINA NESTLE Храна за кучета
, храна за кучета в българия
, храна за кучета techmag
, онлайн поръчка Храна за кучета
, магазин за Храна за кучета
, топ оферти Храна за кучета
, PURINA NESTLE DLZPUIKSP0095 характеристики
, PURINA NESTLE DLZPUIKSP0095 спецификации
, PURINA NESTLE DLZPUIKSP0095 review
, PURINA NESTLE DLZPUIKSP0095 сравнение
, PURINA NESTLE DLZPUIKSP0095 отзиви
, PURINA NESTLE DLZPUIKSP0095 намаление
| Gluten free: | No |
| Additional features: | Food hypersensitivity, General health |
| Pet life stage: | Mature |
| Soy free: | N |
| Breed size: | Mini (5 - 10kg) |
| Age of the pet : | Senior |
| Preservative free: | Y |
| Pet specific needs: | No specific needs |
| Sugar free: | No data available |
| Size of breed: | Small breed 5 - 10 kg |
| Dosage form: | Solid |
| Product category : | Dry food |
| No artificial colours: | Yes |
| Main flavor: | Fish |
| Weight range: | 500 g - 999 g |
| Lactose free: | Yes |
| Health effects: | Delicate digestive system |
| Series : | PURINA One |
| Pet food flavor: | Salmon |
| Category: | For dog |
| Animal type(s): | Dog |
| Weight: | 800 g |
| Dog breed: | All breeds of small dogs |
| Package type: | Sack |
| Crude fibres: | 2% |
| Fat content: | 17% |
| Protein: | 27% |





