





Purina Nestle Gourmet Gold - salmon and chicken - wet cat food -85 g – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: DLZPUIKMK0013
- Тегло: 0.10kg
13.55€ (26.50лв.)
без ДДС: 11.29€ (22.08лв.)
Етикети:
Purina Nestle Gourmet Gold - salmon and chicken - wet cat food -85 g
, DLZPUIKMK0013
, PURINA NESTLE
, Храна за котки
, Домашни любимци
, купете Purina Nestle Gourmet Gold - salmon and chicken - wet cat food -85 g
, цена Purina Nestle Gourmet Gold - salmon and chicken - wet cat food -85 g
, оферти Purina Nestle Gourmet Gold - salmon and chicken - wet cat food -85 g
, ревю Purina Nestle Gourmet Gold - salmon and chicken - wet cat food -85 g
, промоция Purina Nestle Gourmet Gold - salmon and chicken - wet cat food -85 g
, онлайн магазин Purina Nestle Gourmet Gold - salmon and chicken - wet cat food -85 g
, поръчай Purina Nestle Gourmet Gold - salmon and chicken - wet cat food -85 g
, Purina Nestle Gourmet Gold - salmon and chicken - wet cat food -85 g мнения
, Purina Nestle Gourmet Gold - salmon and chicken - wet cat food -85 g сравнение
, евтин Храна за котки
, топ Храна за котки
, най-добър Храна за котки
, нов Храна за котки
, purina nestle {ucfirst}храна за котки
, оригинален Purina Nestle Gourmet Gold - salmon and chicken - wet cat food -85 g
, гаранция Purina Nestle Gourmet Gold - salmon and chicken - wet cat food -85 g
, бърза доставка Purina Nestle Gourmet Gold - salmon and chicken - wet cat food -85 g
, PURINA NESTLE цена
, PURINA NESTLE промоция
, PURINA NESTLE отстъпка
, PURINA NESTLE Храна за котки
, храна за котки в българия
, храна за котки techmag
, онлайн поръчка Храна за котки
, магазин за Храна за котки
, топ оферти Храна за котки
, PURINA NESTLE DLZPUIKMK0013 характеристики
, PURINA NESTLE DLZPUIKMK0013 спецификации
, PURINA NESTLE DLZPUIKMK0013 review
, PURINA NESTLE DLZPUIKMK0013 сравнение
, PURINA NESTLE DLZPUIKMK0013 отзиви
, PURINA NESTLE DLZPUIKMK0013 намаление
| Health effects: | General health, Urinary health |
| Animal type(s): | Cat |
| Package type: | Can |
| Cat breed: | Any breed |
| Capacity: | 85 g |
| Pet food flavor: | Chicken, Salmon |
| Product type: | Wet food |
| Pet specific needs: | Insufficient kidney performance |
| Weight: | 85 g |
| Pet life stage: | Mature |
| Series : | GOURMET Gold |
| Weight range: | 0 g - 200 g |
| Additional features: | Food hypersensitivity |
| Main flavor: | Poultry |
| Age of the pet : | Adult |
| Product category : | Wet food |
| Category: | For cat |
| Package type: | Can |
| Quantity: | 1 |
| Moisture content: | 77.5% |
| Vitamin A content: | 900 IU/kg |
| Soy free: | No data available |
| Gluten free: | No |
| Iron content: | 31,6 mg/kg |
| Manganese content: | 6,2 mg/kg |
| No artificial colours: | No data available |
| Vitamin D3 content: | 140 IU/kg |
| Zinc content: | 51 mg/kg |
| Protein: | 10.5% |
| Fat content: | 7% |
| Preservative free: | No data available |
| Crude ash: | 3.2% |
| Sugar free: | No |
| Copper content: | 3,5 mg/kg |
| Calcium: | 0.4% |
| Crude fibres: | 0.1% |





