
PURINA Friskies Active - dry dog food - 10 kg – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: DLZPUIKSP0076
- Тегло: 10.15kg
55.99€ (109.51лв.)
без ДДС: 46.66€ (91.26лв.)
Етикети:
PURINA Friskies Active - dry dog food - 10 kg
, DLZPUIKSP0076
, PURINA NESTLE
, Храна за кучета
, Домашни любимци
, купете PURINA Friskies Active - dry dog food - 10 kg
, цена PURINA Friskies Active - dry dog food - 10 kg
, оферти PURINA Friskies Active - dry dog food - 10 kg
, ревю PURINA Friskies Active - dry dog food - 10 kg
, промоция PURINA Friskies Active - dry dog food - 10 kg
, онлайн магазин PURINA Friskies Active - dry dog food - 10 kg
, поръчай PURINA Friskies Active - dry dog food - 10 kg
, PURINA Friskies Active - dry dog food - 10 kg мнения
, PURINA Friskies Active - dry dog food - 10 kg сравнение
, евтин Храна за кучета
, топ Храна за кучета
, най-добър Храна за кучета
, нов Храна за кучета
, purina nestle {ucfirst}храна за кучета
, оригинален PURINA Friskies Active - dry dog food - 10 kg
, гаранция PURINA Friskies Active - dry dog food - 10 kg
, бърза доставка PURINA Friskies Active - dry dog food - 10 kg
, PURINA NESTLE цена
, PURINA NESTLE промоция
, PURINA NESTLE отстъпка
, PURINA NESTLE Храна за кучета
, храна за кучета в българия
, храна за кучета techmag
, онлайн поръчка Храна за кучета
, магазин за Храна за кучета
, топ оферти Храна за кучета
, PURINA NESTLE DLZPUIKSP0076 характеристики
, PURINA NESTLE DLZPUIKSP0076 спецификации
, PURINA NESTLE DLZPUIKSP0076 review
, PURINA NESTLE DLZPUIKSP0076 сравнение
, PURINA NESTLE DLZPUIKSP0076 отзиви
, PURINA NESTLE DLZPUIKSP0076 намаление
| Health effects: | General health |
| Animal type(s): | Dog |
| Dog breed: | Any breed |
| Package type: | Plastic bag, Sack |
| Weight: | 10 kg |
| Pet specific needs: | Active |
| Additional features: | Enhanced activity |
| Category: | For dog |
| Weight range: | 5 kg - 9,9 kg |
| Age of the pet : | At any age |
| Series : | PURINA Friskies |
| Product category : | Dry food |
| Size of breed: | Suitable for all breeds |
| No artificial colours: | Yes |
| Preservative free: | No data available |
| Sugar free: | No data available |
| Lactose free: | Yes |
| Dosage form: | Solid |
| Soy free: | No data available |
| Breed size: | Every size (2 - 80kg) |
| Pet life stage: | Mature |
| Gluten free: | No |
| Pet food flavor: | Beef |
| Fat content: | 10% |
| Crude ash: | 8% |
| Protein: | 20% |
| Crude fibres: | 3.5% |





