





PURINA Dog Chow Mature Senior with lamb - dry dog food - 14 kg – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: DLZPUIKSP0107
- Тегло: 14.50kg
72.90€ (142.58лв.)
без ДДС: 60.75€ (118.82лв.)
Етикети:
PURINA Dog Chow Mature Senior with lamb - dry dog food - 14 kg
, DLZPUIKSP0107
, PURINA NESTLE
, Храна за кучета
, Домашни любимци
, купете PURINA Dog Chow Mature Senior with lamb - dry dog food - 14 kg
, цена PURINA Dog Chow Mature Senior with lamb - dry dog food - 14 kg
, оферти PURINA Dog Chow Mature Senior with lamb - dry dog food - 14 kg
, ревю PURINA Dog Chow Mature Senior with lamb - dry dog food - 14 kg
, промоция PURINA Dog Chow Mature Senior with lamb - dry dog food - 14 kg
, онлайн магазин PURINA Dog Chow Mature Senior with lamb - dry dog food - 14 kg
, поръчай PURINA Dog Chow Mature Senior with lamb - dry dog food - 14 kg
, PURINA Dog Chow Mature Senior with lamb - dry dog food - 14 kg мнения
, PURINA Dog Chow Mature Senior with lamb - dry dog food - 14 kg сравнение
, евтин Храна за кучета
, топ Храна за кучета
, най-добър Храна за кучета
, нов Храна за кучета
, purina nestle {ucfirst}храна за кучета
, оригинален PURINA Dog Chow Mature Senior with lamb - dry dog food - 14 kg
, гаранция PURINA Dog Chow Mature Senior with lamb - dry dog food - 14 kg
, бърза доставка PURINA Dog Chow Mature Senior with lamb - dry dog food - 14 kg
, PURINA NESTLE цена
, PURINA NESTLE промоция
, PURINA NESTLE отстъпка
, PURINA NESTLE Храна за кучета
, храна за кучета в българия
, храна за кучета techmag
, онлайн поръчка Храна за кучета
, магазин за Храна за кучета
, топ оферти Храна за кучета
, PURINA NESTLE DLZPUIKSP0107 характеристики
, PURINA NESTLE DLZPUIKSP0107 спецификации
, PURINA NESTLE DLZPUIKSP0107 review
, PURINA NESTLE DLZPUIKSP0107 сравнение
, PURINA NESTLE DLZPUIKSP0107 отзиви
, PURINA NESTLE DLZPUIKSP0107 намаление
| Lactose free: | No data |
| Pet life stage: | Senior |
| Includes vitamins: | Vitamin D3, Vitamin E, Vitamin A |
| Weight: | 14 kg |
| Dog breed: | Any breed |
| Pet specific needs: | No specific needs |
| Sugar free: | No data available |
| Animal type(s): | Dog |
| Health effects: | Cardiac, Digestive care, Eye care, Skin & coat |
| Gluten free: | No data available |
| Pet food flavor: | Lamb |
| Package type: | Sack |
| Breed size: | Every size (2 - 80kg) |
| Dosage form: | Solid |
| No artificial additives: | No data available |
| Age of the pet : | Senior |
| Category: | For dog |
| Additional features: | General health |
| No artificial colours: | No data available |
| Size of breed: | Suitable for all breeds |
| Product category : | Dry food |
| Main flavor: | Lamb |
| Weight range: | 10 kg - 15,9 kg |
| Series : | PURINA Dog Chow |
| Crude ash: | 8% |
| Crude fibres: | 3.5% |
| Protein: | 24% |
| Fat content: | 10% |





