















Purina DOG CHOW Large Breed Adult 14 kg Turkey
- Наличност: Изчерпан
- Модел: DLZBEZKSP0009
- Тегло: 14.00kg
- SKU: DLZBEZKSP0009
73.20€ (143.17лв.)
без ДДС: 61.00€ (119.31лв.)
Етикети:
Purina DOG CHOW Large Breed Adult 14 kg Turkey
, DLZBEZKSP0009
, PURINA NESTLE
, Офис
, Дом & Градина
, купете Purina DOG CHOW Large Breed Adult 14 kg Turkey
, цена Purina DOG CHOW Large Breed Adult 14 kg Turkey
, оферти Purina DOG CHOW Large Breed Adult 14 kg Turkey
, ревю Purina DOG CHOW Large Breed Adult 14 kg Turkey
, промоция Purina DOG CHOW Large Breed Adult 14 kg Turkey
, онлайн магазин Purina DOG CHOW Large Breed Adult 14 kg Turkey
, поръчай Purina DOG CHOW Large Breed Adult 14 kg Turkey
, Purina DOG CHOW Large Breed Adult 14 kg Turkey мнения
, Purina DOG CHOW Large Breed Adult 14 kg Turkey сравнение
, евтин Офис
, Дом & Градина
, топ Офис
, Дом & Градина
, най-добър Офис
, Дом & Градина
, нов Офис
, Дом & Градина
, purina nestle {ucfirst}офис
, дом & градина
, оригинален Purina DOG CHOW Large Breed Adult 14 kg Turkey
, гаранция Purina DOG CHOW Large Breed Adult 14 kg Turkey
, бърза доставка Purina DOG CHOW Large Breed Adult 14 kg Turkey
, PURINA NESTLE цена
, PURINA NESTLE промоция
, PURINA NESTLE отстъпка
, PURINA NESTLE Офис
, Дом & Градина
, офис
, дом & градина в българия
, офис
, дом & градина techmag
, онлайн поръчка Офис
, Дом & Градина
, магазин за Офис
, Дом & Градина
, топ оферти Офис
, Дом & Градина
, PURINA NESTLE DLZBEZKSP0009 характеристики
, PURINA NESTLE DLZBEZKSP0009 спецификации
, PURINA NESTLE DLZBEZKSP0009 review
, PURINA NESTLE DLZBEZKSP0009 сравнение
, PURINA NESTLE DLZBEZKSP0009 отзиви
, PURINA NESTLE DLZBEZKSP0009 намаление
EAN: 7613034487926
Technical Specifications
| Weight | 14 kg |
| Package type | Sack |
| Additional features | Joint support |
| Includes vitamins | Vitamin D3 |
| Includes vitamins | Vitamin A |
| Includes vitamins | Vitamin E |
| Age of the pet | Adult |
| Main flavor | Turkey |
| Pet life stage | Mature |
| Pet food flavor | Turkey |
| Product category | Dry food |
| Series | PURINA Dog Chow |
| Size of breed | Large breed 25 - 45 kg |
| Pet breed | German Shepherd |
| Category | For dog |
| Weight range | 10 kg - 15,9 kg |
| Warnings | Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food. |
| Warnings | Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Warnings | Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Fat content | 9% |
| Vitamin D3 content | 1060 IU/kg |
| Protein | 23% |
| Crude ash | 8% |
| Vitamin E content | 85 mg/kg |
| Crude fibres | 3% |
| Vitamin A content | 18200 IU/kg |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 37 x 58 x 14 cm
Weight: 14 kg
